Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, theme fortune konkretnie ale to też każdy zna, pomijam kwestie czy ten electro-instrumental serwowany przez Harrego sie komus podoba czy nie, to jest inna sprawa, ale chocbys nie lubial to siedzi ten kawalek w glowie z kazdej.walki z bossem.

 

Tak samo jak ktos pusci theme tankowca, big shell, solidusa, opening theme, walke z rayem czy koncowe starcia w arsenalu czy na jego czubku oraz ending credits to kojarzysz praktycznie z automatu kazdy kawalek. To jest kwestia tego, czy muza wpada w ucho czy nie wpada, tak samo jak z hitami w radiu. 

Ogralem w tym roku wszystkie assasiny od poczatku do konca i w nich tez masz czesci, ktore muzycznie wypadaja blado, mimo ze sa nowsze i maja wieksze budzety. MGS5 ma tylko instrumentalny background, ale w nim brakuje wyrazistych nut, ktore jestesmy w stanie zapamietac na dluzej. Co jak z muzyka w prometeuszu, no niby jest ale jak sciagniesz ost to tego nie da sie sluchac.

Odnośnik do komentarza

Nie no tych z konami popier.dolilo doszczetnie ze trzeba robic te trudniejsze wersje wczesniejszych misji. No kur.wa mam tylko bionic arm i mam rozwalic 3 satelity. Misji z zolta kropka nie mam, tylko to guwno. Probowalem przejsc i za ch.uja nie dam rady. No to juz sobie skonczylem mgsa. Konami smiecie.

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba ich robic przeciez, za nie jest tylko duzo hajsu.

W budce wartowniczej są granaty, generalnie możesz nimi zniszczyć satelity, albo uzywać ich aby sciagnac całą załogę z jednego końca mapy na drugi i udać się w przeciwnym kierunku. Ta misja jest prosta nawet jak sie robi totalny rozpi erdziel, ona tylko wydaje się trudna.


Kazdy pewnie wpada ze skałek od razu do bazy i próbuje coś tam robić ze strażnikami a można ją obejść na okołó i zacząć pojedynczo eliminować ludzików na skrajach + snajperów na skałkach naprzeciwko bazy. Można też uzyć claymorów, które są po drodze przez skałki do centrum obozu.

Odnośnik do komentarza

@Szczurek

Ale w ch.uju to mam. Nie lubie idiotycznych zapychaczy. Chcialem sobie normalnie przejac watek glowny ale konami musialo cos odyebac i wrzucic jakies glupoty. No i super ze w takich misjach jest mi zabierana swoboda przez wszystkich tak chwalona. :teehee:

 

@Bizon

No innych misji nie mam. Moze cos sie odblokuje. Zobacze, porobie side opsy.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Czyli te powtórzenia nie mają jakiegoś podtekstu fabularnego? Beka, bo ja myślałem, że

to jakieś haluny Big Bossa i zacznie świrować. Choć w sumie fajnie się strzela z Quiet na extremie.

 

 

EDIT: Swoją drogą jak wczoraj pisałem, że straciłem kilka h przez tego frajerskiego patcha to właśnie chodziło mi o te misje. Kurfa muszę je robić od nowa + wyfultonować chyba 6 gości, którzy mieli wszystkie rangi na A+/A++ i mi się nie chcę za bardzo.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Z tym zreszta jest niezły bug związany, mianowicie jak się przechodzi misje fabularne i w każdym obozie niszczy się duży AA radar aby odblokować LZ, to side opsach lub tych trudniejszych misjach można nim wlecieć do bazy i generalnie dopóki nie zaczniemy jakoś mocno strzelać albo wysiadać to nie widzą postaci i wlot do centrum obozu nie zlicza wykrycia przez żołnierzy do końcowej oceny. Można lecieć np na lotnisko, z daleka juz gatlingiem mocno napsocić przy głównym budynku, wysiąść na LZ i się schować i nikt nas nie widział ani nie słyszał.

Odnośnik do komentarza

Ok jestem po misji 28 i jezeli fabula kreci sie wokol 
 

Tego voice parasite co atakuje kolesi mowiacych roznymi jezykami

to

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD (pipi) jakie to jest glupie xDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Na misje 29 nie brac cytatej bo mi rozyebie sejvy, right?

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Ok jestem po misji 28 i jezeli fabula kreci sie wokol

 

 

Tego voice parasite co atakuje kolesi mowiacych roznymi jezykami

to

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD (pipi) jakie to jest glupie xDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Na misje 29 nie brac cytatej bo mi rozyebie sejvy, right?

 

Jak zobaczysz wokół czego kręci się fabuła w drugim rozdziale, to dopiero strzelisz face palma ;)

Odnośnik do komentarza

 

"Extracted a materials container at Kaziba Camp" - ukradłem wszystkie cztery i nic.

 

jesteś pewny że ukradłeś te ogormne kontenery-skrzynie a nie tylko kilka walizek?

 

Jestem, mam maksymalny upgrade fultona. 

Są cztery kontenery - dwa w północno-wschodniej części i dwa w centralnej. Ukradłem wszystkie wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co myśleć o głównym badguyu. Skullface nie ma w sobie nic z przerysowania i komiksowości Liquida, Volgina, czy Coldmana, ale w MGS V Ground Zeroes wydawał mi się bardziej intrygujący. Szkoda jeśli w odróżnieniu od nich jego filozofia nie trzyma się kupy, bo na razie jeszcze daje radę.

 

Kojima w kwestii gameplay > fabuła poleciał jeszcze bardziej niż w Peace Walker, ale na nudę w głównym wątku jeszcze nie narzekam. Dobrze że zlewam większość side opsów, bo ich powtarzalność to najsłabszy element gry.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...