Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Pietrow poprawił mi humor :) trzeba jednak przyznać, że start oba Lotusy Renault miały kapitalny. Alonso dał tyłka w walce z Lewisem, miałem nawet wrażenie, że Hamilton przyhamował :) Brawa dla Nicka, który spokojnie sobie dojechał, wyjorzystał błędy innych, sam miał nawet malą wycieczkę ;) brawo dla Kobayashiego, pokazał kawał dobrego ścigania

Odnośnik do komentarza

Kij tam z Vettel'em i Hamilton'em (któremu siłą rzeczy też kibicowałem, i też dziwnie się z tym czułem). Genialny powrót Webber'a. Żeby z 18 miejsca na 3 wskoczyć to trzeba być naprawdę dobrym kierowcą. Cieszy pozycja Quick Nick'a, Kubica ma większe szanse na powrót do Lotus'a dzięki postawie Niemca.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ten "teaser" wyraznie sugeruje ze chodzi o Kubice, zwlaszcza ze jak Sokol kaze nam zgadywac o kogo chodzi to trzyma kask Roberta. Chyba ze zdecydowal sie na tani zabieg ala Onet i ich durne naglowki nie majace wiele wspolnego a artykulami. Nie sadze zeby tak bylo. On jest jednym z niewielu dziennikarzy ktorego fani F1 w polsce darza szacunkiem i doskonale zdaje sobie sprawe ze teraz wszyscy czekaja na ten wywiad.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Wkrótce. :potter:

A tak poważnie skoro dali już zapowiedź to pewnie gdzieś tak w ciągu miesiąca będzie.

 

 

Wiadomo Magik, każdy kto choć trochę się interesuje F1, wie czyj to kask, ale obawiam się trochę taniej podpuchy (kasa już niejednemu przewróciła we łbie). No cóż, czekam w dobrej nadziei.

 

A Vettel znowu P1. <_<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...