Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nigdy nie kupiłem niczego ani na Kinguinie, ani G2A i raczej się to nie zmieni. Tym bardziej rosną mi opory po kolejnych walkach, które co jakiś czas są odkrywane. Od zawsze coś w tych serwisach wydawało mi się po prostu... dziwne, mimo że G2A jest dość natrętnie reklamowane przez różnej maści jutuberów. Wolę już, w ostateczności, kupić klucz na Allegro. :P

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Na allegro nigdy nie kupuję kodów , na kinguinie kupiłem plus minus te 15-20 gier i wszystko poszło bez problemu na allegro na kilka kupionych gier 2 razy użytkownikowi zablokowano konto a po 60 zł( pre-paidy wow-a) to nie chce mi się po komendach szlajać a raz zrobiono mnie na 80 zł(kod rainbow six siege) . Co prawda moja wina bo kto normalny sprzedaje kod warty 90 zł za 60 zł ale byłem młody i się nauczyłem na błędach . Na kinguinie ostatnio kupiłem preorder overwatch za +/- 15e bo sprzedałem skórki do smite z nagród raptr-a i stare klucze z bundli. 

Odnośnik do komentarza

3/4 kodow na allegro srednio tanszych o polowe niz w sklepach to tez zlodzieje ?

Na Allegro różnie bywa, patrząc na wysyp konkretnych gierek po ich promocjach w innych regionach obstawiam, że sporo ludzi redystrybuuje klucze nabyte w promocji w normalnych sklepach. Jakieś cwaniaczki pokroju tych z G2A pewnie też są, ale raczej nie na taką skalę. Oczywiście trzeba uważać co się kupuje, bo jak gifty albo klucze aktywowane przez VPN no to beka wnusiu.

Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam, że Avernumy i inne gry Spiderweb to bardzo przyjemne RPGi z prostą grafiką, jednak pierwsze części można dostać za ~2 dolce na steamie, a zanim się je przejdzie, to nowe potanieją.

 

Byłem w biedronce sprawdzić gierki i 50zł poszło na CoJ: Gunslinger (chyba pierwsze wydanie w pudełku), Heroes III HD i Serious Sam 3- wszystkie z kodami na steama, ale SSam3 tak dziwne było, bo kazało mi założyć konto na takiej stronie jak nobox.pl- zrobiłem, dostałem, aktywowałem. Za bardzo to nie widzę sensu tej witryny, a na google znalazłem głównie posty sfrustrowanych gości, dla których kodów zabrakło...

Odnośnik do komentarza

pierwsze 3 części najlepsze . Chociaż w sumie część trzecia  Chaos Theory to była dla mnie gra geniusz i to multi :D  Potem coś się z Samem stało i juz nigdy do formy nie wrócił. Z tego co pamiętam to jedynka i dwójka najtrudniejsze. Naprawdę można było źle szybko skończyć .

Odnośnik do komentarza

Jest też fajna paczka na Bundle Stars (3,15€):

– Party Hard
– Lethal League
– Viscera Cleanup Detail Complete Pack (inc. House of Horror DLC)
– Door Kickers
– Skullgirls
– Sir, You Are Being Hunted
– Reus
– Another World – 20th Anniversary Edition

– Save 10% Code

 

https://www.bundlestars.com/en/bundle/indie-legends-4-bundle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...