Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się głupi cieszyłem że połowa tych "NOOB-PRESSINGOWCÓW" odejdzie od FIFY i będzie spokój. A tu taka akcja.

 

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi w tym pytaniu i odpowiedzi?

 

 

Pyt.Czy jest przycisk odpowiedzialny za zagranie niekonwencjonalne?

 

 

Odp.Tak. Wystarczy trzymać jeden z przycisków na grzbiecie pada i nacisnąć przycisk podania zwykłego lub na dobieg, by zawodnik (najlepiej jakiś dobry) kopnął piłkę w fikuśny sposób.

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

tez czytałem w jakimś Q&A albo na twitterze że tactical defending jest zawsze "on" w rankingowych

 

juz dawno rozpętałaby się burza na ich forum gdyby było inaczej

 

PS. dużo ciekawego info o demie i o tym jak się teraz broni

http://fifasoccerblog.com/blog/the-fsb-guide-to-the-fifa-12-demo/

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza
a jak długo grasz w fifke bo ja 3 lata i jestem strasznie zmęczony "presingowcami". Miałem nadzieję ,że 12 uwolni multi od tej plagi ale gdzie tam....dlatego jestem rozgoryczony

Orson, nie masz kumpli na ps3 do pogrania w Fife? Jak lupiesz rankingowce, to sie nie dziwie, ja pocinam wciaz z kumplami i mam podobne zdanie do Adama. Fajnie, ze jutro stestujemy nowa FIFE, czuje, ze pozytywnie zaskoczy!

Odnośnik do komentarza

adamie załóż konto na USA , 5 min roboty i pograsz we wtorkową noc (poźną ale zawsze )(btw po odejsci lonsa jest tu taki spokój, czasem słychać cykanie świerszczy )

 

Chyba późne południe, bo z tego co wyczytałem na Twitterze to demko fify ma być na US store około 10:00 czasu UK ;) czyli jeżeli posiadamy konto US, to około 11:00 czasu polskiego powinnismy zacząć sciągać :)

 

"Update from @EASPORTSFIFAthere for the demo.European users with US PSN accounts expect the demo to hit around 10PM UK time tomorrow #FIFA12"

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

adamie załóż konto na USA , 5 min roboty i pograsz we wtorkową noc (poźną ale zawsze )(btw po odejsci lonsa jest tu taki spokój, czasem słychać cykanie świerszczy )

 

Chyba późne południe, bo z tego co wyczytałem na Twitterze to demko fify ma być na US store około 10:00 czasu UK ;) czyli jeżeli posiadamy konto US, to około 11:00 czasu polskiego powinnismy zacząć sciągać :)

 

"Update from @EASPORTSFIFAthere for the demo.European users with US PSN accounts expect the demo to hit around 10PM UK time tomorrow #FIFA12"

 

O 10. czasu UK, ale PM :P tak więc u nas będzie 23. - w sam raz po meczu, przed którym sraam po galotach :P

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza

ted360

 

Milanu nie lubię ale Barcy nienawidzę :) Łatwo się domyśleć że kibicuje Realowi. Tak więc dziś wieczorem jestem ze wszystkimROSSONERI.

Dokladnie tak jak ja !!! Barca Carbon Salute el Italian Campeon !!! :P

 

Na PL tez jest juz do pobrania. Trzeba wyszukac manualnie na E, - EA SPORTS FIFA 12

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...