Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Zlatana nie da się wyprzedzić :sleep: Ogólnie napastnicy przy górnych piłkach mają fory, to obrońca musi kombinować, a czasami się zwyczajnie nie da nic zrobić (np. niekryty napastnik, a obrońcy 3-4 metry od niego, człowiek zanim przełączy, to już jest po ptokach).

 

Dzisiaj pobiłem swój rekord i na rozegrane min. 13 meczów miałem 1 wygraną, dwa remisy i całe morze kosmicznych upokorzeń przez rywali. Zaczynam odczuwać masochistyczną przyjemność z dostawania po (pipi)e od gościa, który 2-3 pierwsze bramki zdobywa (w losowej kolejności): po karnym z dupy, wywinięciu orła przez mojego orła( lub zwykłym zdeptaniu przez takiego Drogbe), pinballu pod polem karnym gdy wybijam piłkę (i 90% przypadków piłka ląduje przy napastnku, który akurat stoi przed pustą bramką), z pierwszego uderzenia z 25 metrów (zwykle 2-3 minuta). Schemat powtarzany do bólu. Potem zaczynam świrować i albo tracę kolejne 3-4 bramki(dzisiejszy rekord 0-8 i to z typkiem, który miał mniej okazji 1 na 1), albo wychodzę na 3-3 by w ostatniej minucie rywal dośrodkował, mój obrońca idelanie wyłożył piłkę wchodzacemu napastnikowi i zakończył moje cierpienia. Jestem też blisko spadku z 8 ligi, a jeszcze wczoraj nie miałem z nią problemu. Jak zaczynałem przygodę z FIFA 12, to jak wychodziłem 1 na 1 to 7/10 przypadków był gol, a teraz mam 1/10 (i dzięki temu zacząłem zdobywac bramki z dystansu :greeting: ). Orson, dziś wieczorem bądź dla mnie delikatny...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może jak wygrywać walkę o górne piłki? Bo zawsze tracę w ten sposób bramki ...

 

tak jak ci podpowiadali -czyli ustawianie + timing

 

plus L2 czyli walka ciałem. Przynajmniej w moim mniemaniu to cos daje.

 

W przypływie radości z awansu takie pytanie do tych ktorych nie mam na friendliście: do jakiej ligi dobrneliście online? Mi udało się właśnie awansować do 5. z czego niezmiernie się cieszę :)

 

no to wysoko, chyba najwyżej z ludzi których mam na liscie, ja powalcze o utrzymania w ...8 ;-)

Odnośnik do komentarza

Ktoś też ma taki szacher-macher na arenie, że pomimo wyboru zawodnika, który ma na niej być to i tak pojawia się Wam Kaka w stroju Waszej drużyny? Lipnie trochę.

 

I czy też Wam często wyskakuje błąd EA Sports Football Club? Tj. że się nie da połączyć?

Odnośnik do komentarza

Ktoś też ma taki szacher-macher na arenie, że pomimo wyboru zawodnika, który ma na niej być to i tak pojawia się Wam Kaka w stroju Waszej drużyny? Lipnie trochę.

 

I czy też Wam często wyskakuje błąd EA Sports Football Club? Tj. że się nie da połączyć?

 

Jeśli chodzi o Kake zamiast wybranego przez Ciebie grajka to tak, mam tak nałogowo. Wystarczy wejść do menu i wyjść ponownie na arenę - powinno zadziałać. Jak w Windowsie ;)

Błąd w EAS FC pojawia mi się od czasu do czasu. Wtedy zazwyczaj pomaga to co w przypadku zwiechy z zawodnikiem z areny.

Generalnie widzę, że wszyscy mają takie same problemy z działaniem gry. Ciekawe tylko kiedy wypuszczą jakąś łatkę bo niektóre akcje robią się już irytujące.

Odnośnik do komentarza

To dziwne adam, bo miałem dwa przypadki gdy koleś po pierwszej połowie prowadził 1:0, uciekł i zaliczyło mu wygraną.. Sprawiedliwość ?

 

Poza tym wkur.. mnie niemiłosiernie nowa fifa.. Wszystkie mecze przegrywam 1:2, 2:3, 3:4, 4:5. Każdą decydująca bramkę tracę między 80 a 90 minutą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do dostawania bramek zdupy na początku meczu i potem kolejnych, tez tak miałem :x

 

wszystko przez to że przy niekorzystnym wyniku dawałem takte attacking i kilka zmiennych (np offside trap żeby grac wysoko i skrócić pole i counterattack zaraz po odbiorze piłki) ale to wszystko było o kant dupy bo to typ punktował, teraz zmieniłem styl i po prostu gram niezmiennie swoją grę na zimno bez mourinhowatych ruchów taktycznych :] czekam na swoje szanse i jesli nie brakuje mi zimnej krwi (bo szanse zazwyczaj są c'nie?) to odwracam wynik

 

chociaż raz grałem z jakaś dziewczyną z Austrii (sic), dostawałem 0-3 po tanich cutbackach to dostałem takiej furii że zagrałem na pełnej k.urwie i wygrałem to 4-3, czasem wk.urw pomaga, takiej hańby bym nie zniósł to się starałem jak nigdy :ph34r:

 

ale generalnie polecam grać swoje bez względu na okoliczności i wynik, na zimno, cynicznie :sleep:

Odnośnik do komentarza

no trzeba jeszcze wyciągać jakieś wnioski z porażek :P , zawsze sobie analizuję jakie bramki straciłem (coraz mniej tracę z wrzutek bo się zawziąłem że wyblokuje nawet najbardziej ranndomową wrzutkę) i mam mocne postanowienie nie wpuszczenia kolejnych tego typu :]

 

no i jest jeden ogromny plus porażki - kolejny mecz to gram na złości :verymad: i 3x bardziej skupiony (jeszcze jak Szpakowski wspomni o porażce/remisie w poprzednim meczu to już w ogóle RAGE) , zazwyczaj wychodzi z tego win streak, chociaż w starych fifkach zdarzały się też długie bezsensowne serie porażek ale to zazwyczaj było późno w nocy i grałem już wypalony swoje schematy w kółko jak robot, to nie miało prawa działać

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ja na razie gram head to head seasons i jest bardzo fajnie. Co mnie bardzo dziwi to fakt że ciągle ustawiam w opcjach szukanie przeciwnika na manualu i jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż kilkanaście sekund! Nigdy! No to jest bardzo pozytywne, w dodatku przekrój różnych klubów, od 4 do 5 gwiazdek więc jest fajnie. Nie spodziewałbym się że aż tylu ludzi gra na tych ustawieniach. Ja sam zostawiłem tylko bramkarza na auto bo to już za duży hc.

 

A btw nie sądzicie że grafika jest ładniejsza kiedy gramy w godzinach przed/popołudniowych niż wieczorem? Mi się lepiej gra, kolory są jakby ostrzejsze, no nie wiem, po prostu mi się lepiej gra i nie lubię za bardzo kiedy mi losuje godzinę wieczorną. W poprzednich fifach też tak miałem :P

Odnośnik do komentarza

A macie coś takiego jak ulubioną stronę boiska? Mi się łatwiej atakuje, kiedy jestem po prawej stronie (czyli atakuje na lewo), a z kolei łatwiej mi się bronić kiedy gram z lewej strony. Zwyczajnie mam wrażenie, żejest więcej wolnej przestrzeni, więcej widzę. Pewnie to kwestia którejś półkuli mózgu ;).

 

Kurdę, z tego co piszecie, to macie spore problemz y FIFA, mi si par razy przytrafia zwiecha w menu i w sumie tyle.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...