Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, jak dobrze widzę (mam nadzieje że nie) nadal są te wrzutki na "pałę". Gracz schodzi do linii końcowej i wrzutka na "pałe" a tam zawsze ktoś z bani wbije, często jeszcze obrońcy wtedy odbiegają.To mnie strasznie denerwuje w FIFA 11. Dużo napaleńców na pkt tak gra zejście do końca i wrzutka na ślepo, taki bardzo arcadowy system

Odnośnik do komentarza

No, ale mało osób gra na manualu. Ja też gram na pół asystach.ale to nie znaczy ze ma mnie odrazu napastnik "jednym ruchem" wyprowadzić w pole. jak tak będzie to FIFA 12 nie będzie sie dużo różniła od 11. Obyśmy się wszyscy mylili, bo jak nie to znowu dostaniemy z BUGOWANY i OSKRYPTOWANY produkt (czyt. BADZIEW.) ja się najbardziej boje o te wrzutki. A oczekiwania tak samo jak ORSON mam spore

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

no bo to jest tak: EA sie stara, ulepsza, dąży ku symulacji ale....niweczy to wszystko stosując two-button controls , asysty, oraz momentum. Nie da się siedizec na dwóch stołkach- jak mawiał Piłsudski , trzeba sie zdecydowac na coś

 

 

oczekiwania duże bo jesli ludzie którzy grają piszą, że to mega symulacja, ze niektózy sie wrecz od tego poziomu symulacji odbiją to jak sie tu nie podniecac na maksa?

 

no nic, niebawem odpowiedź przyjdzie

Odnośnik do komentarza

A tam, nie ma co oceniac, tymbardziej po filmach. W zeszlym roku FIFA 11 na filmach wygladala jak FIFA 10 i wszyscy narzekali, ze zaczelo sie odcinanie kuponow. 2 tyg przed premiera demo pokazalo, ze jednak jest inaczej. Jeszcze pare dni i bedziemy mniej wiecej wiedziec na czym stoimy.

 

Dostępne zespoły FIFA 12 Demo :ac_milan.gifAC Milan,fc_barcelona.gifFC Barcelona,arsenal_londyn.gifArsenal Londyn,olympique_marsylia.gifOlympique Marseille,manchester_city.gifManchester City,borussia_dortmund.gifBorussia Dortmund,

Stadiony:manchester_city.gifEithad Stadium – Man City (opcja zmiany pogody)

Czas trwania meczu :3 minuty (połowa)

- and thats makes me a saaad panda :(

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Przecież podał link:)

 

Szkoda że ta Polska wersja będzie okrojona o te loga firm bukmacherskich

 

 

no szkoda...sie zastanawiam ciągle czy kupic pl czy zamówic ang ale chyba jednak wezmę pl- trzeba wspierac polskie oddziały

 

 

zresztą me ulubione teamy mają na koszulkach odpowiednio : telefonikę, samsunga i skysports- tak, ze przezyje jakos ;-)

Odnośnik do komentarza

szkoda, ze nie pokusza sie o dlc za rozsądną cenę z pełną lista reprezentacji. tak bym sobie zrobił Euro 2012 a tak...będe pewnie kupowął grę dedykowaną Juro i pewnie będe narzekał bo zrobią arkejdówkę jak przy okazji mistrzostw w Afryce;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...