Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem 89 i 1 na 1 to sie biło w podstawówce. Na dyskotekach czy bójkach osiedlowych zawsze rządziło prawo ulicy. Najśmieszniejsze było że zawsze jak sie chodziło po mieście i taki łepek był sam to nawet sie nie spojrzał na ciebie. Ale jak w kilku to oklep gwarantowany.  Jeden typek niestety źle skończył. Bronił brata i fikał do takiego boksera, dostał strzała, upadł na posadzke. Zaje.bał głową. W szpitalu nie chcieli go przyjąc bo że niby pijany, obrzek mózgu rósł i po gościu. A dobry chłopak było no i mało pił. Aha i simlocki zdejmował za darmo :(

Odnośnik do komentarza

Znaczy z tego co mi kolesie mówili to była solówka , którą spowodował bohater filmiku.Problem w tym że gdy został znokautowany to nagle reszta się zbiegła i zaczęła po nim skakać.Ale szacun za to że nie potrafi nawet na niektóre maszyny ciężaru w talerzach założyć ale i tak ćwiczy i się nie poddaje.Fajnie że chłopaka teraz promują może wybije się trochę i dorobi sobie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

https://www.youtube.com/watch?v=tgYvlMz1Vd0&feature=share

 

Ogólnie dziewczyny mają podejście do siłowni jedno, ciężary = wygląd pudziana, a prawda jest taka, że te zumby i inne bzdury w ogóle nie mogą równać się z przysiadami i całą resztą ćwiczeń z ciężarami. Kobieta aby nabrać mięśni w 1/3 takich jak facet to musi walić koks, systematyczny trening i dieta doprowadzi do takich efektów.

 

71443_620666401302932_2042429112_n.jpg

1536584_619633578084034_1887562012_n.jpg

:)

 

To samo odchudzania, nie jem nic, sałata pomidor i woda, jak się mówi, że może jeść nawet 4 razy dziennie, chude mięso, ryże itp. to ona i tak wie lepiej, głodówka goty.

Odnośnik do komentarza

wiele jakich rzeczy ? nie widzę, żeby na tych filmikach robiła coś, czego nie zrobię.

myślę, że zrobie też rzeczy, których ona nie potrafi. to by sie zawstydziła. ogólnie to istnieją rzeczy, które przychodzą z łatwością kobietą, co dla faceta może być trudne, albo niemożliwe, jak założenie nogi na głowę. 

jak baba byłaby ode mnie silniejsza, to bym się może i zawstydził, ale jakieś sztuczki ewolucje, to nie widze powodu.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Kanabisem, nie chodzi o siłę czy rodzaj wykonywanych ćwiczeń, ale o intensywność. Te wszystkie podskoki, przysiady, ćwiczenia z piłką, sztangą, to wszystko jest robione w bardzo szybkim tempie, jeżeli ktoś waży 100kg i jest przyzwyczajony to treningu siłowego, to może odpaść szybciej niż taka drobniutka niewiasta. Sam wiem, że z kondycją u mnie cieniutko, bieg na przystanek aby zdążyć na autobus, gdzie trwa to może z 4 minuty, zadyszka pewna. Prace mam siedzącą, czasami jak wypadnie remont maszyny, to trzeba ponapierdalać 10kg młotem. Kilkanaście uderzeń i już przydałaby się jakaś przerwa. Nie zapomnę jak kumpel mnie zabrał na trening bokserski, zakwasy min. na plecach miałem przez dwa dni, a podczas samego treningu łapałem powietrze jakbym miał astmę. Wszytsko zależy kto w jaki sposób ćwiczy, szybki intesywny trening, bieżnia szybkim tempem, to kondycja jakaś jest, ale jak ktoś przez dłuższy czas stawia na ciężary, to później problem jest wejść po schodach na piąte piętro, coś o tym wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem tygodniową praktykę na siłowni i jak widziałem że panny cisną tylko bieżnię,to podchodziłem i zagadywałem czy nie chce zrobić treningu siłowego,który spali więcej fatu,ujędrni ją i da więcej siły.7 kobiet zachwyconych,do tego stopnia że nie umiały się pogodzić że od poniedziałku mnie tam nie będzie,wszystko kwestia przedstawienia sprawy.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Kanabisem, nie chodzi o siłę czy rodzaj wykonywanych ćwiczeń, ale o intensywność. Te wszystkie podskoki, przysiady, ćwiczenia z piłką, sztangą, to wszystko jest robione w bardzo szybkim tempie, jeżeli ktoś waży 100kg i jest przyzwyczajony to treningu siłowego, to może odpaść szybciej niż taka drobniutka niewiasta. Sam wiem, że z kondycją u mnie cieniutko, bieg na przystanek aby zdążyć na autobus, gdzie trwa to może z 4 minuty, zadyszka pewna. Prace mam siedzącą, czasami jak wypadnie remont maszyny, to trzeba ponapierdalać 10kg młotem. Kilkanaście uderzeń i już przydałaby się jakaś przerwa. Nie zapomnę jak kumpel mnie zabrał na trening bokserski, zakwasy min. na plecach miałem przez dwa dni, a podczas samego treningu łapałem powietrze jakbym miał astmę. Wszytsko zależy kto w jaki sposób ćwiczy, szybki intesywny trening, bieżnia szybkim tempem, to kondycja jakaś jest, ale jak ktoś przez dłuższy czas stawia na ciężary, to później problem jest wejść po schodach na piąte piętro, coś o tym wiem ;)

 

nie no takiej słabej kondycji to nie mam. jest gorzej przy takiej wadze, ale nie jakoś strasznie gorzej, niż przy 85. przy wzroście 186 dotleniać 100 kilo jeszcze ujdzie, od 110 byłyby problemy

 

czyli wychodzi na to, że długodystansowiec zawstydza sprintera na setke, czy jak ? dla mnie to dziwny tok myślenia

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem tygodniową praktykę na siłowni i jak widziałem że panny cisną tylko bieżnię,to podchodziłem i zagadywałem czy nie chce zrobić treningu siłowego,który spali więcej fatu,ujędrni ją i da więcej siły.7 kobiet zachwyconych,do tego stopnia że nie umiały się pogodzić że od poniedziałku mnie tam nie będzie,wszystko kwestia przedstawienia sprawy.

Chichraly sie, ze krasnal po silowni lata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...