Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem 30euro to wciąż wydaje mi się dużo jak ta taką paczkę , może pod koniec rzucą czymś mocniejszym . GW2 kupiłem w okolicach premiery i może przegralem z tydzień. Nawet nie pamiętam już danych konta bo nigdy tego już nie rusze.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem 30euro to wciąż wydaje mi się dużo jak ta taką paczkę , może pod koniec rzucą czymś mocniejszym . GW2 kupiłem w okolicach premiery i może przegralem z tydzień. Nawet nie pamiętam już danych konta bo nigdy tego już nie rusze.

Ja nie traktuję tego jako inwestycji. $30 dałem na szczytne cele, a jak będą z tego jakieś fajne gierki to super, jak nie to też fajnie. Dla mnie GW2 to już bardzo miła sprawa, bo to duża, dobra i spora gierka, a parę indyków i ciekawszych gierek też się przewinęło. Podejrzewam, że na święta walną coś dobrego.

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem 30euro to wciąż wydaje mi się dużo jak ta taką paczkę , może pod koniec rzucą czymś mocniejszym . GW2 kupiłem w okolicach premiery i może przegralem z tydzień. Nawet nie pamiętam już danych konta bo nigdy tego już nie rusze.

Ja nie traktuję tego jako inwestycji. $30 dałem na szczytne cele, a jak będą z tego jakieś fajne gierki to super, jak nie to też fajnie. Dla mnie GW2 to już bardzo miła sprawa, bo to duża, dobra i spora gierka, a parę indyków i ciekawszych gierek też się przewinęło. Podejrzewam, że na święta walną coś dobrego.

 

Jeżeli traktujesz głównie tego typu akcje jako szczytne cele to polecam pomóc u nas w Polsce i za te 30dolców pomożesz komuś bardziej niż HumbleBundle . Nie czarujmy już sie Panowie...

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Na reddicie to samo xD. Czemu zawsze ktoś ma o to ból du,py? No więc w Polsce co miesiąc wysyłam bezpośrednio % z mojej wypłaty na różne zbiórki, żeby pomóc potrzebującym. A tutaj wziąłem te gierki właśnie na zasadzie, że nieważne, co z tego będzie, ostatecznie i tak jakieś fajne cele są wsparte. To coś złego? I co za różnica kuźwa czy wspomagam kogoś w Polsce czy gdzieś indziej?

Gdyby to był zwykły pakiet za $30 to po prostu bym się zastanawiał. A tak to wziąłem bez większego namysłu (bo zapowiadały się same szroty, przynajmniej z początku) i teraz po prostu dodatkowo się cieszę, bo fajne gierki wpadają.

Odnośnik do komentarza

Ale o co wam chodzi czemu ma sie tlumaczyć. Wiedziałem ze pisząc posta pewnie zbiegnie sie banda extreme i będzie bronić swego niczym stado psów wąchające swoje odbytnice. Ja na ten temat swoje zdanie i tyle. No i kto mu zgląda w portfel proszę nie wymyślać swoich POLSKICH teorii .Kończe już ten temat bylem tylko ciekaw a zaraz jeszcze pól forum sie tu zleci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...