Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Smokowski i Twarowski odchodzą z C+.

 

(*)

Smutna wiadomość. Ja nie wiem co ten C+ wyprawia, ale wygląda na to, że strata LM, to jeszcze nie koniec. Panowie, niby mają startować z czymś własnym. Ale gdzie i po co? Nie sądzę, żeby po 25 latach wymienili Canal + na YouTube. Czyżby faktycznie przeszli do Eleven albo Polsatu? Wolałbym to pierwsze, bo słuchając i oglądając tych gimnazjalistów z Eleven mam ochotę wyrzucić TV przez okno. 

Odnośnik do komentarza

 

Canal plus juz niedlugo padnie niestety

 

 

Jeżeli wynikiem tego będzie przeniesienie Ligi Angielskiej na jakąkolwiek internetową platformę na zasadzie miesięcznej subskrypcji w stylu Spotify/Netflix, to jestem jak najbardziej za. 2017 rok, a żeby obejrzeć legalnie angielską piłkę, muszę montować na czole satelitę.

Odnośnik do komentarza

Chyba ida do polsatu bo Borek na twitterze cos tam gada. Beda pewnie prowadzic cos w necie, wspierani przez polsat i jego prawa do meczow.

 

Canal plus juz niedlugo padnie niestety

Na kanale przeglądu sportowego, już od jakiegoś czasu są kumple. Orientuje się ktoś jak wyglądają sprawą NBA na C+? Do kiedy mają wykupione prawa?
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, w cywilizowanym swiecie juz maja DAZN za 9.99e na miesiac.

DAZN gives sports fans live access to some of the best sports tournaments in the world, including exclusive access to the Premier League starting with this Saturday’s Premier League opener

 

DAZN offers fans the widest array of live sports ever on one TV service with over 8,000 live events a year; including NBA, NFL, Tennis, Motorsports, Boxing, Ice Hockey, Rugby, Darts and much more.

 

 

Cytujaca klasyka - w Polsce jak w lesie.
Odnośnik do komentarza

Chyba ida do polsatu bo Borek na twitterze cos tam gada. Beda pewnie prowadzic cos w necie, wspierani przez polsat i jego prawa do meczow.

 

Canal plus juz niedlugo padnie niestety

To jeszcze trochę poczekasz.

 

Najważniejsze prawa sportowe NC+:

 

- Ekstraklasa do końca sezonu 2018/2019,

- Premier League do końca sezonu 2018/2019,

- żużel (Ekstraliga, GP, Drużynowe MŚ) do końca 2021 (liga ma chyba być 50/50 z Eleven),

- NBA wszędzie piszą, że do końca 2017, prawa kupuje się do końca sezonu, więc może już się skończyły, a może po następnym sezonie.

 

Większość abonentów jest z nimi dla Ekstraklasy i żużla.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza

No eleven ma obecnie taką ofertę że dla każdego szanującego się fana piłki jest to pierwszy wybór obecnie. Normalne studia przedmeczowe przed ważniejszymi meczami w tygodniu, programy podsumowujące weekend z ekspertami, a przede wszystkim cały weekend non stop lęcą mecze, nawet tych mniejszych drużyn. Takie coś aż chce sie oglądać, jedynie Mirosławskiego słuchać nie mogę i jego "I GOL" powtarzane miliony razy po każdej bramce.

 

Te eleven ktos w ogole oglada?

Tak, ja. Dużo się zmienili na plus. Głównym minusem jest młoda, mało ogarnięta ekipa.

Akurat większość z nich zjada na śniadanie tych NC+. Zieliński, Kapica, Guziak, Ćwiąkała itd. widać że to są pasjonaci i którzy naprawdę wiedzą o czym mówią i mają wiedzę w przeciwieństwie do emerytowanych piłkarzy, którzy wiedzę mają co najwyżej o ekstraklasie i pyerdolą głupoty żeby popyerdolić.

Odnośnik do komentarza

Ja szanuję się jak fan piłki i dla mnie pierwszym wyborem jest nc+, ze względu na ligi polską i angielską. Eleven też mam, ale to dla mnie druga opcja. Po prostu każdy ma inne priorytety. Zresztą wystarczy poszukać wyników oglądalności w Polsce, aby zrozumieć jakie ligi są u nas pierwszą opcją. Z posiadanych przez Eleven Bundesliga ma pewnue najwyższą oglądalność. Ligue 1 i Serie A to margines.

Odnośnik do komentarza

Mysza masz oczywiście rację. Wydaje mi się że Eleven zatrudniając takich młodzików chce stworzyć wieloletnich specjalistów - kumpli, chociażby na wzór Smokowski & Twarowski.

Adasiulko wydaje mi się, że Polacy oglądają w większości topowe drużyny z każdej ligii. Nie wydaje mi się, że mamy u nas dużo fanów Bundesligi. Tę wypromowali Lewy, Piszczek i Kuba, kiedy grali w jednej drużynie. Sam oglądam Niemiecką ligę, wyłącznie kiedy gra Bayern.

Odnośnik do komentarza

Akurat większość z nich zjada na śniadanie tych NC+. Zieliński, Kapica, Guziak, Ćwiąkała itd. widać że to są pasjonaci i którzy naprawdę wiedzą o czym mówią i mają wiedzę w przeciwieństwie do emerytowanych piłkarzy, którzy wiedzę mają co najwyżej o ekstraklasie i pyerdolą głupoty żeby popyerdolić.

 

comment_0B2iaR84qPUivMfnEFfoFkxFIy5N924q

 

on jest obecnie w 3 gimnazjum?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...