Skocz do zawartości

Top 5 2k10


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku także i w tym glosowanie na gre roku. Podajemy 5 gier + dodatkowo największą porażke tego roku. Głosy bd liczone do 27 Grudnia ,wiec jeszcze gry ze świąt zdążycie zaliczyc :potter:

 

Posty, które nie są na temat wylądują w koszu a autor zostanie nagrodzony procentami.

 

Najważniejsze gry wydane w tym roku ,które pamietam ;p :

Bayontta

Darksiders

MAG

Heavy Rain

Gow of War 3

Modnation Racer

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Red Dead Redemption

BioShock 2

Final Fantasy XIII

Mafia II

Dead Rising 2

Enslaved

Asasins Creed Brotherhood

Gran Turismo 5

Castlevania LoS

Fallout NV

3D Dot Game Heroes

F1 2010

Just Cause 2

Super Street Fighter IV

Vanquish

 

najważniejsze gry, które pamięta gamerankings . ;]

 

 

 

Z racji nieregulaminowości głosowania można te typy śmiało olać ciepłym sikiem, po prostu chciałem docenić te dwie świetne gry, z naciskiem na pierwszy, naprawdę godny wszelkich nagród tytuł

Pisałem ,ale zawsze "ktoś" musiał mi wyje.bac posta bo tak i ch.uj jego zdaniem ,mimo,że zawiera w sobie informacje co do głosowania...

Głosowanie zostało przedłużone do konca tego tygodnia ,a w nastepnym tygodniu zrobie ranking więc spoko ,głosujcie ludu.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

mam nadzieje że niepełny głos też sie wliczy ale nie mam 5 gier ktore moge uznac za "najlepsze" (reszta co najwyzej byla "ok ale bez podniety")

 

1 Monster Hunter Portable 3rd

2 Red Dead Redemption

3 God of War 3

 

 

 

EDIT

pisząc tego posta z jakiegoś powodu bylem rpzekonany że temat jest w hydeparku a nie w dziale ps3, wiec mysalem ze mozna pisac na wszystkie platformy, ale chyba nie więc cóż

psp to też konsola sony ;)

a po drugie i tak stawiam ją na pierwsyzm miejscu najlepszych gier EVER wiec mimo ze nie ejst na ps3 to nie zmienie decyzji ;p

[a jak juz musicie to podliczać tylko na ps3 to niech RDR bedzie na 1 miejscu poprostu]

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

1. Red Dead Redemption

2. Castlevania: LoS

3. God of War 3

4. Darksiders

5. Heavy Rain ex Bioshock 2 (zastanawiam się)

 

Porażka: Aliens vs Predator

 

P.S. Leci do mnie NfS ale wątpliwe że się coś zmieni ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gry tylko na PS3 to lista wygląda następująco:

 

1. Bayonetta

2. Yakuza 3

3. Lost Planet 2

4. Heavy Rain

5. Vanquish / Castlevania: LoS

 

Porażka:

SW:Force Unleashed 2 (widziałem demo i to mi wystarczy by nie tykać tego syfu.Jedynka była słaba ale to przechodzi wszelkie wyobrażenie)

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

1. RDR (best sandbox)

 

2. BF:BC2 (best fpp game)

 

3. BAYONETTA ( best action/adventure) (Castlevania jest grą genialną ale Bayonetta jest wybitna :) GoW 3? Pfff)

 

4. VANQUISH (best tpp game)

 

5. NfS: HP (best racing game)

 

PORAŻKA DEKADY - FF XIII

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...