Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagający gameplay. :yao:

 

Ty myślisz, że mamy rok 2000, że devi robią wymagające gry? 

 

Fun jest lepszy z reflexem, bo człowiek się nie wkur.wia jak coś się zyebie. :lapka:

 

ale co ty możesz o tym wiedzieć każulu z reflex mode? :pawel:

 

spróbuj wyłączyć oznaczanie celów i powiedzieć mi to w twarz :hi:

 

zresztą choy z tym oznaczaniem. już pierwsze misje II aktu solidnie podbijają poziom względem pierwszego. 

 

edit: dzięki za tipy 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Tylko się nie zes.raj koksie jednostrzałowcu. xDD

 

Wyłączanie celów, wyłączanie reflex. Co następne? Brak broni? Może od razu telewizor wyłącz, to jest dopiero wyzwanie!

Serio, przestań się kreować na jakiegoś mocarnego hardcorowca bo to strasznie żałośnie wygląda, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy gry są robione pod casuali. 

 

 

@Bansai

Jakbyś pośpieszył się o 12h to byłbyś w TOP 50 najszybszych platyn w MGS na psntrophies. :obama:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No bo niskie różnice to jak brak różnic. Niby skradanka, a tak naprawdę gra promuje styl rambo. Gdzie tu logika? Gdyby gra premiowała granie po cichu, całkowicie po cichu, bez reflexu, bez killi itp to spoko, ale jak nie promuje to nie widzę najmniejszego sensu aby się starać. 

 

Grałem po cichu, a raczej starałem się i dobrze mi to szło, aczkolwiek jak guwno uderzyło w wentylator to wyciągałem maszynówkę oraz rpg i rozpoczynałem jesień średniowiecza na biednych randomach. :cool: 

 

I co? I to, że miałem tam rangę S. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

granie na rambo, a co za tym idzie używanie ostrej amunicji znacząco utrudnia, a nawet pozbawia nas możliwości rekrutacji najlepszych najemników. w dalszej kolejności; wypełnieniu wszystkich sub misji, zdobycia większej liczby zapasów, ukrytych diamentów i lepszego poziomu heroizmu. jak najbardziej opłaca się więc pozostać cicho. 

 

@Listunio

my tak okazujemy sobie silnie hetero seksaulne uczucia, więc wszystko gra

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. NIE MÓW NAM JAK MAMY ŻYĆ

 

Zgodzę się co do rekrutacji najlepszych ludzi i poziomu heroizmu. Zapasy możemy zebrać zarówno grając po cichu jak i po rozróbie na rambo, diamenty to samo aczkolwiek przy diamentach jest to troszkę trudniejsze bo najemnik może nam wyjawić kryjówkę. No, ale Ty w sumie powinieneś sam znajdywać, w końcu jesteś koksem nie? :cool:

 

A sub misji(chodzi Ci pewnie o cele w każdej misji ta?) i tak nie zrobisz za pierwszym razem wszystkich bo zwyczajnie w świecie nie wiesz co trzeba zrobić. Czasem trzeba zrobić takie idiotyczne rzeczy jak wysłać do bazy jakieś zwierzę dostępne tylko w tym rejonie. xD

Odnośnik do komentarza

Mam pytania dotyczące kaset.

 

1) dostanę wszystkie istotne kasety za przejście głównego wątku? 

 

2) czy dostajemy je za side opsy? Jeżeli tak, to zdarzają się jakieś istotne fabularnie?

 

3) czy są kasety, których trzeba szukać tak jak to było w Ground Zeroes, czy normalnie wszystkie dostaniemy za samo przejście misji?

 

2) fabularne są tylko te z żółtą kropką, za zwykłe side opsy raczej ich nie ma, większość z nich jest mega powtarzalna więc polecam je zlewać

3) dostajemy po każdej misji, kasety do znalezienia to tylko muzyka

 

@suteq

po porwaniu większości najlepszych ludzi, też bawiłem się w rambo, bo wyebane miałem w n-ty restart po wykryciu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przechodze gre drugi raz, bez reflexa i on do niczego nie jest potrzebny, wallhack dog robi wszystko za nas, nawet ni ma sensu uzywac lornetki bo i tak zabieram kazdego do bazy.

I tak jak pisalem wczesniej, nowi ludzie z lepsza ranga zastepuja slabszych z automatu, nic sie nie miesza i nic nie trzeba robic.

 

Tak wiec masorz jak zwykle blefuje.

Odnośnik do komentarza

Nie, pisalem w innym temacie, jak masz kilku gosci co mają dajmy na to 2x A+ dla Medical i RnD, wszystkich masz wlozonych do RnD, to jak zrobisz sortowanie to gra Ci ich da wszystkich do Medical przykłądowo i Ci w RnD spadnie level. Nie wiem czym się kieruje gra przy sortowaniu, czy jakos alfabetycznie, że Medical jest przed RnD, ale auto sortowanie generalnie mocno pier doli ustawienia.

Najprosciej i nabezpieczniej i najbardziej korzystniej, jest nalapac duzo gosci od poczatku gry, dac wszystkich do RnD, nawet jak maja gowniane staty. Porobic sobie wymagane bronie i lapac dalej ludzi, ktorzy uzupelniania pozostale departamenty. Po jakims czasie mozna masowo wybrac z innych dzialow tylko tych z najwyzsza ranga do RnD, cala reszte przeniesc do waiting room, i wtedy auto sortowac tylko tymi z waiting room, i potem juz tylko fultonowac i niech sie sami podmieniaja.

 

Wszystko zalezy od tego, na czym ci najbardziej zalezy jesli chodzi o rozwoj bazy. generalnie najbardziej przydatne jest RnD, na chwile mozna sobie tez podbic Medical aby miec usypiajaca snajperke, jak ja zrobisz to znowu napchac do RnD. kazdy ma jakis tam swoj sposob.

 

Przy drugim przejsciu juz calkowicie olalem RnD, podstawowy karabinek daje rade, a do usypiania nie potrzebuje nawet snajperki, bo zwykly pistol wystarcza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ty grasz na pc prawda?

 

ja na ps4 i nie mam wykupionego PS+ który jest potrzbny do grania online, gdy wchodze w menu FOB i chce coś porobić to mi mówi "kupuj plusa biedaku bo wiele tu nie podziałasz"

no chyba że jakimś cudem mimo takich komunikatów i tak będe sie mógł teleportować w razie nagłej potrzby gdy ktoś zaatakuje, ale wątpie

Odnośnik do komentarza

nie, to jest jeden koń z dwoma głowami i dwoma ciałami xD
 

 

miałeś mnie dodać do ingorowanych przeciez

 

no to jak nie masz opcji online to nie mozesz grać fobów, logiczne

 

dodałem i fajnie jest, ale jak widze że mi odpisujesz to otwieram ukrycie.

 

dla mnie też to logiczne jest, tylko ty wcześniej chyba nie doczytałeś że nie mam plusa i zacząłes mi wmawiać że moge bronić baze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...