Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem grę. Dziś dodatkowo pojawił się patch, ale już go nie instalowałem, ponieważ byłem blisko końca gry. Na liczniku 76 godzin i NIGDY powtarzam NIGDY nic dziwnego nie przytrafiło mi się w czasie gry.

 

Te wszystkie problemy ludzi uznaję za jedną wielką bzdurę. Moja 3.5 letnia konsola widać jest niezniszczalna i zjada Skyrim jak każdą grę.

 

Nie czytajcie tych głupot, kupujcie grę i sami na własnej skórze sprawdźcie, że wszystko działa bez zarzutów.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Te wszystkie problemy ludzi uznaję za jedną wielką bzdurę. Moja 3.5 letnia konsola widać jest niezniszczalna i zjada Skyrim jak każdą grę.
Konsola nic do tego nie ma, geniuszu. Ja przy 75h na liczniku też się dziwiłem na co ludzie narzekają. Pograj do stu, to pogadamy:)

 

Bajdałej - może ktoś potwierdzić, czy patch faktycznie już jest?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja tam pozostaję przy swoim, że te wszystkie problemy to bzdura, albo jakaś magiczna losowość. Mało się tu udzielam, lecz forum przeglądam codziennie i głównie przez te narzekania tu wstrzymałem się z zakupem tej gry aż do lutego. Jest to jedna z najgorszych decyzji ever, że słuchałem tych opinii tutaj.

 

No chyba, że mam edycję limitowaną bez bugów prosto z domu Todda Howarda. Zresztą nie ma co pisać, trzeba grać dalej i do tych słynnych "100 godzin" dojść.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja tam pozostaję przy swoim, że te wszystkie problemy to bzdura

Skoro przeglądasz temat i widzisz że niemal wszyscy narzekają na te problemy, to jak możesz nazywać to bzdurą? Że niby nie widzę w co gram, albo wymyślam? Więcej - poczytaj sobie forum Bethesdy, bo dopiero tam jest wylewanie żali. Dla mnie, po jakichś 30 minutach, Skyrim staje się niegrywalny. Nie miałes problemów - super, masz szczęście, ale nie zarzucaj innym opowiadania bzdur, bo póki co sam je wypisujesz.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Do około 15h nie miałem żadnych problemów. Potem w pomieszczeniach na jakiś czas zwalniała mi animacja, ale już tego problemu nie mam. Na razie mam jakieś 40h i gram komfortowo. Nie uświadczyłem żadnych bugów. Tylko raz mi się gra zawiesiła.

 

Rzucę jednak cytatem z najnwoszego numeru PSX Exteme"

 

"W grze o tak ogromnym świecie i z przynajmniej 140h gameplayu po prostu niemożliwe wydaje się, by wszystko zaziębiało się idealnie w momencie premiery.. Bądźmy realistami. Któreś z dziesiątków tysięcy kółek zębatych będzie zgrzytać i trudno za to winić studio deweloperskie. Konkurencja nie ma w swoich grach tyle bugów, ale tylko dlatego, że ich światy są bardziej ograniczone. Przypominam, że w Skyrim od samego początku można udać sie w dowolnie wybrane miejsce i zrobić to, co nam się żywnie podoba. Dlatego dla mnie kwestia bugów nie jest powodem do bicia piany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Bugi" to jedno, a błędy uniemożliwiające gre to inna sprawa. Ja tu nie mówię o okazjonalnych błędach, czy chrzaniącym się skrypcie - czymś, co da się naprawić reloadem.

 

Chodzi o naprawdę poważne sytuacje, których TAKI tytuł mieć nie powinien. Uważacie za normalne, że nie da się spędzić z grą więcej niż 30 minut w jednym posiedzeniu, bo poziom animacji spada do ok. 10FPS? Uważacie za normalne, że kilkunastu DUŻYCH questów (często takich, od których zależne są kolejne zadania i trofea) nie da się skończyć? Że zwiechy przy co drugim loadingu to nic nadzwyczajnego?

 

Sorry, ale cytat taki jak ten z powyższego posta obraża i mnie i innych, którzy doświadczyli naprawdę masy nieprzyjemności za strony tej gry. Zacząłem grać dokładnie 10 listopada, a wielu rzeczy nie zrobiłem do tej pory, bo się NIE DAŁO. Ostatnio gra się na mnie wypina ilekroć ją włączę, dlatego mam nadzieję że ten patch w końcu poprawi to, co obiecano.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

"Bugi" to jedno, a błędy uniemożliwiające gre to inna sprawa. Ja tu nie mówię o okazjonalnych błędach, czy chrzaniącym się skrypcie - czymś, co da się naprawić reloadem.

 

Chodzi o naprawdę poważne sytuacje, których TAKI tytuł mieć nie powinien. Uważacie za normalne, że nie da się spędzić z grą więcej niż 30 minut w jednym posiedzeniu, bo poziom animacji spada do ok. 10FPS? Uważacie za normalne, że kilkunastu DUŻYCH questów (często takich, od których zależne są kolejne zadania i trofea) nie da się skończyć? Że zwiechy przy co drugim loadingu to nic nadzwyczajnego?

 

Sorry, ale cytat taki jak ten z powyższego posta obraża i mnie i innych, którzy doświadczyli naprawdę masy nieprzyjemności za strony tej gry. Zacząłem grać dokładnie 10 listopada, a wielu rzeczy nie zrobiłem do tej pory, bo się NIE DAŁO. Ostatnio gra się na mnie wypina ilekroć ją włączę, dlatego mam nadzieję że ten patch w końcu poprawi to, co obiecano.

 

Pozostaje mi mieć jedynie nadzieję, że nie będę miał takich sytuacji, bo to naprade frustrujące. Czytając Twój post, przypomniał mi sie od razu Gothic 3, czyli nic miłego.

Odnośnik do komentarza

I dlatego własnie naprawdę (tj. szczerze, bez złośliwości :P) gratuluję i zazdroszczę każdemu, kto nie doświadczył takich cyrków w Skyrim. Mnie od nich niestety nie ustrzegł ani wzorowy porządek na HDD konsoli, ani zapisywanie jedynie na trzech save'ach.

Nie wiem na ile w tym losowości, ale pewne jest, że niektóre błędy po prostu nie powinny mieć miejsca w finalnej wersji takiego tytułu.

Odnośnik do komentarza

@Sobies "Właśnie skończyłem grę", "Na liczniku 76 godzin"

 

Z calym szacunkiem, ale tej gry nie da sie skonczyc, a juz napewno nie w 76 h :no:

U mnie prawie 200 h i jeszcze sporo przygod do zaliczenia :whistling:

@K@t, w moim przypadku, doswiadczylem bledy w questach w gildii zlodzieji, tez mam nadzieje ze najnowszy patch je naprawi, bo tylko tego trofka brakuje mi do platyny :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Sobies "Właśnie skończyłem grę", "Na liczniku 76 godzin"

 

Z calym szacunkiem, ale tej gry nie da sie skonczyc, a juz napewno nie w 76 h :no:

 

Zależy od punktu widzenia... Dla mnie skończenie gry oznacza zrobienie głównego wątku, dla innych zdobycie platyny. Jednak niezależnie od interpretacji napewno warto poświęcić na Skyrim'a więcej czasu niż 76 godzin :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...