Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba miec 81 lvl zeby zaczac ta misje? :o Fuck, bez kitu przy moim 50 to moge tak naprawde o nim zapomniec.

 

Kudlaty, powiedz mi jedna rzecz, ktora mnie zaje.biscie intryguje a nie chce sie nadziac nigdzie na spoiler. W dodatku przenosimy sie do Solstheim, nie? To jest wyspa, z dodatku Bloodmoon do Morrowinda, nie? Czy mozemy tam sie udac tylko na potrzeby dodatku czy po jego skonczeniu swiat gry sie powieksza i mozemy tam rowniez sie udac od czasu do czasu jak mamy ochote?

Odnośnik do komentarza

Wyspa powiększa świat gry i można w dowolnej chwili skorzystać z łodzi w Windhelm albo szybkiej podróży, jedyne co denerwuje to to że wracając do skyrim używając szybkiej podróży przenieść się mozna tylko do portu w Windhelm.

 

Farm doświadczenie bo legendarne smoki z Dawnguarda same się nie ubiją. :blum2:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ciężko dokładnie określić ale tak na oko 20-25% z głównej mapy.

Damn, nigga. That's what I call expansion. :)

 

Fajnym patentem jest to że połowa wyspy jest pokryta wulkanicznym popiołem po wybuchu Red Mountain w Morrowindzie. Klimacik przedni zwłaszcza że na horyzoncie widać dymiący wulkan

Fani historii elder scrolsów fapują na całego... :P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Ja tam porzuciłem swoją postać po 150h gry i zacząłem od nowa z glitchem na 81 lvl i gra mi się przednio. Już mam jakieś ponad 100h wbitych, a jeszcze nie skończyłem questów dla żadnej z gildii. Tylko, że teraz ja Skyrima odpalam tak może raz na tydzień na kilka godzinek. Ale jest jeszcze tyle do roboty... Ta gra jest wspaniała, a jeżeli ktoś czuje przesyt to niech sobie po prostu zrobi przerwę ;)

Odnośnik do komentarza

What the....

 

Mam juz ponad 50 lvl, wiec nie potrzebuje bawic sie w glitche z Ogma, ale chcialem zobaczyc czy to naprawili czy nie. Robie tak jak na filmiku i moge tylko raz uzyc tej ksiegi, bo jak daje ja z powrotem na polke, znow ja biore, czytam to juz nie pojawia sie wybor mocy do rozwiniecia. Naprawili to? :D

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem, w queście "Good Intentions" przy ostatnim punkcie nie mogę znaleźć gościa Savos Aren, jest marker w College of Winterhold ale jak wchodzę to gościa na wyznaczonym miejscu nie ma. Najgorsze jest to, że chyba to wygląda na bug, męczę się z tym już długo, chciałam zdobyć wszystkie trofea, ale jak nie zakończę "Good Intentions" to nie będę mogła zacząć "Revealing the Unseen" a potem "Eye of the Magnus", za które są trofea.

Ktoś może mi pomóc? Jestem w desperacji, 250h na liczniku, 68 lvl a tu dupa :(

Odnośnik do komentarza

w koncu kupilem syrim, właśnie instaluje

powinieniem wiedziec cos na poczatek? tzn coś warto zrobić czegoś warto unikac? (porady w stylu nie rób maga bo jest do dupy, albo nie beidz jakiejs rasy bo jest słaba itp)

czy to nie ma znaczenia bo i tak sie robi zwyklego ludzikia i potem poprzez używanie skilli rozwija go w co sie chce?

 

i jeszcze jedno - jest na ps3 to DLC gdzie mozna budować własny domek?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Rób postać jaką chcesz bo i tak masz poziom trudności, który możesz dowolnie zmieniać (polecam conajmniej na expercie). Łuk bardzo mocny był za czasów jak ja grałem (teraz może po paczach obniżyli damage, ale spokojnie smoka można 1 minute było zabić jak nie szybciej).

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Weź sobie Bretona, bo to najlepsza rasa dla power-gamerów. Bronie możesz enchantować, ulepszać i w ogóle, czary masz na jednym stałym poziomie i choćbyś się zesrał to i tak nie będziesz miał większego dmgu. Możesz za to przy dobrym buildzie sprawić, że nie będą nic kosztować.

 

Dla mnie magia jest za słaba w tej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie magia jest za słaba w tej grze.

 

Dokładnie,magia jest zdecydowanie za słaba. Raczej dla zabawy jako odskocznia od siekania mieczem bo na wyższych lvl to walka przy użyciu zaklęć z byle grupką bandytów trwa kilka minut.

Na początek przygody polecam zrobić sobie wojownika nekromantę walczącego bronią jednoręczna+tarcza i na dystans łuk z ukrycia.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...