Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

ale kasa sie zgadzac bedzie jak nigdy

 

te mecze grupowe to bedzie krolestwo beki, raz ze pewnie wyniki beda hokejowe to w nietorych grupach na pewno beda sytuacje gdzie trzy druzyny zdobyly po 3pkt i przy tylko dwoch meczach dosc latwo bedzie zakonczyc nawet z tym samym bilansem bramkowym i co wtedy?

Z Algerii czy Kostaryki tez sie nabijano ostatnio i mialy byc hokejowe wyniki

Odnośnik do komentarza

Ktoś w ogóle śledzi PNA? Ja zawsze ogladalem, bo bylo na Eurosporcie i zawsze to fajna odskocznia była, ale teraz patrzę na składy i kiedyś nawet jakieś śmieszne reprezentacje miały po 3-4 graczy z Europy, których kojarzyłem. Teraz graczy Kamerunu, Tunezji, Maroko czy Egiptu prawie w ogóle nie kojarzę, a Nigerii w ogóle nie ma na PNA. Chyba tylo Ogór byłby w stanie opisać po jednym graczu z każdej reprezentacji.

No dobra w Egipcie gra Trezeguet :D


W tym kontekście dodanie miejsc na MŚ dla Afryki brzmi jak smutny żart.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Moze dlatego ze teraz skauci jeszcze bardziej wybieraja afrykanow za mlodu do reprezentacji europejskich?

 

Przeciez kiedys Drogba o maly wlos tez nie gral dla Francji. Obstawiam ze dzis nawet pol drogby juz w u17 gra u zabojadow.

 

W dodatku to sa mistrzostwa swiata , gdyby sugerowano sie tylko i wylacznie poziomem pilkarskim bez sensu urzadzanie by bylo mistrzostw europy bo bylyby nimi praktycznie mistrzostwa swiata.

Zeby nie bylo nie jestem za tymi zmianami bo wedlug mnie sa debilne. Najlepsza opcja to 32 druzyny i powinno tak pozostac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepsze jest to, że gdyby nie tweet Linekera z meczu Polska - Ulster gdy napisał że Kapustka to duży talent, to nikt w Anglii nie pamiętałby nawet że jest zapomniany xD.

 

Przeglądam sobie tę listę i rzeczywiście parę ciekawych nazwisk jest. N'Koudou nieźle się dobrał z Batszułajem w śmieszkowaniu na twitterze gdy obaj grzeją ławę aż miło. Stephen Ireland, Lord Sanogo, Flanagan "chwalony" przez samego Cafu, aż człowiek zapomina o istnieniu takich piłkarzy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na czym oglądacie 11 sports? Na XBO/PS4 nie działa, na Android TV w przeglądarce Chrome również nie i kaze zainstalować androidową apkę - zainstalowałem i jestem zażenowany jakością audio/video, bo jest to chyba 480p, a dzwięk jest fatalny. Aż mam ochotę przełączyć na streama z FS1 w 1080p ;/

Odnośnik do komentarza

Jak napisało "Suddeutsche Zeitung", ma to być jakaś miopatia. Z tego co piszą, prawdopodobnie powodem jest tarczyca. Objawy mogą być różne, włącznie z różnorodnym zanikiem wszelkich mięśni. W zależności od szczegółów, można to w różnym stopniu leczyć. Na pewno przez dłuższy czas go na boisku nie zobaczymy, a co dalej, kto wie.

 

 

To szkoda, oczywiście. Patrząc w necie widzę, że ludzie już teraz nie pamiętają, jak dobry był Goetze. To wcale nie był "obiecujący talent", on był kapitalny niemal od debiutu. W wieku 21 lat miał już za sobą 2-3 sezony, w których był zdecydowanie wśród najlepszych piłkarzy w całej lidze. W pierwszym sezonie w Bayernie też był naprawdę czołowym piłkarzem, choć Bayern przez kłopoty bogactwa trochę nie miał jak go optymalnie wykorzystać.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ZdN2RZU.jpg

 

 

xD

 

polscy lekkoatleci to jednak idioci, żeby to chociaż był pojedynczy przypadek, a to już chyba trzecia wypowiedź w podobnym tonie w ciągu ostatnich 12 miesięcy

 

w ogóle określanie piłki jako bieganie za skórą, gdy samemu rzuca się (pipi) kulą xDDD 

Odnośnik do komentarza

Niezbyt mnie interesuje lekkoatletyka (na playstation mozna pograc przez 2-3h w jakas olimpiade) ale jak temu sportowcowi zal zarabianych przez pilkarzy w polskiej lidze pienedzy to niech sobie najpierw wyjasni jak ciezko zalapac sie do pierwszego skladu druzyny z dolnych rejonow tabeli 1 ligi wie tylko ten ktory narawde interesuje sie ta dyscyplina a nie oglada ja od swieta jak polacy graja z niemcami na euro 2016. Ja wiem ze to ciezko zrozumiec skolatanemu sterydami mozgu, ale rywalizacja w tym "banalnym" sporcie jest tak ogromna, ze taki lekkoatleta zalamalby sie po jednym, dwoch gorszych sezonach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...