Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

MGS>długo długo nic>MGS3>MGS2>MGS4

historia, różne zakończenia, innowacyjność, miodność itp itd - dla mnie najlepsza gra na konsole, pozostałe MGSy też są dobre, ale nie tak genialne jak 1.

gdyby zrobili pierwszego MGSa w HD (grafa na poziomie MGS4) to byłaby jedyna gra którą kupiłbym z tych wszystkich odświeżanych kotletów.

Odnośnik do komentarza

a drugi swobodnie wstawiłby w rok 64 bohatera z lat 90tych.

 

A ze zrozumieniem umiesz czytać ? Napisałem że nie jest ważne kim się steruje w MGS, ważne są pozostałe elementy gry, takie jak gameplay, fabuła, muzyka itd. Dlatego śmieszą mnie te oburzenia że w Ground Zero będzie BB, a nie Snake. Wystarczy że pozostałe elementy wymienione wcześniej dadzą radę i dostaniemy bardzo dobrą grę. Jak dla mnie to mogą dać i pedałkowatego Raidena.

Odnośnik do komentarza

MGS2 było czymś wyjątkowym w growym światku. Gra była mindfuckiem prawie od początku do końca i była bardzo intrygująca mimo wielu rozmów przez codec i monotonnych lokacji. To ta gra dała podwaliny pod uniwersum MGSa i dzięki niej możemy grać dalej w kanoniczne gry z tej serii.

 

Każda duża część od Kojimy miała swój urok, ale czwórka najmniej przypadła mi do gustu. Jednakże przy tej części nie prawował sam i dobrze, że od Peace Walkera znów ma kontrolę nad całym projektem.

Odnośnik do komentarza

Widze sami fani mgsa, jeden zapomina ze snake był też w dwójce i twierdzi ze w jedynce nie mial twarzy ( wersja piracka bez codeca pewnie), a drugi swobodnie wstawiłby w rok 64 bohatera z lat 90tych.

Niezle, zamiast głupoich wyliczanek które nikogo nie obchodza, napisze tylko ze ten pstryczek w nos fanów w mgs2 oddziela tych którzy naprawde czuja ta serie , od tych którzy tak tylko mysla.

Zagrywka ze snejkiem przez 5 % gry jest wspaniała, szanuje twórców za takie posuniecie, postac Raidena to strzał w dziesiątke, i tylko buraki beda pisac ze snejka nie ma w mgs2 a raiden to pedał.

w sumie napisalbym to samo. dla mnie dwojka jest lepsza od trojki, a motyw z raidenem i snejkiem w tle jako legenda jest wysmienity.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

No ciekawe co tam pokażą liczę na kolejnego bardzo dobrego MGS'a. I oby tylko Koji nie przesadził z odmienianiem tej serii. Bo jednak ma ona swój niepowtarzalny klimacik i szkoda by było, żeby zniszczono go dodając jakieś współczesne patenty. Można oczywiście dopracować wiele rzeczy jak choćby animacje ale jakiś większych zmian bym raczej nie chciał. Ta seria jest dość specyficzna ale przecież również za to tak wielu ją polubiło.

Co do osadzenia akcji gry, to fajnie by było,gdyby Kojima zrobił z tego swoisty remake MG1 bądź MG2 albo coś dziejącego się wokół tych wydarzeń. No nic trzeba czekać na pierwszy gameplay i konkretne informacje. Ja jestem dobrej myśli, choć te gadanie o sandboksowych nowinkach mnie troszkę niepokoją...

Odnośnik do komentarza

http://blog.us.plays....coming-to-ps3/

 

At PAX 2012, Metal Gear Solid creator Hideo Kojima showed off 15 minutes of the first gameplay footage from his upcoming PS3 game. Though running on a PC, Kojima stated that the footage was comparable to what would be seen on the PS3 version of the game.

 

 

By uprzyjemnić czekanie 44 sek z gry.

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Informacje w pigule:

 

Fox Engine

 

- silnik działa na konsolach obecnej generacji jak i PC

- deweloping silnika trwa juz od dobrych kilku lat

- wsparcie dla "chmury"

- tworzenie gier w oparciu o tą technologie jest niebywale proste

- silnik jest niebywale elastyczny i daje wiele możliwości

- Fox Engine prawdopodobnie bedzie napędzać nowa odsłone Silent Hill

 

Metal Gear Solid: Ground Zeroes

 

- Kojima twierdzi/zapewnia, że nowy MGS nie jest grą kierowana na nowe konsole, czyt. zagramy jeszcze na PS3/x360!

- pokaz był prowadzony przy użyciu PC

- 15 minute pokazu nowego MGS-a to "real-time demo" - nie render!

- w demie użyto muzyki z MGS 4 (napisy końcowe)

- miejsce gdzie toczy się historia to Outer Heaven

- żołnierze mają naszywki z logiem FOX oraz nie przynależą do żadnego państwa

- gra w założeniach ma przypominać sandbox'a

- nowa gra to również przemodelowany HUD, który tym razem ma przypominać ten znany z gier pt. Dead Space

- możliwość kradzieży samochodów i poruszania się ich wieloma typami.

- Kojima nie wspominał nic o MGS 5, gdyż ta gra, to ma być "prolog"... swoja drogą Peace Walker to miała być "duchowa piątka".

- Kojima ma nadzieję, że nowa gra będzie miała podobny klimat, i jego odbiór przez graczy, jak pierwszy Metal Gear Solid na PSX

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...