Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Bizon ogólnie smuty spoko, bo uzasadniasz je dobrze.

 

Ale nie macie pojęcia jak mnie wkur,wiacie tym dyskutowaniem o zakończeniach, chapterach, true endingach itd.

Do k.u.r.w.y nędzy s.p.i.e.r.d.a.l.a.ć do tematu ze spoilerami pisać wrażenia o zakończeniu, tak ciężko to zrozumieć? Nawet nie pisząc nic konkretnego spoilerujecie.

 

od napier,dalania w zgłoś mnie już palec boli, ile można :[

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytanie co do misji 46 i Quiet

 

 

Mam dostepna misje 46, ale nie mam sideopsa 150 a wiec i misji 45 zwiazana z Quiet. Czy po przejsciu misji 46 bede mial mozliwosc skonczenia watku Quiet czy to sie jakos zablokuje i najpierw zrobic max przywiazania, misje i dopiero ending?

 

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie co do misji 46 i Quiet

 

 

Mam dostepna misje 46, ale nie mam sideopsa 150 a wiec i misji 45 zwiazana z Quiet. Czy po przejsciu misji 46 bede mial mozliwosc skonczenia watku Quiet czy to sie jakos zablokuje i najpierw zrobic max przywiazania, misje i dopiero ending?

 

 

 

Tak. Miałem tą samą sytuację. Wykonałem misję 46 mając Quiet w drużynie. Jakieś 2 dni później pojawiła się informacja że uciekła i aktywował się side op 150. Przywiązania z tego co kojarzę to nie miałem na maksa (tak na ~90% chyba).

Do misji 45 polecam założyć strój do walki- trochę irytująca była ;-)

 

Edytowane przez Ptasiek
Odnośnik do komentarza

tak myślałem, swoją drogą odblokowanie true ending w PW kosztowało sporo czasu. podobno miało je zaliczone tylko 5% graczy, tutaj jest trochę lepiej

 

szczerze powiedziawszy sam jeszcze nie wiem czym dokładnie jest pomagier rudzielca, ale kojarzy się jednoznacznie:

 

Volgin.jpg

 

w sumie w trójce mieliśmy już postać która kontaktowała się z duchami żołnierzy poległych na polu bitwy - The Sorrow. Volgin zginął usmażony właśnie od uderzenia jego pioruna,

 

generalnie dość sporo fabuły wyjaśniają rozmowy na kasetach. BB gada tam o wiele więcej niż w czasie cut scenek. 

Odnośnik do komentarza

ending w PW kosztowało sporo czasu. podobno miało je zaliczone tylko 5% graczy

 

bez przesady, jak sie przycisneło to z godzina zabawy

spoiler co do ostatniego aktu i true ending w PW

 

 

przyznam że troche sie wkurzyłem, grałem w PW w trakcie robienia maratonu MGS i widziałem że dosyć długo sie schodzi w porównaniu z innymi częściami więc sprawdziłem w necie ile jest aktów - żadnych detali o nich tylko ilość.

więc mocno sie zdziwiem gdy po walce z peace walkerem jest nagle "końcowy" filmik bo spodziewałem sie jeszcze jednego pełnego aktu.

potem sie wkurzyłem drugi raz jak zobaczyłem że ostatni akt to tak naprawde kilka takich samych misji z uciekającym z więzienia typem (swoją drogą było to mega głupie - "o nie znowu????")

no ale zrobiłem to i doszedłem do walki z ZEKE, mimo że ten ostatni akt to były jaja

mimo tego dziwactwa to ogolnie dobrze sie bawiłem z PW. i rzeczywiście true ending mocno był związany z GZ a on z kolei z TPP

 

 

Odnośnik do komentarza

godzinę? serio?

z 6 misjami z Zadornovem, oraz uzbieraniem wszystkich części z maszyn, potrzebnymi do budowy Zake'a?

poza tym nie wiem kto rozkminiłby gdzie ostatecznie znajdzie się

Zadornova

zwłaszcza że nie było za tym żadnych przesłanek. jedna z najgorzej zaprojektowanych dróg do true ending ever

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Jestem po 43 misji, hilfe?

 

 

Miala sie pojawic scenka z Quiet i powinienem otrzymac side opsa 150 i misje 45, nic nie otrzymalem. 

Mam bonda na 100 i nie uzywam zadnego emblemu butterfly. Robilem kilka side opsow i dalej nic. Scenki z Hueyem nie mialem ani misji 46 rowniez jeszcze nie mam. Kasety przesluchane, wszystkie zlote misje zrobione.

 

 

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Jestem po 43 misji, hilfe?

 

 

Miala sie pojawic scenka z Quiet i powinienem otrzymac side opsa 150 i misje 45, nic nie otrzymalem. 

Mam bonda na 100 i nie uzywam zadnego emblemu butterfly. Robilem kilka side opsow i dalej nic. Misji 46 rowniez jeszcze nie mam. 

 

 

 

Odpowiedz:

 

 

 

To unlock "Mission 46: Truth: The Man Who Sold the World", you must first fulfill the following requirements:

  • Complete all main story missions (excluding 45 and 47-50)
  • Complete all the core Side Ops that are marked yellow on iDroid
  • Upgrade Mother Base and its platforms as you keep progressing to unlock Mission 45. (Note: Accessing Mission 45 also requires you to complete Side Op 150, a mission with its own pre-requisites.)

How to unlock Side Op 150

Side Op 150 leads tot he finale of Quiet's story, but doesn't necessarily bring Quiet back. In order to unlock it, you'll need to fulfill the following requirements:

  • Do not kill Quiet in Mission 11: Cloaked in Silence. You need to keep her alive.
  • Quiet must be battle-ready, and no recuperating.
  • Max out Quiet's bond level with you.
  • You must have seen the cinematic cutscene at Mother Base in which Huey is exiled.
  • Do not use the Butterfly design on your Emblem.

Note: You have to have Quiet as a buddy and not try to stop her departure after Mission 43.

Upon completing Mission 46, you'll be rewarded with the real/true ending to The Phantom Pain, the Star of Betlehem key item (gives Infinity Bandana), and the Codename: Big Boss key item (gives Leather jacket uniform).

 

Powinna sama odejsc po 43 misji i dopiero wtedy dostaniesz sideopsa.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fabuła jest jaka jest. Kto chciał już swoje żale wylał. Ja z koleji ponarzekam na jedyna rzecz, która mnie wnerwia w gameplayu. A mianowicie na nagradzanie za misję i na to, że najważniejszym czynnikiem jest czas.

No kuźwa krew mnie zalewa jak w grze, która domyślnie ma być skradanka, przechodzę misję po cichu, czolgajac się, odwracając uwagę wroga i ogólnie bez jakiegokolwiek wykrycia i mam rangę A. Ale jak wezmę tę samą misję, przebiegnie przez bazę, chwycę co chwycić miałem i spieprzę do helikoptera pod ostrzałem wroga, ale zajmie mi to 3 minuty z hakiem to gra czestuje mnie piękna rangą S. No po prostu genialne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fabuła jest jaka jest. Kto chciał już swoje żale wylał. Ja z koleji ponarzekam na jedyna rzecz, która mnie wnerwia w gameplayu. A mianowicie na nagradzanie za misję i na to, że najważniejszym czynnikiem jest czas.

No kuźwa krew mnie zalewa jak w grze, która domyślnie ma być skradanka, przechodzę misję po cichu, czolgajac się, odwracając uwagę wroga i ogólnie bez jakiegokolwiek wykrycia i mam rangę A. Ale jak wezmę tę samą misję, przebiegnie przez bazę, chwycę co chwycić miałem i spieprzę do helikoptera pod ostrzałem wroga, ale zajmie mi to 3 minuty z hakiem to gra czestuje mnie piękna rangą S. No po prostu genialne.

 

To jest największy fuck up tej gry. Niby skradanka, a najbardziej nagradzany jest styl Rambo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...