Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem na 100% pewien, ale ten Guncraft to chyba jakaś niezbyt udana kopia Ace of Spades, które też nie jest grą najwyższych lotów, więc dużo nie straciłeś :P.

Gdyby gra miała karty to byś pewnie z otwartymi ramionami klucz przyjął. ;)

 

Ja tego kijem nie tknę, ale daję znać, gdyż bundle zazwyczaj o dodanych kluczach nie informują.

Odnośnik do komentarza

Fairy Bloom Freesia nie było wystarczającym powodem? :P

 

W sumie teraz widzę, że ten Constant C też jest na Greenlighcie. Jak przejdzie to i z niego będą klucze. Nie wspominając o tym całym Paranautical Activity, wokół którego greenlighta różne historie krążą po sieci.

Odnośnik do komentarza

Haha! Ludzie, ludziska! Bierzcie ten bundle bo opcja przednia za 15 zł aż 13 gier! A dlaczego? Zapytacie, ano już Wam mówie - ano temu że niby można wybrać czy steam czy origin a tak naprawdę dostaję sie na obie platformy kody i teraz mam na obu platformach prawie te wszystkie gierki :D

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak, że kodzik origin jest potrzebny żeby pogiercować w multi, nawet jak się zużyje steamowy? Nie przyjrzałem się do końca wczoraj, a wolałbym nie oddawać nie mając pewności :P Btw. Nie 13 gier bo za kilka dni pewno jeszcze kilka tytułów dorzucą żeby ludzie, którzy kupili za 1$ płacili kolejny raz (modlę się o Dragon Age  :woot: ).

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem sprawności programu Origin od EA. Tylko godzinę walczyłem, aby dodać dwie gry do biblioteki. W końcu przesłanie paru bajtów (kod z mojego kompa->baza->potwierdzenie do mojego kompa) w dwie strony to wysiłek dla serwerów tak małej firmy.

 

PS. Lepiej by dali FIFA 12/13

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Nie da się dać EA nic, nawet jak byś chciał. Jest wyraźnie napisane, że EA automatycznie oddaje swój % na rzecz charity.

 

 

Origin loves charity. Origin and Electronic Arts Inc. are donating their share of the proceeds from this bundle to the following 5 great charities: the Human Rights Campaign; Watsi; the San Francisco AIDS Foundation; the American Red Cross; or the American Cancer Society. And if you're enjoying this promotion, a tip to Humble Bundle is greatly appreciated!

 

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...