Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Kojima wspominał coś o skryptach ala Uncharted ? Mógł by się tu oddać swoim reżyserskim ambicją , o ile jego devi umieli by to zrobić. Aha, czy czwórka chronologicznie zamyka już historię i GZ , piątka ewentualne wszystko inne ma być w środku? Wiem że to Koji, ale może jest to jakoś postanowione.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Wygląda niesamowicie, nie grałem nigdy w MGS, ale robi robotę. Przy okazji, na końcu jest znaczek x360, czyli gra będzie multiplatformą, ale chyba nikt normalny nie będzie o to dupy spinał.

Masz racje mi to ti to , że gra wyjdzie na Ps3/x360. Gra była odpalana na Pc mimo to żadnego oznaczenia wersji PC na końcu nie było , w ogóle wyjdzie to na blaszaki ?
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy to jest nieosiągalny poziom? O ile dobrze pamiętam w Gearsach były lokacje z takimi samymi warunkami pogodowymi i wyglądało to świetnie. Tutaj wygląda to podobnie.

Tak.. ale zwróć uwagę na modele postaci, szczególnie ubrania. W dodatku tekstury i oświetlenie. Na wstawkach może i zobaczymy taki (lub podobny) poziom oprawy.. ale gdzieś tak w 15-20fps ;)

Poza tym raczej nie bez powodu gra chodziła właśnie na PC. Całość miała też na celu pokazanie nowego silnika w akcji, w wysokiej rozdziałce i z dobrym frameratem.

 

e: Z drugiej strony jak przypomniałem sobie materiały z Beyond 2 Souls to.. rzeczywiście dałoby radę coś takiego osiągnąć na tych starych maszynkach. Tyle tylko, ze to multiplatforma.. więc ciekawe czy dadzą rade utrzymać dobry poizom na obydwu konsolach.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

 

Strone temu to wrzucilem :P

 

Ogolnie jezeli chodzi o oprawe to jest to poziom do osiagniecia przez obecne konsole, ale po prostu jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Konami podola zadaniu. Prawdopodobnie bedzie lekki downgrade i spadki frameratu.

Odnośnik do komentarza

MS3 wyglądał rewelacyjnie jak na swoje czasy (tak na dobrą sprawę to woda w MS3 wygląda lepiej niż w MGS4 :P .. ale mniejsza o to) tyle, ze w porównaniu do MGS2 zaliczył 2 poważne downgrade'y. Framerate z 60 na 30fps i rozdziałka sporo poniżej 480/576i (prawdopodobnie coś w granicach 400i).

Teraz nie ma mowy o takim downgradzie bo już MGS4 chodził poniżej 720p (chyba 1024x576) i mało kiedy trzymał te 30fps.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

tyle, ze w porównaniu do MGS2 zaliczył 2 poważne downgrade'y. Framerate z 60 na 30fps i rozdziałka sporo poniżej 480/576i (prawdopodobnie coś w granicach 400i).

 

Yup. Pamietam jaki bylem rozczarowany gdy odpalilem gre i przywital mnie dwukrotnie nizszy framerate niz w poprzedniej czesci =/

 

PS. Nie wiem jak oni to zrobia, ale chce Franka Yaeger'a, mlodego Solida i finalowej walki miedzy Nakedem i Solidem karwa :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Przecież ten snake wygląda niemal jak big boss z pierwszego metal geara. W którym roku ma się dziać ta gra? Czyżby to była ostatnia część historii big bossa, po której następują już wydarzenia z metal geara? Może nawet zakończenie tej gry będzie historią z metal geara, ale z perspektywy big bossa?

 

Możliwe, że MGS5 to będzie taki remake Metal Gearów bo GZ to niby prolog do piątki. Chyba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...