Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam problemy z gra, po aktualizacji. Spadają klatki, obraz freezuje na kilka sec, snake mimo wejścia pod prysznic, wychodzi brudny i chyba jeszcze błąd z misja 14. Nie mogę ukończyć zadania pobocznego, gdzie trzeba wysłuchać rozmów. Tłumacz wchodzi do budynku i juz tam zostaje i nic sie nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam problemy z gra, po aktualizacji. Spadają klatki, obraz freezuje na kilka sec, snake mimo wejścia pod prysznic, wychodzi brudny i chyba jeszcze błąd z misja 14. Nie mogę ukończyć zadania pobocznego, gdzie trzeba wysłuchać rozmów. Tłumacz wchodzi do budynku i juz tam zostaje i nic sie nie dzieje. 

Wiem o co chodzi z tym tłumaczem i chyba mam rozwiązanie na ten problem bo miałem to samo. Więzień wszedł do pomieszczenia i upadł w progu. Musisz odejsć od tego budynku (ja kręciłem się w okolicy tego drugiego na wzniesieniu), wtedy więzień się podniesie i przejdzie kilka kroków w głąb pomieszczenia co zainicjuje rozmowę. Musisz mu tylko dać zrobić te kilka kroków bo jak za wczesnie tam wrócisz to znowu się przewróci.

Odnośnik do komentarza

Pany nie mogę 16 misji zrobić fulton jest za słaby  :( jak to (pipi) rozwinąć?

Da radę bez farmienia to zrobić?

 

 

 

To nie jest przypadkiem ta misja ze Skullsami? Tutaj musisz mieć fulton dopakowany ewentualnie możesz spróbować zabić Skullsów ale jest to dość trudne jeśli nie masz odpowiedniego Battle Suit. Najlepiej poczekać aż przejedzie pierwszy czołg i od razu podbiec do ciężarówki po czym z miejsca załącza się filmik, wtedy od razu fultonujesz wóz, na konia i dzida. Wesker mi tak doradził i faktycznie dobra metoda. 

 

A jak nie masz jeszcze fultona to trochę pogrinduj. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nemesis ale mu mieszasz, najłatwiej jest po prostu obiec lotnisko (patrząc od wejscia gdzie są surowce to z prawej) i wbić się przez płot wtedy załącza się cut-scenka i fulotnować cięzarówke i zabić skullsów rakietnicą co jest bardzo proste i S-ka wpada, ale skoro wojtas nie ma fultona cargo to musi najpierw specjaliste w misji 15 odbić i go fultonować do bazy a nie kurde grindować.

Odnośnik do komentarza

Wojtas :

 

 

Też nie miałem mocniejszego fultona wtedy i rozwaliłem Skullsów tym wozem bojowym z działkiem (nie pamiętam już, jak to było dokładnie, ale możliwe, że wziąłem jeden z tych, co był w obstawie, zawsze też możesz sobie zrzucić jako support), ale faktem jest, że dużo szybciej i wygodniej zrobić to balonem. Uciec mi się nie udało, mimo kilku prób.

 

 

Z innej beczki : jeszcze jedna, nowa analiza historii MGS V :

 

http://metalgearsolid.pl/metal-gear-solid-5/slowa-zabijaja-analiza-przeslania-metal-gear-solid-v/

Odnośnik do komentarza

taki wlasnie byl mgs5. minęły 3 miesiące od premiery i już nikt o nim nie pamięta.

A o czym tu pamietac? Postaciach fabule? Jak wszYstko tu prostackie i po jednym przejściu gry wszystko wiadomo. Raz na jakiś czas mozna posilowac sie z bossem. Tyle.. Teraz dopiero mozna zobaczyć ile warte sa oceny i recenzje dużych serwisow
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A o czym tu pamietac? Postaciach fabule? Jak wszYstko tu prostackie i po jednym przejściu gry wszystko wiadomo. 

 

No nie bardzo. Szczerze polecam: http://metalgearsolid.pl/metal-gear-solid-5/big-boss-i-jego-fikcyjna-legenda/

http://tnijurl.com/asew/

 

Też jestem całościowo zawiedziony, ale kiedy ty nawet Skulfejsowi i Millerowi odbierasz miano charyzmatycznych, a tego drugiego, którego podejrzane wożenie się po MB zostaje wytłumaczone po napisach (i btw pięknie tłumaczy dlaczego skończył jako senpai Solida) uważasz za uproszczonego na tle PW to no chyba... :reggie:

 

Problem z V wziął się z tego że jego traillery były lansowane przede wszystkim pod starych fanów (nacisk na fabułę). Co nie dość że ten element okazał się być sprowadzony na drugi plan, tak części IV i PW zdradzały już że jego standardy pisarskie podupadły po Snake Eater. Ale że niby wszystko stało się prostackie i bez drugiego dna? Again polecam powyższe felietony.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...