Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

O nowym MGSie mozna mowic co sie chce, ale misja nr 43 byla fenomenalna i zdecydowanie bylo to dla mnie jedno z najciekawszych doswiadczen z calej serii. Jednak calosciowo na pewno nie jest to spektakularny sukces jaki trailery zwiastowaly, ta czesc udowodnila to co pisalem troche przed premiera, ze kojima to pajac ktory sie wypalil i osobiscie ciesze sie ze polecial, z kojima za sterami byloby juz pewnie coraz gorzej, wiec albo bedzie lepiej, albo seria upadnie, tak czy siak lepsze to niz dalsze tolerowanie "mistrza" hideo i jego autyzmow.

 

Jesli ekipa odpowiedzialna za ten wspanialy gameplay sie nie zmieni (podejrzewam ze jedyny input kojimy w gameplay to bylo wymyslanie tych glupich elementow a la srajacy kon czy napisy spoilujace co zastaniemy w misji byle by tylko miec pretekst do wcisniecia swojego nazwiska) i zatrudnia kogos nowego od fabuly (np dac wolna reke typkowi co kojmie zawsze "pomagal" przy scenariuszu, czasem go bylo widac w creditsach) to powinno byc cacy.

 

@Fanek

 

Chyba od 32, ale nie martw sie, sa tez potem nowe misje a samych powtorek nie jest duzo i nie sa z tego co kojarze konieczne do przejscia fabuly.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem przed chwilą, co za choojowa gra, jakbym kupił pudełko to wstydził bym się to stawiać przy wcześniejszych częściach.

Miałem zakończenie The Truth którego

 

częściowo domyśliłem się jak badania DNA wiadomo kogo się nie zgadzały

 

Co do badan:

 

to one niczego nie zdradzaly bo w mgs4 sie dowiadujesz, ze solid i liquid nie byli idealnymi klonami BB i mieli inny kod DNA niz BB. Jedynym idealnym klonem o takim samym DNA byl Solidus.

 

Odnośnik do komentarza

No to jak wytłumaczysz to, że Kojima chciał, żeby GZ wyszło na PSP i PS3, ale mieli problemy z MGR i musieli się na tym skupić? To nie jest tak, że w ogóle palca do tej gry nie przyłożyli.

 

Dodatkowo tak jak ogór pisze na szałcie, taki FOX Engine powstawał też wcześniej i niejako równolegle do gierki. Ciężko jednoznacznie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na 4chanie widziałem jakąś wypowiedź niby samego Kojimy, że pustki fabularne w MGSV mają w nas wywoływać uczucie fantomowego bólu po fabule czy coś takiego olo :rotfl:


http://pastebin.com/DWNL9Edk

 

i wątek na 4chanie: http://boards.4chan.org/v/thread/314249693

(tak, wiem, że zniknie jutro, (pipi) z tym)

Odnośnik do komentarza

Po wszystkich mgsach, wbitych platynach, obejrzeniu niezliczoną ilość razy maratonow na twitchu kanału "uknighted" (polecam bo chłopaki komentują wszystkie smaczki i kodeki na bierząco) nasuwa mi się tylko jedna kwestia w głowie:

 

"I'm still in a dream Snake eater"

 

Rzekłem.

 

Szybkie palce z Sony Xperia Z3

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...