Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/diablo-ii-2-pl-pan-zniszczenia-pc-najtaniej-i3874373642.html

 

Słuchajcie, jak kupię sobie taką wersję Diablo II to będę mógł ją podpiąć do battle.net, by mieć cyfrową wersję? Nie mam napędu CD w kompie i właściwie mnie interesuje tylko cyfrówka, ale same klucze na allegro są 10zł drożej niż pudło :P.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem tylko o czymś takim jak koszty wysyłki :P. Za 35 zł mogę mieć pudełko, kiedy za 30 zł są gołe klucze. Kolejnego kurzołapa na półce nie potrzebuję, więc wezmę klucz. Dzięki mimo wszystko :).

Odnośnik do komentarza

Przez najblizsze.....niewiadomo ile czasu na GOG.com bedzie Deus Ex GOTY za 2$.

 

[niewiadomo ile, bo GOG zastosowal system - co 1.5h jest nowa oferta, tyle ze kazdy moze odjac lub dodac 1 sekunde, jak sie gre zakupi to dodaje 3s; a juz przekroczylo 2h, lol]

 

Takze jak ktos nie ma, to brac - dobra oferta.

 

edit 22:51

Lol, aktualnie wg. licznika zostalo 1h 45min. Dobrze sie sprzedaje.

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Blink Bundle
Tier 1: minimum payment of $1.99
- Gnomoria
- Sideway New York
- Archon Classic
- Light of Altair
- Bonus Game (unlocks after a ~week)

Tier 2: minimum payment of $4.99
- Blockland
- Eldritch
- Lilly Looking Through
- Mutant Mudds Deluxe
- Influx
- Hero of the Kingdom
- Bonus Game (unlocks after a ~week)

Kazdy ujawniony tytul jest na Steama.

http://www.blinkbundle.com/

Odnośnik do komentarza

Na dwójkę się nie skusiłem, za drogie dla mnie chyba :/.

 

Aha, za moment kod na Amazon na -$5 mi minie. Podobno jest promocja na Dark Soulsy z tym kuponem i wychodzi 8 zł, więc jakby ktoś chciał skorzystać, a kuponu nie ma, to ja mogę swój oddać (w sensie nie da się go oddać, więc kupię tą grę z moją zniżką i dam kod, a chętny mi te 8 ziko odda :P).

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną nie ma kluczy Dark Souls. Podobno mają pojawić się wieczorem, zaś kupon jest ważny do jutra włącznie.

 

Chyba się skuszę, mimo problemów z G4WL. Myślałem czy nie wziąć Max Payne 3 + SP, ale i tak w to grać nie będę, więc sztuka dla sztuki nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nowy Humble Bundle

1901241_664143563628951_1862060494_n.jpg

https://www.humblebundle.com/

 

za minimum 1$
- Sid Meier’s Civilization III Complete
- Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition
- Sid Meier’s Ace Patrol
- Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies
- Sid Meier’s Railroads!

powyzej sredniej (aktualnie 4.26$):
- Sid Meier’s Civilization V
- Sid Meier’s Civilization V Gods and Kings DLC

powyzej 15$:
- Sid Meier’s Civilization V: Brave New World DLC

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Chodzą słuchy, że Green Man Gaming przeniosło nas do strefy € i przelicza ceny w proporcjach $ = €. Nie wiem jak jest aktualnie, bo strona jest aktualnie w remoncie. Jeśli mieliście GMG Credit to został on zresetowany, chociaż strona mówi, że przywrócą zabrane kwoty.

:(

Odnośnik do komentarza

 

BNW było niedawno za 20zł. Jeśli ktoś ma resztę gier to żadna okazja.

No właśnie nie mam nic z tego bundla.

 

Więc jak bym chciał kupować Civ 5 od zera (pdst/Gold + BNW) to cena $15 jest całkiem przyjemna :)

 

Bierz nawet się nie zastanawiaj mam w civ 5 łącznie na steamie 1000 h i nie ma innej lepszej strategii :)

Odnośnik do komentarza

 

BNW było niedawno za 20zł. Jeśli ktoś ma resztę gier to żadna okazja.

No właśnie nie mam nic z tego bundla.

 

Więc jak bym chciał kupować Civ 5 od zera (pdst/Gold + BNW) to cena $15 jest całkiem przyjemna :)

 

Bardzo przyjemna cena. Na dodatek zdecydowanie adekwatna do ilości dobra, jakie niesie ze sobą ta gra. Brać i się nie zastanawiać za długo.

Tylko ostrzegam: ta gra potrafi przenosić w czasie, niszczyć związki, zawalać studia i kraść sen. Włączasz o 16 i chwilę później jest 2 w nocy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...