Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 UE jutro, na USA jest od dzisiaj.

Bartiz - "There have also been issues with downloads stopping at 99%. One fix we’ve seen is to turn your XBOX off, then try to download again, it should skip to 98% then straight to 100%. Thanks to BlueOggster from the FVPA for that fix. Let us know if it works for you." http://fifasoccerblo...a-12-the-demos/

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

podziel sie jakimis linkami.

 

"Fifa 10 i 11 dawały mi dużo większą frajdę z gry niż tegoroczna edycja. Patrząc z perspektywy czasu najlepsza była World Cup 2010. Fifa 12 nie jest zła. Widać że poprawili atak, obronę i bramkarzy, tylko że jednocześnie zagubiła się ta niesamowita grywalność, która była we wcześniejszych wersjach. Zwłaszcza w Fifa 10 i World Cup."

 

"Cóż, gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak poprzednie części - tutaj zgodzę się z rbejem. Myślę jednak, że w tej edycji trzeba trochę czasu na zapoznanie się z rozgrywką i dopiero wtedy będzie można ją solidniej ocenić."

 

Tu tez krytyka: http://www.evo-web.co.uk/forums/showthread.php?t=64896&page=2

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

wiesz, 10tka byla szybsza i bardziej arkadowa, nie mowiac juz o Word Cupie, gdzie panowal radosny futbol i wyniki 2 cyfrowe. nie zeby mi sie te wersje nie podobaly, ale nijak sie maja do FIFY 11, a co dopiero do 12tki, ktora zapowiadali jeszcze bardziej symulacyjnie. Wracam zaraz do domu, wiec w koncu bede mogl sam stestowac... :sorcerer:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

XBL działa cały czas, demo ściąga się bez problemu.

 

easye - Niezła lipa.. Więc pewnie pobiorę demo PES2012 zadziała magia i o fifie już nie wspomnę.. ;) Duży błąd ze strony EA, że oni tak o klienta dbają?

Nierozumiem ? Pesa demo tez nie bedzie online

 

Wydawało mi się, że tak.. (pipi)ane forum, narobili syfu w temacie PES2012 i nie śledziłem wątku. Dzięki za info raulos.

 

Ofsajd - u mnie działa. Specjalnie sprawdziłem, ziomkowie z listy też są online.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

podziel sie jakimis linkami.

 

"Fifa 10 i 11 dawały mi dużo większą frajdę z gry niż tegoroczna edycja. Patrząc z perspektywy czasu najlepsza była World Cup 2010. Fifa 12 nie jest zła. Widać że poprawili atak, obronę i bramkarzy, tylko że jednocześnie zagubiła się ta niesamowita grywalność, która była we wcześniejszych wersjach. Zwłaszcza w Fifa 10 i World Cup."

 

"Cóż, gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak poprzednie części - tutaj zgodzę się z rbejem. Myślę jednak, że w tej edycji trzeba trochę czasu na zapoznanie się z rozgrywką i dopiero wtedy będzie można ją solidniej ocenić."

 

Tu tez krytyka: http://www.evo-web.c...?t=64896&page=2

 

 

to akurat mega komplement bo World Cup był najbardziej zje.baną edycją Fify w jaką grałem. Wyniki 5-4 były zjawiskiem częstym, do tego gra zapier.dalała niczym NHL. Fifa 10 też w porównaniu z 11 była dużo bardziej arkejdowa do tego miała od groma bugów na czele z lobami i grą srodkowych obrońców.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Osoba, która pisze, że Fifa 10 i World Cup były najbardziej grywalne, a Fifa 12 jest słaba, nawet nie wie jak dużo dobrego mówi o najnowszej odsłonie. To raczej chwalenie, a nie narzekanie :)

 

 

no dokładnie, jak zresztą napisałem wyzej ;-)

 

 

 

to taki hajp na fifkę , ze marketplace zawiesili? huh, przy okazji dema fify 10 psn też sie wywalił

 

 

kufa nie mogę sie doczekac...na PSn USA nie ma jeszcze?

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem 3 mecze na poziomie średnim:

1 mecz |Ja| Barcelona - Man City |CPU| 0-2 straciłem 2 bramki z karnego

2 mecz |Ja| barcelona - Man City |CPU| 0-2 obie bramki strzelił Yaya Toure i co mnie zdziwiło obie z ponad 30 metrów.

3 mecz |Ja| Man City - Arsenal |CPU| 2-0 jedna z karnego a druga z pola karnego.

Teraz tak :

pierwsze wrażenie po włączeniu meczu WOW, dla mnie graficznie dużo dużo lepiej. Strzały napewno nikt nie powie że się nie różnią od Fify 11 bo wyglądają zupełnie inaczej i to w dobrym znaczeniu. Drybling super każdy lepiej prowadzi a przede wszystkim drybluje się dużo łatwiej bo jakby lepiej panują nad piłką gracze. No i obrona to jest masakra oczywiście super duży plus za to, ale żeby się tego nauczyć to potrzebne będzie sporo czasu, ja szczerze nie potrafiłem w pierwszych dwóch meczach odebrać na średnim poziomie CPU piłki w obronie :D będzie ciężko ale to dobrze, nie ma takiego pressingu w czasie gry z ciągłym trzymaniem X więc można spokojniej wolniej sobie akcje poukładać. Minus hmm widziałem z 2 razy takie bezsensowne zderzenia graczy 2,3 zawodników CPU biegło razem do piłki która się poźniej od nich odbijała , bądz gracze sami na siebie wpadali CPU. Kurcze jak coś jeszcze zapomniałem to może dopiszę ale pewnie niedługo sporo osób się wypowie . Ogólnie fifa 12 a fifa 11 to dla mnie ogromna na plus różnica. Pozdrawiam

 

@EDIT

Aha bramkarze dla mnie również bronią o wiele lepiej nie łapią jakiś okienkowych strzałów tylko piąstkują na boki bądz więcej chyba bronią też nogami w różnych pozycjach :)

Edytowane przez RychuDTC
Odnośnik do komentarza

Osoba, która pisze, że Fifa 10 i World Cup były najbardziej grywalne, a Fifa 12 jest słaba, nawet nie wie jak dużo dobrego mówi o najnowszej odsłonie. To raczej chwalenie, a nie narzekanie :)

 

 

no dokładnie, jak zresztą napisałem wyzej ;-)

 

 

 

to taki hajp na fifkę , ze marketplace zawiesili? huh, przy okazji dema fify 10 psn też sie wywalił

 

 

kufa nie mogę sie doczekac...na PSn USA nie ma jeszcze?

 

Ty będziesz zadowolony. Rozegrałem 4 spotkania i szczerze - świetnie się bawiłem, długie podania, przerzuty z lewej na prawą (może sam pasek z siła daje w dupę czasem) strzały na bramkę - fantastyczna animacja i wreszcie piłka leci 'tam gdzie chcę' czego w F11 tylko na manualu można było uświadczyć. Akcje 1v1, można kapitalnie posłać piłeczkę po długim, czego często unikało się w F11 'bo łatwiej podać na pustą'. ;) Podania nad obrońcami takim Iniestą na wchodzącego messiego, który potrafi (pipi)ać z 20 paru metrów z pierwszej.. Miodzio! :) Tego mi brakowało w F11.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...