Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos z Was moze te sluchawki???, jak tak to niech napisze pare zdan o nich, interesuja mnie i zamierzam kupic,ale nie wiem jak graja, a i cena jest ciekawa , to w koncu SONY i w zestawie jest kupon rabatowy na gre z PSS

http://www.sklepe.pl...oria-p1133.html

 

Ewentualnie takie http://allegro.pl/sluchawki-ps-vita-sony-spektrum-zabrze-i2194016396.html

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Słuchawki warte swojej ceny. Otrzymałem je również z preorder packiem i uważam, że jak na te cenę grają bardzo dobrze. Bierz, bo ze zniżką tym bardziej się opłaca.

a możesz napisac cos więcej? bo dla mnie "słuchawki warte swojej ceny" przy tej obecnej, to tak jakbyś napisał, żeby nie brać ich nawet za darmo ;/

Odnośnik do komentarza

Ok, to o tych pierwszych juz cos wiemy ze warto kupic, a ma ktos te drugie ktore pokazalem wyzej , bo szczeze to te drugie wygladaja bardzo profesjonalnie i porzadnie , a cena ta sama nie liczac ze w tamtej ofercie mamy ten rabat i inne tam (pipi)y, no i w tych jest mikrofon ,czego nie moge powiedziec o pierwszym modelu bo nie widac na zdjeciach.

 

A jesli chodzi o aukcje jednych i drugich... to pozal sie Boze, mogliby ci sprzedajacy chociaz model ,symbol napisac

 

http://allegro.pl/sl...2194016396.html

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Mam problem z kartą płatniczą i PSN :confused: Chciałem na Vicie skonfigurować swoje konto PSN i wyskoczyło info o konieczności zweryfikowania danych karty. Wpisałem dane i pokazuje mi błąd, że dane nieprawidłowe. I tak kilka razy - mimo, że wszystko podałem dobrze. Wybrałem więc opcje, że na razie nie mam karty i usunąłem dane. No i teraz lipa... Bo dodając je ponownie cały czas mi wyskakuje błąd, że dane nieprawidłowe. Czy znaczenie może mieć litera "ł" w imieniu, której nie mogę wpisać, bo nie ma polskich znaków przy dodawaniu użytkownika karty? Wcześniej miałem bez polskich znaków i działało. Czemu teraz mi wyskakuje błąd danych?

Wpisuje... Ale po zapisie wyskakuje błąd "Podaj prawidłowy numer karty kredytowej" :confused:

 

Możliwe, że Sony zablokowało ci kartę na kilka dni. Usuń całkowicie wszystkie dane do karty ze swojego konta i odczekaj 48h.

 

 

Ehhh. A mi karta nadal nie działa. A jak wpisuje dane na stronie SEN to wywala "Please enter a valid credit card number" :/

 

A przecież wszystko działało wcześniej poprawnie.

Odnośnik do komentarza

Jutro dotrze do mnie ten:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006DU1DHU/ref=oh_o00_s00_i00_details

 

Bardzo długo szukałem i zastanawiałem się i w końcu zdecydowałem na ten właśnie, bo ludzi bardzo go polecają i podoba mi się materiał oraz wykonanie. Jest jeszcze w wersji czarnej i z dodatkiem niebieskiego. Jak przyjdzie to postaram się coś więcej napisać na jego temat.

Odnośnik do komentarza

Jutro dotrze do mnie ten:

 

http://www.amazon.co...s00_i00_details

 

Bardzo długo szukałem i zastanawiałem się i w końcu zdecydowałem na ten właśnie, bo ludzi bardzo go polecają i podoba mi się materiał oraz wykonanie. Jest jeszcze w wersji czarnej i z dodatkiem niebieskiego. Jak przyjdzie to postaram się coś więcej napisać na jego temat.

 

Pytanie jeszcze do Ciebie :) Jako, że widzę że długo masz już konsolkę, to co będzie lepszym wyborem na start wipeout czy może rayman?:) U:Zł + fifkę zamówiłem przez allegro, a fajnie by było od razu w coś pograć po wyjściu z saturna.

Odnośnik do komentarza

Jutro dotrze do mnie ten:

 

http://www.amazon.co...s00_i00_details

 

Bardzo długo szukałem i zastanawiałem się i w końcu zdecydowałem na ten właśnie, bo ludzi bardzo go polecają i podoba mi się materiał oraz wykonanie. Jest jeszcze w wersji czarnej i z dodatkiem niebieskiego. Jak przyjdzie to postaram się coś więcej napisać na jego temat.

 

 

To ja czekam na jakieś szczegółowe info od Ciebie, bo sam mam chrapkę na ten futerał.

 

 

A myślicie, że jest sens inwestować w folie na ekran i touchpad z tyłu konsoli? Czy to może zbędne wyłudzanie kasy?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Futerał z Travel Kitu polecam. Folii nie bardzo, bo szpetna i kurz jeszcze potrafi wlecieć w te obrzeża folii, a to potem ciężko doczyścić. Słuchawki dzisiaj kupiłem i sprawa po prostu superowa. Polecam.

 

Ja to się teraz zastanawiam co dalej robić z Vitą. W Raymanie platyny i tak nie wyciągnę raczej (chociaż kto wie), z Uncharteda wyciągnę. Myślę nad pakowaniem w gry z PSP, ale najpierw muszę konto PS Store zapełnić. I tu pytanie - próbował ktoś zdrapki wykorzystać poprzez Vitę? Były jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza

Ja to się teraz zastanawiam co dalej robić z Vitą. W Raymanie platyny i tak nie wyciągnę raczej (chociaż kto wie), z Uncharteda wyciągnę. Myślę nad pakowaniem w gry z PSP, ale najpierw muszę konto PS Store zapełnić. I tu pytanie - próbował ktoś zdrapki wykorzystać poprzez Vitę? Były jakieś problemy?

 

Ja nie miałem najmniejszych problemów ze zdrapkami wpisanymi za pośrednictwem vity.

 

Problemy miałem z zakupami za pośrednictwem kart kredytowych (dlatego sięgnąłem po zdrapki) Zrobiłem dwa zakupy pod rząd i nałożyli mi blokadę na chyba 48h :D Możliwe, że to wina banku, nie wnikam...

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

jak było to sorry, ale widać coś grzebią przy minisach i juz mi np angry birds działają na vicie, a wcześnie nie mogły.

to fajnie, trzeba się zaopatrzyć w jakieś zdrapki, tak swoją drogą szkoda że sony nie stosuje punktów, wtedy mogliby bez problemu robić jakieś promocje na nie jak MS

Edytowane przez LeszeK-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...