Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dziś na Vicie w Saturnie w Fifę, Motorstorma i Virtua Tennis i mam mieszane uczucia. Ogólnie ok, ale to jaki miałem problem ze sterowaniem to masakra. Gałki strasznie małe i palec mi się obsuwał, a przyciski dość wysoko i kiedy chciałem nacisnąć O i wydawało mi się, że to właśnie wciskam to okazywało się że nadusiłem X. Trochę dziwnie rozmieszczone, no ale pewnie idzie się przyzwyczaić z czasem. Jakość wykonania bardzo wysoka widać, świetny ten ekranik, graficznie naprawdę miazga. Ale z tym sterowaniem miałem problemy. No i w Fifie chyba przez ten tylny panel piłkarzyki robiły mi różne dziwne rzeczy. Wiadomo konsola wystawiona dla ludzi to może już coś zepsuli i szwankuje ale dość ciężko mi się sterowało w każdej grze oprócz Tennisa.

Odnośnik do komentarza

Kwestia przyzwyczajenia. Na początku sam się bluzgałem, bo nie mogłem nikogo trafić w Uncharted mimo, że od wielu lat gram na konsolkach w strzelanki. Wystarczyły 2-3h gry w Motorstorma i 2 chaptery w Uncharted. Efekt - praktycznie "od ręki" zaliczyłem Uncharted na hardzie i jestem w trakcie przechodzenia na najwyższym, a w Motorstormie kilka czasów miałem w pierwszej 10' na świecie grając na Vicie, bo na PS3 próbowałem, ale gra mi się trochę biednie w tę grę. Sterowania bardzo się obawiałem przed zakupem konsoli, ale teraz już wiem że obawy były bezpodstawne i po 11 dniach użytkowania konsoli jestem bardzo zadowolony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

hehe to samo miałem, nawet w temacie Unchated prosiłem o rady. teraz latam jak młody bóg, schab zagraj tak z 1 h w Uncharted w spokoju to docenisz ten sprzęt. Już tu nie jeden kozak grający 10 min w sklepie wygłaszał swoje poematy. Jeżeli lubisz Unchatred łykaj aż miło...

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj Near w końcu działa...

taka pierdoła a cieszy, tak jak kilka godzin spędzonych nad mapami z satelity(moja okolica jest w doskonałej jakości)

 

Jak zrobiłeś ? Mi cały czas wyskakuje komunikat że się nie udało uzyskać danych o mojej lokalizacji a próbowałem na wiele sposobów, za każdym razem to samo :(

Odnośnik do komentarza

Mi dzisiaj Near w końcu działa...

taka pierdoła a cieszy, tak jak kilka godzin spędzonych nad mapami z satelity(moja okolica jest w doskonałej jakości)

 

Jak zrobiłeś ? Mi cały czas wyskakuje komunikat że się nie udało uzyskać danych o mojej lokalizacji a próbowałem na wiele sposobów, za każdym razem to samo :(

Samo jakoś po 100 próbach zaskoczyło, i już działa w moim domu...teraz jestem u brata i nie łapie znowu.

Odnośnik do komentarza

Mam do was zapytanie o etui, bo planuję jakiś zakupić. Od razu mówię, że nie chcę się bawić w jakieś folie, więc raczej skarpeta też nie będzie dobrym zabezpieczeniem. Myślę nad kupnem Travel Kitu. Nie jeżdżę autem jakimś swoim, ale czasami zdarzy się podróż autem z tatą, to ładowarka może się przydać. Poza tym TK obecnie idzie dostać za 120 zł (oferta znaleziona w jednej z gazet). Co sądzicie o etui z TK?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...