Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czasy Arniego, to były złote lata kultyrystyki. Kolesie ćwiczyli dwa razy dziennie, jedli ile tylko mogli i nie koniecznie było to jedzenie, które dziś określane jest miane "kulturystycznego" i brali takie dawki koksu, że dzisiejsi koksiarze z osiedli mogliby ich zawstydzić. Dzisiejsza kulturystka to ogromne dawki koksu, a oglądając filmiki prosów, to może z 6 ćwiczy ciężko, a reszta to chyba sama nie wie co robi na ten siłowni. Najlepszy był Flex Wheeler, koleś miał dwóch murzynów, jeden od noszenia ręcznika, a drugi od zakładania/zdejmowania ciężarów. Fakt, sylwetkę miał niesamowitą, ale wszyscy wiedzą jak skończył. Podobno z Levronem tylko prześcigali się, który weźmie większe dawki. Dzisiejsze czasy, to też synthol, który jest wstrzykiwany przez wszystkich, Oczywiście są to dawki minimalne, ale na tym poziomie nie można sobie pozwolić, aby lewy bark nieco odbiegał od prawego. Głownie przez Colemana i Doriana kulturystyka jest teraz w tym miejscu, mimo to mam do nich szacunek, bo ich treningi to było prawdziwe piekło. Na szczęście powoli wraca się do wąskich talii i odpowiednich proporcji (Shawn Rhoden).

 

platz8.jpg

 

franco_columbu_020.jpg

Mistrzowskie sylwetki.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej idzie w złym kierunku.Moim zdaniem sylwetka idealna:

http://www.youtube.com/watch?v=vfxqRpu_YoI

W obecnej kulturystyce nie podobają mi się bardzo nogi.Wolę dobrze wyrzeźbione a nie przerośnięte przez co sylwetka ma kształt X

Edytowane przez szarku123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Sorry panowie, kiedy nie macie ochoty na trening oglądacie spoconych, ćwiczących, napakowanych facetów?

 

No nie wiem...

Ale powiedziałeś teraz ;] Sportowe filmiki motywacyjne chyba na ogół przedstawiają osoby uprawiające daną dyscyplinę (kozaków w tej dziedzinie). U ciebie na siłowni nie ma spoconych facetów?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Jedynym spoconym facetem jestem ja, ćwiczę w domu ;)

Na siłowni milej mi się oglądało spocone panie mimo wszystko.

 

Mnie prędzej potrafi zmotywować widok kogoś, kto podniosi się na nogi po życiowej porażce, a nie film ze spoconym kafarem, który wykańcza się do granic możliwości, bo rzeźba nie ta.

Edytowane przez Andreal
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...