Skocz do zawartości

Top 5 2k10


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Heavy Rain (piekno samo w sobie...jak zaczalem to odszedlem dopiero jak skonczylem)

2. Final Fantasy XIII (genialny system walki, postacie, fabula, grafika...poprostu final bez otwartego swiata :) )

3. BlazBlue: Continuum Shift (przeku*rewsko wy(pipi)*ana bijatyka 2D nie majaca sobie rownych)

4. Darksiders (polaczenie zeldy ze slasherem + genialny klimat fantasy)

5. Blur (ta gra po sieci WKU*RWIA na maksa, tyle to ja nie rzucalem obelg do telewizora chyba nigdy :) )

6. Castlevania: Lords of Shadow (genialne zagadki i walki z bossami pokroju Shadow of Colossus)

 

Wyrożnienie:

1. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (kolejna rewelacyjna bijatyka serii naruto)

2. 3D Dot Game Heroes (rewelacyjne podejscie do tematu i pasja tworzenia)

3. Battle vs. Chess (genialne szachy w klimacie fantasy)

 

A crap...

Mod nation racers - sterowanie totalnie s(pipi)e, jakby jezdzic jakims kartonem 2x2 po telewizorze. Grafika to smiech na sali.... Marna imitacja wiekowego juz Speed Freaksa czy Crash Team Racing.

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

1. Heavy Rain

2. Enslaved: Odyssey to the West

3. Assassin's Creed Brotherhood

4. Lara Croft and the Guardian of Light

5. Blur

 

Porażka: SW: TFU2 (wiem, że nie powinno się dawać gier w które się nie grało, ale nie popieram 4 godzinnych gier (tylko) singleplayer'owych i to jeszcze w pełnej cenie)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moja piątka:

1. Red Dead Redemption

2. Battlefield Bad Company 2

3. NHL 11

4. Vanquish

5. Sports Champions

 

Poza listą jeszcze znajdzie się God of War 3, Heavy Rain i Darksiders.

Crapy omijałem z daleka z powodu "nie mania czasu" - robiłem selekcję gier, w które grałem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Oczywiście zdaję sobie sprawę że głosowanie się już skończyło, ponadto na PSTrójce z racji kupienia jej dopiero w końcu listopada zagrałem tylko w dwa tegoroczne tytuły:

 

1- Heavy Rain

2- Monkey Island 2 Special Edition

 

Z racji nieregulaminowości głosowania można te typy śmiało olać ciepłym sikiem, po prostu chciałem docenić te dwie świetne gry, z naciskiem na pierwszy, naprawdę godny wszelkich nagród tytuł :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...