Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

fabularnie 1>2>3>GZ>TPP>PW>4 tak to widzę już teraz, ale pierwszy raz mam to w dupje dzięki genialnemu gameplayowi. 

 

akcja z

cyborgami skull unit wyskakującymi z ciężarówki

rozyebała mnie mentalnie :pawel:

- rpg - nope

- rpg + Quiet - nope

- rpg + koń - nope

- wóz pancerny - choya im robił

- czołg - zaciął się pomiędzy workami z piaskiem a chałupą

 

całe szczęście stacjonarne działko przeciwlotnicze i trochę szczęścia z rpg załatwiło sprawę. sam nie wierzyłem że to już koniec. 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

No i ofc, że Ci opancerzeni nie padają od 1 strzału, musiałem w jednego wpakować 3-4.

 

No rpg mam poziom 3 albo 4 i zawsze w ekwipunku. Ostatnio misja gdzie mam full opancerzonych typów, wyciągam rpg, robię co trzeba, po 5 minutach koniec misji i ranga S. :cool:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zapytam się o misję 41, a mianowicie

 

 

Wiem, że po tej misji Quiet może od nas odejść chyba, że ustawię emblemat(?) motyla. I tu pytanie, skąd taki emblemat wziąć? Czy muszę mieć przywiązanie na maxa? Jeśli by ze mną została to czy normalnie można grę skończyć bo gdzieś czytałem, że wtedy jest jakiś problem z tym. 

 

 

 

Bizon? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze się wyczai moment to można zbić czterech skullsów na raz używając czołgu. W jednym momencie mogą teleportować się obok siebie co od razu daje szanse na strzał mniej więcej pomiędzy nimi. Wtedy tracą tarcze i zostają unieruchomieni. Następny strzał daje 4 kille. Tak właśnie godzinę temu przeszedłem tę misje fultonując całe lotnisko i 3 typa z samymi rangami na A+/A++ i wpadła S'ka  :cool:  :czesc:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapytam się o misję 41, a mianowicie

 

 

Wiem, że po tej misji Quiet może od nas odejść chyba, że ustawię emblemat(?) motyla. I tu pytanie, skąd taki emblemat wziąć? Czy muszę mieć przywiązanie na maxa? Jeśli by ze mną została to czy normalnie można grę skończyć bo gdzieś czytałem, że wtedy jest jakiś problem z tym. 

 

 

 

Bizon? 

 

Eee nie pomoge, ja drugie przejscie robie dopiero z nia, w pierwszym ja rozjechalem APC. Aktualnie 21 misja i generalnie ona sie nadaje na czopa do du py w porownaniu z psem wh haxorem.

Odnośnik do komentarza

Widze ze wszyscy pytaja o Misje 41 i Quiet wiec ja rowniez zapytam: 

 

 

 

Przeszedłem ta misje i zadnej cut-scenki z nia nie bylo ani nic sie z nia nie wydarzylo a mam 100 bonda.

Gdzies wyczytalem ze jezeli mamy 100 bonda to ona odejdzie? Ten motyw motyla mnie uchroni przed jej zniknieciem? Jezeli jej nie bede mial to nie bedzie Tru Endin'?

 

Odnośnik do komentarza

W chapterze 2 juz kazda misja bedzie tak zyebana jak ta

 

 

gdzie zaczynami goli i wesoli?

 

 

Nie kazda

 

Widze ze wszyscy pytaja o Misje 41 i Quiet wiec ja rowniez zapytam: 

 

 

 

Przeszedłem ta misje i zadnej cut-scenki z nia nie bylo ani nic sie z nia nie wydarzylo a mam 100 bonda.

Gdzies wyczytalem ze jezeli mamy 100 bonda to ona odejdzie? Ten motyw motyla mnie uchroni przed jej zniknieciem? Jezeli jej nie bede mial to nie bedzie Tru Endin'?

 

 

 

 

Zeby dostac True Ending trzeba sie pozegnac z Quiet na amen

 

 

Od 2:30 nawet smiesznie sie robi xd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie, pamietajcie ze ja gralem na poczatku bez niej, dostajesz normalny ending z optimusem primem. A jak spelniasz warunki to potem pojawia sie misja z prawdziwym endingiem. 

True ending wymaga ukonczenia wszystkich glownych misji, żółtych side opsów i rozbudowy bazy chyba do max. 

 

Ending quiet to zrobienie side opsa nr 150 i to nie ma zwiazku z glównym wątkiem fabularnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...