Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

A skad wiadomo ktore zakonczenie to true ending? Ja mialem do tej pory 

 

 

to z robotem i misje robie dalej.

 

 

Dostajesz:

 

 

misje nr 46 "Truth"

 

 

 

wymagania:

To unlock "Mission 46: Truth: The Man Who Sold the World", you must first fulfill the following requirements:
 
Complete all main story missions (excluding 45 and 47-50)
Complete all the core Side Ops that are marked yellow on iDroid

Upgrade Mother Base and its platforms as you keep progressing to unlock Mission 45. (Note: Accessing Mission 45 also requires you to complete Side Op 150, a mission with its own pre-requisites.)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

True ending to tak na prawdę

 

 

alternative bądź raczej extended beginning :) Zakończenie nie jest jakieś konkretne w tej grze, dla jednego będzie to odejścia Hujeja, dla innego smarowanie gęby prochami. Dla mnie koniec gry to końcowa scenka z wyciętej misji.

 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej od fabuły ciekawią kulisy produkcji tej gry. Gołym okiem widać że projekt miał być jeszcze większy, podobno wyleciał chapter 3: Peace (na forum Zanzibar czytałem). Chciałbym żeby jakiś anonimowy pracownik Konami wyjaśnił czego brakuje. Nie miałbym pretensji gdyby wydali to wszystko w formie singlowego DLC. Albo za rok w edycji Subsistence. Dlaczego nie miałbym pretensji? Bo i tak gra jest świetna i bardzo długa, technicznie dopieszczona i moim zdaniem bardzo ładna, mimo że pachnie last-genami.

Odnośnik do komentarza

ej mam prośbe - idźcie sobie do tematu ze spoilerami, bo mimo że nie padają konkrety to co chwile tu gadacie że "zakończenie jest takie a śmakie, zakończenie jest na jutubie, blablabla" - ci co nie przeszli nie chcą słuchać takich smętów

 

to popros moderatora aby Ci to przeniosl jak tak cie to razi, nikt ci nie kaze klikac w spoilery, generalnie bardziej gadamy o misjach samych w sobie niz o fabule

Odnośnik do komentarza

nie klikam w spoilery, ale to co piszecie poza spoilerami w stylu "prawdziwe zakończenie jest na jutubie a w grze jakieś pomyje" to nie jest coś co chce wiedzieć bo już sie zaczynam negatywnie nastawiać, przestańcie psuć ludziom zabawe

 

W której misji jesteś?

 

w 20 - już mowiłem kilka razy że gram na luzie, po tym jak MH4u grałem 24/7 i przeszedłem go za szybko nie chce teraz gier kończyć w pare dni, tylko mieć dłużej zabawe

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

aleo jakim psuciu zabawy marudzisz, przeciez to nie wiadomo od dzisiaj, to ze sam sie slimaczysz to juz twoj problem, o endingach i wycietych scenach to tu sie nawija juz od minionego weekendu takze ten, nastawiaj sie jak chcesz


nikt nie bedzie czekal na metal gear yano bo on sobie 1h dziennie gra i bedzie przechodzil gre 2 miesiace no lol,

 

jak na razie to tylko placzesz za samego siebie

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No ale tu piszemy raczej o misjach, a w osobnym temacie juz konkretnie o samej fabule. Jak cie boli to to dodaj do ignorowanych czy cos takiego, nie czytaj postow. Ja mam generalnie z kim dyskutowac i ewentualnie komu sie zalic tak wiec lapka  :czesc:

Ostatnie co mi robi, to twoja opinia czy cos glupio wyglada czy nie no lol

Odnośnik do komentarza

 Jak cie boli to to dodaj do ignorowanych

ooooo to to to!!

 

kurde że też zapomniałem o tej opcji, dzięki za przypomnienie, to twój pierwszy pomocny post.

rzeczywiście dodam cie do ignora bo jesteś jedynym użytkownikiem który w każdym temacie wali smuty i żale. nie wiem czy ty jesteś taki nieszcześliwy czy poprostu jesteś jak grumpycat ale serio ciężko sie czyta tą fale żalu i jadu.

 

także żegnam się ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...