Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne!! Świetne gry. Jak szkoda Ci kasy na wyższy próg to i tak paczka za dolca jest wypasiona.

SteamWorld to gierka oryginalnie  z maszyny Nintendo  (3ds) http://www.grasz24.pl/recenzje/steamworld-dig-recenzja,1,1,19166 i całkiem fajna z tego pseudo metroidvania. Gunpoint jest po prostu genialne od strony gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Ja to mam pecha. Sterta rzeczy, które ostatnio kupiłem pojawia się w bundlach lub za darmo (nie tylko gry, ale np. itemy w Star Trek Online). Dałem za Luftrausers 10zł dosłownie dwa tygodnie temu. Niby gra warta kasy, ale gdybym wiedział, to bym się wstrzymał.

 

Zaskakująco wysoki BTA na tle poprzednich bundli. Choć mi nie zależy, to już dam te dodatkowe 2$ za Prison Architecta. Nie ma co cebulić, bo za same Papers Please warto wyłożyć więcej.

Odnośnik do komentarza

Jest promocja na Max Payne 3 Complete za ok 20 zł. Grał ktoś i może polecić? Co daje Rockstar pass? Multi mnie nie interesuje.

http://www.nuuvem.com.br/produtos?q=Max+Payne&ordem=valor

 

Doczytałem, że to tylko mapy i skórki do multi. Wziąłem zwykłą wersję. Płacąc PayPalem zapłaciłem 10,14 zł.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem kod na Aliena z tej promocji GOGa, ale jakoś nie widzę instalki GOG Galaxy. A niby mieliśmy dostawać kody i mieć dostęp do wersji beta Galaxy (platformy GOG). A jak tam u Was? Ktoś dostał? Ktoś się załapał?

W mailu masz napisane, że testowanie GOG Galaxy odbywa się poprzez granie w AvP przez multi. Nie wiem dokladnie jak to dziala.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem siorze Metal Sluga 3 na Steama. Okazało się to giftem z humblebundle i za chiny nie mogę powiązać konta, tzn zezwolić steamowi na dostęp do humble bundle. Mam ekran wczytywania i nagle błąd, bym się skontaktował z HB. O co biega, mam skontaktować się z typkiem Allegro, czy HB? Nie kumam tego, chciałem online pograć z kimś w kultową arcadówkę. Się wkur.wię, to ściągnę emulator Neo Geo + kailera. BTW, wiedzieliście, że MS3 wymaga aż dwóch rdzeni po 2GHz? Przecie to port z Neo Geo, które ma jakies 20 Mhzów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...