Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Obczaiłem właśnie, że Guild Wars 2 ma dodatek, który nie jest w tej edycji dawanej w Yogscast Jingle Jam i jak się kupi ten dodatek, to dostaje się podstawkę tak czy siak. Więc trochę łaskę zrobili dając to co dali. Dziwna zagrywka.

Odnośnik do komentarza

Czy można coś zrobić, żeby Origin nie przekierowywał mnie na polską wersję/stronę sklepu? Chcę kupić FIFę 17 z komentarzem w języku angielskim. Ewentualnie jeśli ktoś mieszka w UK byłbym wdzięczny za pomoc.

 

 

Z tymi polskimi wersjami językowymi to parodia jest, bo w niektórych tytułach jest wymuszane (zmienianie origina na angielski itd nic nie daje) i trzeba jakiś szkopski kod kupować, który ma wszystkie wersje językowe. Przykład w BF4, kupiłem w sklepie ale nie było możliwości zmiany języka, tylko polski i ruski. Pisałem do supportu ale nic nie mogli na to poradzić, taka polityka EA. Chociaż w BF1 już ten angielski dubbing był do wyboru, więc może i z Fifą się opamiętali. Np do Inkwizycji jest osobny patch co dodaje angielski.

Odnośnik do komentarza

Obczaiłem właśnie, że Guild Wars 2 ma dodatek, który nie jest w tej edycji dawanej w Yogscast Jingle Jam i jak się kupi ten dodatek, to dostaje się podstawkę tak czy siak. Więc trochę łaskę zrobili dając to co dali. Dziwna zagrywka.

podstawka guild wars 2 jest za darmo i f2p odkad wyszedl dodatek. to na yogcast to bardziej te bonusy co daje heroic edition.

Odnośnik do komentarza

Humble Monthly to subskrypcja tak naprawdę, ale można też o tym myśleć jak o jednorazowym kupnie. W styczniu płacisz $12 i czekasz do lutego, by dostać zakupioną paczkę. Do momentu ujawnienia gier znasz tylko jedną, gwarantowaną: na luty jest to XCOM 2. Kiedy gry są ujawnione, możesz już tylko kupić paczkę na następny miesiąc. Bajer polega na tym, że nie wiesz do końca co kupujesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak kupisz humbla jakiegos za 1$ nawet to dostaniesz kupon -10% na pierwszy humble monthly, w ten sposob zawsze troche mniej sie placilo. Nie bawilem sie w HB monthly jakis czas, ale po poscie adiego ze zapomnial wylaczyc mialem przeczucie ze na nowy rok cos moga rzucic i w ostatniej chwili zlapalem za jaja :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...