Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ta Quiet się pojawią ? zrobiłem 8 głównych misje i kilka pobocznych.

 

z minusów :

 

Mało filmików

Helikopter i loadingi, czas lotu z jedne platofrmy na drugą, mogli to jakoś szybciej ogarnąć :D

 

w sumie tyle, bo sam backtracking nie przeszkadza, znać teren po którym się poruszamy to podstawa dobrego działania, także jak osobiści lubię jeszcze raz sprawdzić tą samą lokację.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dodam wieczorem bo spadam do pracy.

 

odpalilem na chwile gre po patchu i zauwazylem ze jak sie biega po menu bazy (lista ludzi albo lista broni do zrobienia) to czasem okno otwiera sie z 2 sekundy. Wczesniej prawie zawsze otwieralo sie poniżej 0,5s prawie natychmiast. A teraz raz dluzej raz wolniej.

ciekawe czemu. Troche wątpię ze to patch zepsul. Bardziej podejrzewam ze to kwestia polaczenia do serwerow i jakieś tam porownywanie czegoś. Jak wroce to zobacze czy przy offline sprawa sie naprawi.

 

zauwazylem ze pojawily sie dopiski przy niektorych broniach "mogą tego używać twoi ludzie w bazie". Wczesniej tego nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Mam w paczce dwa kody do wpisania. Jeden to na pewno day 1 edition  additional content - karton, tarcza, jakiś pistolet i mundur. A ten drugi kod to czego dotyczy??

 

Drugi kod daje dodatkowe expo do multiplayera. Czyli to też bonus z day one, ale rozbity na dwa osobne kody.

Odnośnik do komentarza

Kiedy ta Quiet się pojawią ? zrobiłem 8 głównych misje i kilka pobocznych.

 

z minusów :

 

Mało filmików

Helikopter i loadingi, czas lotu z jedne platofrmy na drugą, mogli to jakoś szybciej ogarnąć :D

 

w sumie tyle, bo sam backtracking nie przeszkadza, znać teren po którym się poruszamy to podstawa dobrego działania, także jak osobiści lubię jeszcze raz sprawdzić tą samą lokację.

Jak tak bardzo chcesz wiedzieć to ona się nie pojawia z automatu tylko musisz iść odwiedzić ruiny. Poszukaj na mapie cośtam Ruins. Zanim wejdziesz upewnij się ze masz usypiajaca snajperke bo z innej broni możesz ją chyba zabić

 

Odnośnik do komentarza

 

Kiedy ta Quiet się pojawią ? zrobiłem 8 głównych misje i kilka pobocznych.

 

z minusów :

 

Mało filmików

Helikopter i loadingi, czas lotu z jedne platofrmy na drugą, mogli to jakoś szybciej ogarnąć :D

 

w sumie tyle, bo sam backtracking nie przeszkadza, znać teren po którym się poruszamy to podstawa dobrego działania, także jak osobiści lubię jeszcze raz sprawdzić tą samą lokację.

Jak tak bardzo chcesz wiedzieć to ona się nie pojawia z automatu tylko musisz iść odwiedzić ruiny. Poszukaj na mapie cośtam Ruins. Zanim wejdziesz upewnij się ze masz usypiajaca snajperke bo z innej broni możesz ją chyba zabić

 

odnosnie quiet, u mnie to dosc zabawnie wygladalo

 

 

nie mialem usypiajacej snajperki i balem sie ja zabic (potem sobie pomyslalem, ze pewnie jak sie ja "zabije" to i tak jest wybor czy ja zabrac). raz udalo mi sie zakrasc i strzelil w leb pistoletem, ale potem juz nie dawalem rady. raz ja wypatrzylem i zamowilem dostawe broni. wybralem na nia i zrzucili jej skrzynie na leb. to wystarczylo, zeby ja ogluszyc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pro Tip panowie (choc moze juz ktos mowil, nie wiem, stracilem kontakt z rzeczywistoscia przez te gre i nie czytam forumka), jak tylko bedziecie mieli opcje znalezienia Legendary Gunsmitha w Side Opsac

 

napisz w spoilerze mniejwiecej po ilu misjach to sie pojawia, bo czekam na opcje customizacji niecierpliwie, narazie jestem po 6 misjach, pewnie jeszcze troche brakuje by znaleźć tego typa

 

EDIT

nie wchodźcie na PPE matoły walą spoilerami z MGSa na lewo i prawo :joe:(i nie chodzi mi nawet o komentarze tylko o całe newsy!)

 

ptanie do adminów - nie można by zbanować tego mateusza gołąba z ppe? wcześniej dał wieśkowi 6/10 za grafe a teraz dopieprza spoilery z mgs, co to ma być?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

-Żałuję że oglądałem te wszystkie trailery, za dużo pokazali. Ktoś kto ich nie oglądał jest zwycięzcą i mądrym człowiekiem.

No dzieki. W sumie slowa, ktore rzadko padaja na forum bo trudno sie ludziom przyznac, ze troche zyebali

ogladajac trailery i spoilerujac sobie fabule. Tym samym zasadne jest, zeby tym temacie nie pojawialy sie spoilery (od tego jest inny temat) nawet z trailerow a jedynie info o ogolnym odbiorze gry.

Nie chce negować kogoś opinii ale Yongyea na swoim kanale wyraźnie powiedział, że gra przez większość czasu stawia przed nami więcej pytań niż odpowiedzi. Dodał też, że znajomość trailerow w ogóle nie wpływa na odbiór całości, wręcz przeciwnie. Były one skonstruowane w taki sposób żeby zmylić i zbić z tropu gracza. Dodam też, że doszedł on do końcowych etapów ale gry nie ukończył. Wiadomo kim ten człowiek jest więc... skłania bym się raczej uwierzyć jemu :)

Odnośnik do komentarza

Na ps4 patch zajmuje 420mb. Pobral mi sie w 2 minuty. Wiec tym razem legendy o beznajdziejnych serwerach sony sie nie sprawdzily.

 

i btw nawet sie zalogowalem na server w grze (chociaz nie wiem co to da)

Zazdroszczę.

 

To samo łącze, na którym 20 GB ze Steama poszło w 14 minut:

 

img_3437o4se6.jpg

 

4627801259.png

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...