Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

/summon grzybiarz

Kupiłem, nawet jak jechałem w pociągu:)

Mam duże zaufanie do tych ich mobilnych bundli. Nie śledzę przecież serwisów niusowych z gierkami mobilnymi, a te ich paczki to zawsze jakaś wciągająca gra.

Bloons TD 5? Kiedyś to wrzucili, a ja rok, codziennie w robocie napierniczałem w tego wciągającego tower defensa. Potem drugi rok w inną wariację, ale już na tablecie.

 

Chyba kupiłem wszystkie mobilne bundle. Może wybiorę po jednej grze z danego bundla i zuploaduję?

Chcielibyście te gry? To są pełniaki freeDRM, niektóre naprawdę perełki, wciągające na wiele godzin.

Odnośnik do komentarza

EA dało kolejne gry do Origin Access: wersje Premium Battlefielda 4 i Hardline oraz The Banner Saga. A do tego ma dojść między innymi trylogia Mass Effect i pierwsze dwie części Trine :D

 

https://www.origin.com/pl-pl/store/browse/vault-games

 

Powoli zaczynam się zastanawiać nad tą usługą. Zwłaszcza, że powoli dają coraz więcej gierek :D

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Masz miesiąc, żeby ograć to co mają dostępne. BF4, FIFA 16 to są gry "bez końca". Dragon Age (wszystkie części) i teraz Mass Effect (wkrótce) długie godziny. Reszta to 10h max.Jeśli nie masz życia i rodziny to 3 miesiące (45 zł) wystarczy. Idą wakacje, to studenciaki będą miały czas.

 

Co do Battlefronta, to grałem w BETĘ i średnio mi się podobało, a jestem psychofanem SW. Także ten...

Odnośnik do komentarza

https://www.gog.com/game/leisure_suit_larry_love_for_sail

W cyfrowej dystrybucji, wersja z dubbingiem z Jerzy Stuhrem, nie do dostania:/

Takie minusy cyfrowych edycji. A GTA2 na Steamie nie ma w ogóle, na stronie rockstar było za free, ale też nie ma.

Mam pobrać pirata?

Ach, właśnie sobie przypomniałem, że mam kolekcję GTA od Cenegi, gdzie jest i "dwójka".

Płyty vs cyfrowa wersja 1:0.

Odnośnik do komentarza

Na Allegro :)

GTA2 w cyfrowej nie kupisz w ogóle, a Larry7 jest na GOGu tylko po ang. Cieszy, że na Stemie niedawno wyszedł patch do Gothica z dawnym dubbingiem. Nawet tak stara gra jak Jack Orlando jest po polsku, a taka Syberia, czy NAjdłuższa Podróż po ang.

Dla mnie to taki powrót do klasyki - kiedy miałem kąsole, śliniłem się na reklamy w gazetkach typu Click, czy Play na te gierki: spolszczone i w cenie 69 zł, co na konsoli było jakąś abstrakcją. Później miałem PC i oczywiście nadrabiałem zaległości, a dziś nie mogę sobie tego przypomnieć, mimo że mam kasę na PayPalu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...