Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam, że ta folia ochronna z Travel Kitu to jedna wielka ściema - przejechałem szmatką z zestawu po tej folii delikatnie i są rysy na folii.

Polecam HORI! Nowy system aplikacji folii zapewnia zero bombli nawet tym zakladajacym po raz pierwszy. REWELACJA

 

 

 

 

Aha, już rozumiem. Musisz poczekać więc na jakąś łatkę czy aktualizację PSS. Teraz jest chyba konserwacja.

Mam nadzieje ze miedzy innymi tym sie wlasnie zajmuja.

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

Chce kupic kilka tytulow z PSP poprzez PStore. Zastanawialem sie nad Midnight Club: LA remix. Moze mi ktos powiedziec czy jeszcze warto?? chce jakas dobra scigalke a nie lubie juz RR.

Warto inwestowac £15 w Gow: CoO czy Little Big Planet?

Co polecacie?

burnout, motor storm: artic edge, i tak ogólnie, jak nie grałeś to: locoroco1/2, patapon 1/2/3 :D syphon filter, gow, lbp

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Ale w przypadku LBP to nie lepiej zaczekać, aż wyjdzie wersja na Vistę? Czy różnica w porównaniu do wersji PSP będzie mała?

Sam gameplay bez zmian, ale już patenty z wykorzystaniem dotykowego ekranu i tylnego panelu no i grafika, ja bym poczekał na wersję na ps vita. No i dzięki możliwością vity, teraz robienie plansz może być czystą przyjemnością

Odnośnik do komentarza

No i wczoraj miałem grubą awarię VIty. Kupiłem Lumines, i za każdy razem kiedy włożyłem kartę to po paru sekundach konsola zaliczała zwis. Robiłem wiele różnych restartów, w między czasie jeszcze na inne sposoby konsola się powiesiła aż... musiałem zrobić twardy format wszystkiego (konsola, karta itd.) :verymad: :verymad: :verymad: Oj słabo....

Odnośnik do komentarza

Ale w przypadku LBP to nie lepiej zaczekać, aż wyjdzie wersja na Vistę? Czy różnica w porównaniu do wersji PSP będzie mała?

w sumie racja, no i pucharów nie będzie :P Warto by było gdyby lbp z psp chodził tak do 40zl

 

odnośnie folii, to kupiłem bigbena, z myślą tylko o tyłku. bo często konsola w ten sposób się rysuje, a nie chce etui. Zarówno przód, jak i tył jes zbyt mały. Z przodu folie od razu zerwałem w sumie. D Szkoda kasy IMO.

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Mialem to samo. Lumines wsadzilem i zapytalo czy podmienic- Demko. Zrobilem tak i zwis. Ja pierw odkrecilem tylni panel i odlaczylem baterie.

Ale na przyszlosc- nie wiem czy pisalem... dlugo trzymac power- okolo 15-20 s. Wyskoczy takie menu i tam bedzie pare opcji i min bedzie ponowne uruchomienie konsoli.

 

Dooookładnie. Coś się kaszani jak jest demo. Ja trzymałem power opór więc menu się oczywiście od razu pojawiło bo nowej konsoli rozkręcać nie chciałem ;)

Odnośnik do komentarza

Ale w przypadku LBP to nie lepiej zaczekać, aż wyjdzie wersja na Vistę? Czy różnica w porównaniu do wersji PSP będzie mała?

Sam gameplay bez zmian, ale już patenty z wykorzystaniem dotykowego ekranu i tylnego panelu no i grafika, ja bym poczekał na wersję na ps vita. No i dzięki możliwością vity, teraz robienie plansz może być czystą przyjemnością

Czy dobrze rozumiem ze wersja na Vite bedzie ta sama gra co wyszla na psp z poprawiona grafa i touch screen??

Odnośnik do komentarza

Ale w przypadku LBP to nie lepiej zaczekać, aż wyjdzie wersja na Vistę? Czy różnica w porównaniu do wersji PSP będzie mała?

Sam gameplay bez zmian, ale już patenty z wykorzystaniem dotykowego ekranu i tylnego panelu no i grafika, ja bym poczekał na wersję na ps vita. No i dzięki możliwością vity, teraz robienie plansz może być czystą przyjemnością

Czy dobrze rozumiem ze wersja na Vite bedzie ta sama gra co wyszla na psp z poprawiona grafa i touch screen??

Nie tą samą( będą nowe nowe plansze), ale ogólny gameplay pozostanie taki jak we wszystkich częściach lbp, tyle że na vicie poprzez wykorzystanie dotykowego panelu, ekranu i reszty bajerów , może to być najlepsza część serii.

Odnośnik do komentarza

pytanko: vita zamówiona z amazonu czyli np. wydana na usa może mieć jakąś blokade? no nie wiem, np. gry/karty kupione u nas mogę z nią nie działać?

 

Nie, konsolka niczym nie będzie się różnić, będziesz musiał tylko kupić przejściówkę do gniazdka (sama przejściówka wystarczy, bo zasilacz jest multinapięciowy 100-240V). PS Vita nie posiada blokady regionalnej na gry itp. więc o to się nie martw.

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzis kupilem swój egzemplaz konsoli w salonie PLAY wraz z umową na tel. :nyam1: i bylem baaardzo mile zaskoczony jak Pan z salonu przyniósł konsolke wraz z grą Uncharted Złota Odchłań ktora dostalem jako gratis :yahoo: .

 

Powiedzcie mi co mam zrobic w sprawie PSN, czy mam otworzyc konto ktore istnieje na PS3 (poprzez podanie e-mila i hasła), czy założyc nowe konto na PS VITA. Bo jezeli otwoze istniejace konto , to jak sie ma sprawa z zajeciem jednego z dwoch portow jakie mamy na PS3 (wiadomo kiedys bylo 5), chodzi mi o to czy po kupnie czegos na PSS zostanie on zajety???, czy tez nie. Czemu słózy otwarcie istniejacego konta???, czy jest to tylko mozliwosc sprawdzania listy znajomych i trofeów z PS3,pisaqnia do znajomych , a kupno czegos z PSS niema nic do rzeczy. Czemu np na VICIE nie widac opisu przy ID znajomego?

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzis kupilem swój egzemplaz konsoli w salonie PLAY wraz z umową na tel. :nyam1: i bylem baaardzo mile zaskoczony jak Pan z salonu przyniósł konsolke wraz z grą Uncharted Złota Odchłań ktora dostalem jako gratis :yahoo: .

 

Jaki wziąłeś abonament, że dostałeś Uncharteda?

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

wziolem ten 65zl, ale to nie zalezy od tego jaki wezmiesz abonament. Poprostu gosciu byl w porzadku , powiedzial ze dostali kilka sztuk gry do rozdania, i ze dorzuci mi gierke tak poprostu. Gosciu mial moze z 24 lata i widac bylo ze tez lubi grac .A jak powiedzialem ze to moja dziewczyna polecila mi podpisanie umowy w PLAY to dorzucil do abonamentu jeszcze 100 min do wszystkich przez pół roku

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Słuchajcie, mam pytanie. Bez problemów zapisujecie stan w grach z PSP na Vicie? Kurde, bo kupiłem sobie z SEN Street Fightera Alpha 3 i ciągle wyskakuje mi informacja, że gra nie widzi karty pamięci :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...