Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

kolego a wszystkie materialy jakie masz na konsoli ps3 widac na Vicie???, bo u mnie nie wszystkie i to jest dziwne. Mam np folder z muzyka np album jakiegos wykonawcy, ktory jest widoczny na Vicie, ale jak w niego wejde to jest info ze nic w nim niema... mimo ze sa w nim utwory. Niektorych folderow wogole nie widac na Vicie, tez tak jest u Ciebie?, bo pisalem o tym wczesniej ale nikt nie odpisal

 

 

A nie wiem w sumie, bo skopiowałem tylko kilka plików muzycznych z PS3 na Vite i kilak zdjęć. Nie zagłębiałem się czy wszystkie pliki widać czy nie.

Może jakiś inny format tych plików masz i Vita ich nie widzi? Ale z drugiej strony skoro na PS3 działają/są widoczne to i na Vicie powinny tez być.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zadowolony bo Vita służy mi do grania na delegacjach itp akcjach, to samo 3ds, więc akurat nie narzekam na ilośc gier (na samym 3ds mam jeszcze do zlaiczenia Zeldę i Residenta), napewno czym dalej w las będzie ich jeszcze więcej.

 

No ale jeżeli dla kogoś Vita to sybstytut stacjnarki to faktycznie może być mu mało softu.

Odnośnik do komentarza

Czytam niektóre wypowiedzi, że Vita jest do dupy, bo mało gier zapowiedzianych. Ale jest jeszcze potencjał w grach z PSP. Np. dla mnie biblioteka gier na Vitę dzięki temu już jest ogromna. Nigdy nie miałem PSP, teraz mam Vitę i mogę nadrobić tytuły z PSP, w które nigdy nie grałem, a bardzo chciałbym. GTA LCS (bo w VCS grałem na PS2) i Chinatown Wars, czy obydwie części GoWa, czy nawet Resistance i może AC: Bloodlines. W LBP na PSP nie grałem, więc dla mnie zapowiedź wersji gry dla Vity, z trofeami itd. jest tak samo kusząca.

Krótko mówiąc ja tam nie marudzę, tragedii nie ma. Choć faktycznie co do zapowiedzi to mogłoby być nieco lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mieliście może taki problem - Vita próbuje wejść w standby (dioda pod PS button szybko mryga na niebiesko) i nic nie można zrobić ani wyłączyć ani odblokować konsoli. Przed tym jak to się stało odpalałem demo Unit 13, zakończyłem je i odłożyłem konsolę, samoczynnie wchodzi w standby.

 

 

EDIT: Thx blazkowicz, kryzys zażegnany.

Edytowane przez Key
Odnośnik do komentarza

Mieliście może taki problem - Vita próbuje wejść w standby (dioda pod PS button szybko mryga na niebiesko) i nic nie można zrobić ani wyłączyć ani odblokować konsoli. Przed tym jak to się stało odpalałem demo Unit 13, zakończyłem je i odłożyłem konsolę, samoczynnie wchodzi w standby.

 

Musisz przytrzymac przycisk power jakiś 40 sekund,potem konsola się zrestartuje,i jak zapyta co zrobić wybierz uruchom ponownie. Miałem dokładnie to samo po tym demie

 

 

Edytowane przez blazkowicz
Odnośnik do komentarza

Czytam niektóre wypowiedzi, że Vita jest do dupy, bo mało gier zapowiedzianych. Ale jest jeszcze potencjał w grach z PSP. Np. dla mnie biblioteka gier na Vitę dzięki temu już jest ogromna. Nigdy nie miałem PSP, teraz mam Vitę i mogę nadrobić tytuły z PSP, w które nigdy nie grałem, a bardzo chciałbym. GTA LCS (bo w VCS grałem na PS2) i Chinatown Wars, czy obydwie części GoWa, czy nawet Resistance i może AC: Bloodlines. W LBP na PSP nie grałem, więc dla mnie zapowiedź wersji gry dla Vity, z trofeami itd. jest tak samo kusząca.

Krótko mówiąc ja tam nie marudzę, tragedii nie ma. Choć faktycznie co do zapowiedzi to mogłoby być nieco lepiej.

 

Jak dla mnie jest bardzo dobrze,a gry z PSP moim przypadku odpadają ,bo maszynkę posiadam ,w sumie podobnie z portami,bo nie będę kupował gier które już za w czasu posiadam.Naprawdę wiele ciekawych pozycji zostało wydanych,w marcu jeszcze coś będzie,tak więc do tego momentu ,kiedy zostaną wydane kolejne większe pozycje, jest w co grać.Na mojej liście widnieje ok 10 tytułów które zakupię,a to daje wiele godzin zabawy.A dodatkowo osoby które chętnie zainwestują w porty i gry które ukazały się dotychczas na PSP,a tych jest wiele,to mają grania na długie miesiące.

Jak już podkreśliłem biorę te gry które są dostępne tylko na Vitę ,a grania będzie co nie miara.

Owszem na start mogło ukazać się jeszcze parę tytułów,ale według mnie lineup jest bardzo dobry i trochę dziwi mnie narzekanie niektórych osób.

Odnośnik do komentarza

Jasne masz racje, ale jak ktos ma cisnienie to pogra. Co jest fajne ze dziala to po necie.

 

nał łejt e minet - czyli mogę mieć PS3 odpaloną w chacie, przydzielony stały IP i pograć remote play siedząc w hotelu w Poznaniu?

Nawet nie musi byc odpalona, bo odpalisz ja zdalnie :-)

Tylko z psxa gry dzialaja, filmy, muza

Odnośnik do komentarza

Unit 13 sprzedało sie w ostatnim tygodniu w UK i Irlandii lepiej od Uncharted. Podczas gdy premierowy MGS na 3DSa wyleciał poza top 40 i sprzedał sie gorzej od 3 gier z Marianem.

 

Unit to bardzo ciekawa i dość wysoko oceniana produkcja. Sam jak trochę stanieje to się zaopatrzę, chociaż 139zł to już bardzo dobra cena.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Jasne masz racje, ale jak ktos ma cisnienie to pogra. Co jest fajne ze dziala to po necie.

 

 

Nie tylko w Poznaniu, w kazdym zakatku swiata, abys byl tylko w miejscu gdzie masz dostep do neta, to odpalasz ,,grę zdalna'' na Vicie , ona wysyla sygnal do Twojej ps3, ktora sie odpala i grasz,ogladasz film,zdjecia ,sluchasz muzy ktora masz na ps3, potem mozesz takze za pomoca Vity wylaczyc ps3.

Jak sprwdzalem ten patent to z gier dziala np Zuma

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...