Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

czyli gra nie warta swieczki jak dla mnie

 

 

tymczasem... http://polygamia.pl/...torii.html?bo=1

 

 

bardzo pozytywna opinia pana z poly , który mówi, ze jest wolno i taktycznie - co sprawia, ze mój penis doznaje wzwodu ;-)

 

Pan z poly zawsze pisał pozytywnie o FIFA od lat. Wszytko według niego jest rewelacyjne. Jednym słowem wypas według niego przy każdej recenzji. Nic nowego.

Edytowane przez lons
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

proste, jedyna wazna i liczaca sie opinia na swiecie to twoja, jak Lons powie, ze Fifa jest warta kupna to pójdziemy do sklepów , jak ktoś inny powie, ze mu sie podoba to albo

 

1 przekupiony

 

2 nienormalny

 

3 kombinacja 1+2

 

________________________________-

 

 

down@ a ch.uj , niewazne nieważne ;-)

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

proste, jedyna wazna i liczaca sie opinia na swiecie to twoja, jak Lons powie, ze Fifa jest warta kupna to pójdziemy do sklepów , jak ktoś inny powie, ze mu sie podoba to albo

 

1 przekupiony

 

2 nienormalny

 

3 kombinacja 1+2

 

Stwierdzam tylko fakt. Pan z poly pisze tak tendencyjnie, że żal czytać. Ogólnie każda jego recenzja sprowadza się do konkluzji, że jest rewelacyjnie i niewiarygodnie hiper super bajecznie. Wystarczy zobaczyć jak recki robi Koso i porównać je z tym gościem z poly by widzieć ile jego spostrzeżenia są warte pod kątem obiektywizmu.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Jedynie Lons i WENB sa obiektywni na rynku.

Zreszta Orson, nie pajacuj, tylko oszolomy kupia w tym roku FIFE!

 

Ps. Onet gry:Poziom realizmu jest wręcz niewiarygodny. Możemy zapomnieć o masowym wbijaniu goli po dośrodkowaniach. Piłka nie "szuka" już zawodników, trzeba się porządnie namęczyć, aby nawet sterując całkiem wysokiej klasy piłkarzami, skonstruować przyzwoitą akcję w ataku pozycyjnym.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czyli gra nie warta swieczki jak dla mnie

 

 

tymczasem... http://polygamia.pl/...torii.html?bo=1

 

 

bardzo pozytywna opinia pana z poly , który mówi, ze jest wolno i taktycznie - co sprawia, ze mój penis doznaje wzwodu ;-)

 

Podoba mi się ten gameplay. Oj czuje, że będzie ciężki orzech do zgryzienia, która wziąć piłeczkę za miesiąc.

Odnośnik do komentarza

 

Podoba mi się ten gameplay. Oj czuje, że będzie ciężki orzech do zgryzienia, która wziąć piłeczkę za miesiąc.

 

weź tak jak ja - obie :D jak jedna się znudzi to zawsze jest druga

 

PES ma fajniejsze tryby singlowe to wiadomo

 

natomiast spodziewam się kaszany online z serwerami PESa w pierwszym miesiącu (co rok ten sam problem za dużo ludzi i serwery nie wyrabiają) a Fifka zapewnia bezlagowe online jakby nie było, do tego Online Seasons brzmi pysznie (Simon Humber od Fify World Cupa siedział nad Fifą 12 też to już wiadomo skąd ten pomysł), zresztą fifkę biorę dla samego Ultimate Team, za którym szaleję :]

Odnośnik do komentarza

 

Podoba mi się ten gameplay. Oj czuje, że będzie ciężki orzech do zgryzienia, która wziąć piłeczkę za miesiąc.

 

weź tak jak ja - obie :D jak jedna się znudzi to zawsze jest druga

 

PES ma fajniejsze tryby singlowe to wiadomo

 

natomiast spodziewam się kaszany online z serwerami PESa w pierwszym miesiącu (co rok ten sam problem za dużo ludzi i serwery nie wyrabiają) a Fifka zapewnia bezlagowe online jakby nie było, do tego Online Seasons brzmi pysznie (Simon Humber od Fify World Cupa siedział nad Fifą 12 też to już wiadomo skąd ten pomysł), zresztą fifkę biorę dla samego Ultimate Team, za którym szaleję :]

 

Jeżeli dwie okażą się dobre to będzie pytanie jaką pierw kupić :D Bo 4 paczki w dniu premier nie widzi mi się wydać. Zresztą i tak gram praktycznie tylko w piłkę.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli dwie okażą się dobre to będzie pytanie jaką pierw kupić :D Bo 4 paczki w dniu premier nie widzi mi się wydać. Zresztą i tak gram praktycznie tylko w piłkę.

 

Mnie PES chodzi na laptopie na max ustawieniach, więc chyba kupię na premierę fifę na PS3, a później zaczekam na opinie tych co kupili PESa i dokupię wersję PC :D Bo wiadomo, że co roku demo różni się od pełnej i znowu mogą być jakieś "kwiatki" w pełnej wersji. Poza tym online na PS3 w PES 2011 kiepsko mi chodził (żeby to delikatnie ująć). Przy takim układzie można się w 300 zł zmieścić :)

 

Pomysł z rankingami lokalnymi super!

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Z góry mówię że zawsze wybieram FIFE. PES mi jakoś nie "leży". Oczywiście zagrałem w demo PES'a żeby sprawdzić co tam u konkurencji słychać. I ogólnie gra mi się nie podoba. jedyną rzeczą która przypadła mi do gustu jest to że można szybko odegrać z "pierwszej piłki". W FIFIE 11 niestety często piłkarze tak delikatnie zawsze przyjmują piłkę, w rezultacie odegrać z "pierwszej" jest ciężko (chyba wiecie o czym mówię) A po Ograniu kilku meczy w PES'a stwierdzam (ale to tylko moje zdanie) że, wolę nawet FIFE 11 niż PES'a 2012. Więc u mnie wybór jest prosty:)

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie, ze wiekszosc graczy, ktorym pasuje obecny gameplay w produkcji EA nie ma zbytnio czego szukac w kopance Konami.

Zreszta, jezeli FIFA rzeczywiscie zaliczyla taki postep, to znowu wyprzedzi konkurencje o 2 lata...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z góry mówię że zawsze wybieram FIFE. PES mi jakoś nie "leży". Oczywiście zagrałem w demo PES'a żeby sprawdzić co tam u konkurencji słychać. I ogólnie gra mi się nie podoba. jedyną rzeczą która przypadła mi do gustu jest to że można szybko odegrać z "pierwszej piłki". W FIFIE 11 niestety często piłkarze tak delikatnie zawsze przyjmują piłkę, w rezultacie odegrać z "pierwszej" jest ciężko (chyba wiecie o czym mówię) A po Ograniu kilku meczy w PES'a stwierdzam (ale to tylko moje zdanie) że, wolę nawet FIFE 11 niż PES'a 2012. Więc u mnie wybór jest prosty:)

 

Pamietaj, że to demo to dość wczesna wersja gry.

Odnośnik do komentarza

Z góry mówię że zawsze wybieram FIFE. PES mi jakoś nie "leży". Oczywiście zagrałem w demo PES'a żeby sprawdzić co tam u konkurencji słychać. I ogólnie gra mi się nie podoba. jedyną rzeczą która przypadła mi do gustu jest to że można szybko odegrać z "pierwszej piłki". W FIFIE 11 niestety często piłkarze tak delikatnie zawsze przyjmują piłkę, w rezultacie odegrać z "pierwszej" jest ciężko (chyba wiecie o czym mówię) A po Ograniu kilku meczy w PES'a stwierdzam (ale to tylko moje zdanie) że, wolę nawet FIFE 11 niż PES'a 2012. Więc u mnie wybór jest prosty:)

 

Pamietaj, że to demo to dość wczesna wersja gry.

 

Nie no oczywiście masz racje, ale zawsze wolałem FIFE i easye ( zresztą graliśmy swego czasu przeciwko sobie meczyki online w FIFKE 11) ma chyba racje twierdząc, że jak komuś odpowiada GAMEPLAY od EA to nie ma co szukać u KONAMI. Co roku sprawdzam DEMO PESA ( raz pełną wersje) i to raczej nie dla mnie. a FIFE zagrywam od 98. I dla mnie FIFA jest LIDEREM, i tak raczej zostanie jeszcze długo.

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie, ze wiekszosc graczy, ktorym pasuje obecny gameplay w produkcji EA nie ma zbytnio czego szukac w kopance Konami.

Zreszta, jezeli FIFA rzeczywiscie zaliczyla taki postep, to znowu wyprzedzi konkurencje o 2 lata...

 

Wiesz nie dla wszystkich fikołki i baranki = Gameplay. Oczywiście, że się mylisz. Czytam fora i bardzo dużo ludzi grając w FIFA nie uważa, że nie ma co szukać u konkurencji i zresztą vice versa.

Edytowane przez lons
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

fakt , w tym "sezonie" wyjątkowo spokojnie ale ptaszki donoszą, ze co wieksi maderfakerzy mają zbyt dużo % ostrzeżen ;-) ;-)

 

 

no a cisza bo wszystko zostało powiedziane , nowych wiesci nie ma

 

choc ciekawi mnie na ile to przesada na ile prawda, bo nie tak mało osób które grało wypowiada sie w stylu, że Fifa 12 poszła tak w stronę symulacji, ze dla 50 % osób bedzie niegrywalna! Ha, ja bym sie za taką wersje dał pokroic ale to chyba niemożliwe w dzisiejszych czasach

Odnośnik do komentarza

fakt , w tym "sezonie" wyjątkowo spokojnie ale ptaszki donoszą, ze co wieksi maderfakerzy mają zbyt dużo % ostrzeżen ;-) ;-)

 

 

no a cisza bo wszystko zostało powiedziane , nowych wiesci nie ma

 

choc ciekawi mnie na ile to przesada na ile prawda, bo nie tak mało osób które grało wypowiada sie w stylu, że Fifa 12 poszła tak w stronę symulacji, ze dla 50 % osób bedzie niegrywalna! Ha, ja bym sie za taką wersje dał pokroic ale to chyba niemożliwe w dzisiejszych czasach

 

Jeżeli faktycznie jest jak piszesz to FIFA 12 musi równać się FIFA 08. Bo tylko odsłona 08 jest najbardziej symulacyjną częścią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...