Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

psycha mi siada powoli, więc postanowiłem ograć na x360

 

moje obawy przed tym, że gra będzie zbyt niedorobiona w stosunku do nextgenów nawet w snach mi się objawiają =/

 

śniło mi się, że doczytywanie się obiektów i przeciwników jest nie do zniesienia i nie da się tak grać =/

 

oby to byl tylko zwalony sen, wywalone mam na grafe, ale boje się o to doczytywanie przeciwników

 

że skampie się na jakiejś górce, żeby wyczaić przeciwników, a jak już wbije do obozu, to sie okaże, że jest ich tam 2x więcej, bo wcześniej się nie doczytali =/

W Ground Zeroes na PS4 nawet zdarzały mi się momenty, gdzie przeciwnicy się doczytywali. TO raczej nie będzie tylko bolączka pastgenowych wersji.

Odnośnik do komentarza

To dobrze wiedzieć, ale to także oznacza, że na ps4/one może być trochę źle w tej kwestii, a na ps360 BARDZO źle :D

Oby nie.

W sumie cieszą mnie te puste tereny w otwartym świecie, bo to oznacza, że konsola nie będzie się aż tak męczyć. W sumie wydaje się to trochę Far Cry 3 przypominać pod względem eksploracji.

Odnośnik do komentarza

 Sklepy Games4You ( Katowice, Czeladź, Sosnowiec, Zabrze ) mają już MGS na PS4 za 239 złotych  :sorcerer:

 

Blakus Ty przystojny skurczybyku! :fsg:

 

http://www.psxextreme.info/topic/104837-zakupy-growe/?p=3523146

 

W razie czego w nocy moze napisze krotkie wrazenia, choc moim pierwszym wrazeniom bym raczej nie ufal, od razu was ostrzegam, pewnie pokoj przemaluje na bialo podczas grania a potem skrobne jakas modlitwe a nie post opiniotworczy, z kolei moja druga opinia, jak juz emocje opadna moze bedzie bardziej wiarygodna c'nie.

 

Anyway, pieknie rozpoczynam weekend. :fsg:

 

Edit: lol, podczas wlaczania gry, jak jest na ekranie obrazek z okladki gry pojawia sie napis...

 

 

A Hideo Kojima game

 

 

:niedobrze:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie mam nowego MGS'a !

 

 

dziś będzie grane :fsg:

 

 

1080/60  

 

jak się bawić to się bawić

 

11950883_371154419746300_931371516_n.jpg

 

Daj znac, czy jest jakis upgrade graficzny/techniczny wzgledem Ground Zero. 

 

PS. Mam nadzieje, ze ten "dibaleski" rog na glowie Snake to tylko na potrzeby cut-scenek, czy innych nie gameplay'owych motywow. Wyglada to dosc groteskowo. :)

Odnośnik do komentarza

nie no kurfa wlaczylem sobie ground zeroes na 360 i mi jaranko opadlo

wbijam w srodek mapy do dzialka przeciwlotniczego i rozpierdalam wszystkich dookola, alarmu brak, odracam sie za siebie a tam 10 metrow przede mna stoi straznik, ktory oczywiscie nic nie widzial i nic nie slyszal, bo gra zaladowala go dopiero jak sie odrocilem

jak pp ma wygladac tak samo, to ja to pjerdole i czekam do gwiazdki az sobie kupie ps4

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

widze ludzie nie potrafia spojrzec prawdziwe w oczy ze będą musieli grac w wersje gorszą nie tylko pod wzgledem grafiki i musza sobie odbijac minusikami  :yao:
niestety ale zminusowanie bomb prawdy nie zmieni nagle tego jak GZ na ps360 dziala w porownaniu do wersji na next geny

istnieje szanse, ze w TPP to naprawili, ale jakos watpie.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

 

a w warszawie mozna juz na ps4 kupic gdzies?

Do Yana uderzaj (serio), dzis kupil i ma namiary.

 

można jak sie ma znajomości ;)

 

Aux otworzyl pudelko i pisal o jakichs kodach na dodatki. O co chodzi? W ogole jak sie ma sprawa ewentualnych DLC, byly jakies newsy?

 

ja jeszcze nie otworzyłem podełka ale zakładam że te kody to mogą być jakieś drobne bzdety dlc dodawane do day 1 edyszyn, jakaś broń, pudło, strój itp (edycje specjalne też troche tego mają pododawane)

 

co do dlc ogolnie pewnie bedzie sporo popierdółek jak właśnie jakieś bronie i stroje

 

chyba nie było żadnej mowy o fabularnych DLC

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie no kurfa wlaczylem sobie ground zeroes na 360 i mi jaranko opadlo

 

wbijam w srodek mapy do dzialka przeciwlotniczego i rozpierdalam wszystkich dookola, alarmu brak, odracam sie za siebie a tam 10 metrow przede mna stoi straznik, ktory oczywiscie nic nie widzial i nic nie slyszal, bo gra zaladowala go dopiero jak sie odrocilem

 

jak pp ma wygladac tak samo, to ja to pjerdole i czekam do gwiazdki az sobie kupie ps4

Na ps4/xone takie rzeczy się nie działy nigdy? Bo słabo to brzmi a chcę kupic na x360

Odnośnik do komentarza

widze ludzie nie potrafia spojrzec prawdziwe w oczy ze będą musieli grac w wersje gorszą nie tylko pod wzgledem grafiki i musza sobie odbijac minusikami :yao:

niestety ale zminusowanie bomb prawdy nie zmieni nagle tego jak GZ na ps360 dziala w porownaniu do wersji na next geny

 

istnieje szanse, ze w TPP to naprawili, ale jakos watpie.

Za minusy to wiadomo, pluton egzekucyjny, ale osobiście nie mogę się z Tobą zgodzić z jednej prostej przyczyny. Wersja cyfrowa na trójce nie sprezentowała mi takich atrakcji. Zawsze strażnicy i pojazdy są do zobaczenia przez lornetkę, a jak zna się ich trasy patrolowe i wiadomo gdzie ich szukać to można sobie oznaczyć wszystkich na początku misji i później po prostu dostosować się do ich położenia.

 

Gram codziennie w GZ przez ostatni tydzień i hajp sięga zenitu :<

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...