Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ten gość ma prawie milion monet? Mam nadzieję że nie będzie można ich przenieść z 11, najlepiej wspominam początki UT kiedy buduje się drużynę od zera.

 

I ciekawe czy będą polacy skoro nie ma licencji na ligę...

 

to jest gościu z easports :) *adameasfc*

 

Polacy beda na pewno, licencji na lige nie ma ale piłkarze będą mieli normalne nazwiska dzięki licencji FIFPro

Odnośnik do komentarza

no teraz jestem mega podjarany ta fifą, nowe tryby sa zaje.bicho triki też :blum1: , EAFC trochę podobne do battle of nations w WC może teraz będzie jeszcze ciekawsze

 

odkąd devsi od World Cupa grzebią przy Fifce to coś się w końcu ruszyło z trybami, online zapowiada się wręcz bombowo teraz

 

PRowo też mają ładnie poukładane, teraz opisy trybów i gameplaye, za tydzień demo, za 2tyg headstart Ultimate Team i Creation Center, a potem już premiera, szybko zejdzie :>

 

Edit. trochę nowych filmów

 

 

 

więcej gameplayów leży na kanale poniżej

http://www.youtube.com/user/VIP2GAMING

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Fajnie teraz zmiany wyglądają. Ciekawe czy ciągle ten sam filmik będzie, czy np jak zrobi się 1 lub 2 zmiany to będą to te zmiany które wprowadziliśmy. Trochę zamotałem, ale chyba wiadomo o co mi chodzi (chyba:P)

 

I jeszcze strasznie ciekawi mnie jak będzie się używać tego nowego systemu obrony. (Czy będzie trudno utrzymać zawodnika blisko przeciwnika)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że nowy silnik świetnie prezentuje się na filmikach. Na plus też trzeba zaliczyć mądrzejszych obrońców, którzy w 90% przypadków już nie łapią się na napastników uciekających po wciśnięciu LB. Trochę przeszkadza mi jednak zbyt szybkie tempo gry (ale może przez to, że ludzie grają na adhd) i ogólna sytuacja "tenisowa", która widać na większości gameplayów, czyt. akcja za akcję i naprawdę rzadkie dobre sytuacje czy w ogóle strzały na bramkę. Ale zwalam to na brak skilla testujących :)

Odnośnik do komentarza

Po wielogodzinnej sesji z demkiem PESa miło jest zobaczyć, jak obrońcy reagują na nasze komendy, a nie na to gdzie biegnie rywal z piłką, jak piłkarze płynnie wystawiają się na nasze podania itp. Fakt, że precyzja podań z automatu urywa głowę (chociaż też nie jest dobrze, jak piłka leci ni z gruchy ni z pietruchy w zupełnie innym kierunku niż ją posyłaliśmy, tak jak u konkurencji), ale też trudniej ogłupić takim podaniem defensora (widać przy błędzie Pique, że user nawalał w Xa). Strzały nabrały mocy i są bardziej PESowe (mniejsza parabola, bardziej wznoszący tor lotu), co zaliczam na plus. Czekam na demko, bo bez ogrania, nic więcej nie wywnioskuje

Odnośnik do komentarza

The very first FIFA 12 review has been released by gaming magazine GamesMaster and their response to EA SPORTS latest football gaming experience was overwhelmingly positive, scoring FIFA 12 a massive 94%. But, GamesMaster also rated FIFA 11 at 94% too, so that doesn’t sound like a great deal of progress to me.

 

http://fifasoccerblog.com/blog/gamesmaster-fifa-12-review-94/

Odnośnik do komentarza

The very first FIFA 12 review has been released by gaming magazine GamesMaster and their response to EA SPORTS latest football gaming experience was overwhelmingly positive, scoring FIFA 12 a massive 94%. But, GamesMaster also rated FIFA 11 at 94% too, so that doesn’t sound like a great deal of progress to me.

 

http://fifasoccerblo...a-12-review-94/

dobre ;-)

 

idąc tym tropem przypmina mi się sytuacja z Super Mario 64 (z N64) i sławnej recenzji z SS - autor (chyba Gulash) podkreslał, ze dla tej gry skala 1- 100 jest zbyt niesprawiedliwą i dął grze,.,,,101 %, A potem zaczął się cyrk.

 

Jest 94 % ale minął rok i te 94 waży wiecej niż analogicznie rok temu

Odnośnik do komentarza

No nie bardzo, bo ciężko przyjąć, by teraz FIFA 11 była tak samo oceniona jak FIFA 12. To tak jakby uznać, że skoro The Legend of Zelda: Ocarina of Time dostawała dziesiątki sto lat temu, to współczesne Zeldy które dostają 8-9 są na dzień dzisiejszy gorszymi grami.

Odnośnik do komentarza

na GZ koso odpowiada na pytania o fifie, jak ktos chce niech sprawdzi.

 

 

Padłem po jednej odpowiedzi- tactical defending czyli ten nowy system w obronie można WYŁĄCZYC czyli w online pewnie spotkamy wielu, którzy tak zrobią

 

 

Je.bane EA, komercyjne pipulce!

Odnośnik do komentarza

ale lipa :confused: mam nadzieje, ze podczas gry online bedzie wymuszone wlaczenie tactical defending.

 

Pamietam rok temu podobnie bylo z pro passingiem, ze mozna bylo go sobie wylaczyc ale chyba pozniej w patchu go wlaczyli w online na stale.

 

bardzo w to wątpie, pewnie bedzie dowolność....ale żeby tak dali opcje wyłączenia momentum to kutafony nie pomyśleli. Oj coraz bliżej pesa w tym roku jesem , mam dość ea i ich pomysłów w stylu two button controls w multi

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda to lipa po całości. Ale co zrobić, oni mają wyje.bane na to, na prezentacjach dużo gadają, oglądają słupki sprzedaży w excelu i jest byznes. Ja sam nie jestem wielkim kozakiem w Fife, nie raz dostałem ale też nie raz sam dołożyłem i mam dość quitterów i 100% pressingu. Teraz się jeszcze okaże że wszystkie nowe opcje można wyłączyć, to po cholere oni je w ogóle tworzyli?

 

Jak trzeba będzie czekać za każdym 5-10 min na normalnego gracza (i tylko we własnej grze bo w rankingu sobie nie pogramy) to masakra.

Odnośnik do komentarza

no a cytując odpowiedź Kosa : "tak można to wyłaczyc ale jest to na tyle fajne, ze nie widze sensu po co niby ktoś miałby to wyłączać"

 

 

A tuż drogi Marcinie, ja ci powiem po co: by wygrywac za wszelką cenę, pomijając fun z tego. Tak jak ci, którzy grają na full asystach.

Koso pisze też ,ze mozna sobie właczyc wyszukiwanie osób grających "tak a tak". Spoko, kazdy ma czas by czekac 5 min na rywala.

 

 

Ależ mnie podkur.wili kutachy z EA, co dotkną to skomercjalizują na maksa. Przejeli Bioware i od razu mamy Dragon Age 2 i ME 2 w formie rpgo nawalanki i strzelanki z elementami rpg (małymi)

 

Burnouta zamienili na fejsbukową popierdółkę, wszedzie wciskają swój ea sklep , w którym dziwnym trafem sa rzeczy dające sporą przewage nad innymi - np samochodziki w hot pursuitm, chcesz pobic rekord kumpla- kupujesz cos ze sklepiku.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...