Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem lepiej, zainstalowalem LBP z PSP, pogralem kilka leveli, wylaczylem konsole a jak chcialem zagrac po kilku godzinach to wyskoczyl mi ekran instalacji i gra zainstalowala sie jeszcze raz. zeby bylo smiesznie, po ponownej instalacji moglem kontynuowac gre tam gdzie skonczylem. Moja teoria jest taka ze w miedzyczasie sciagnalem jakies dodatki do LBP wiec moze to to sie instalowalo ale komunikat wyraznie mowil ze trwa instalacja LBP!

Edytowane przez Beck
Odnośnik do komentarza

mi taka informacja wyskakuje, jak gram w grę na psp i wprowadzę vite w tryb uśpienia. Pisze, ze aktualizacja została ściągnięta i czy chce ja zainstalować. Na razie mam: locoroco2 , patapon2 i MHFU (to musialem instalować przez sklep w vicie bo z ps3 nie szło) i z grafiką tak źle nie ma. spodziewałem się, że będzie gorzej :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Witam

Dzis kupilem swój egzemplaz konsoli w salonie PLAY wraz z umową na tel. :nyam1: i bylem baaardzo mile zaskoczony jak Pan z salonu przyniósł konsolke wraz z grą Uncharted Złota Odchłań ktora dostalem jako gratis :yahoo: .

 

Powiedzcie mi co mam zrobic w sprawie PSN, czy mam otworzyc konto ktore istnieje na PS3 (poprzez podanie e-mila i hasła), czy założyc nowe konto na PS VITA. Bo jezeli otwoze istniejace konto , to jak sie ma sprawa z zajeciem jednego z dwoch portow jakie mamy na PS3 (wiadomo kiedys bylo 5), chodzi mi o to czy po kupnie czegos na PSS zostanie on zajety???, czy tez nie. Czemu słózy otwarcie istniejacego konta???, czy jest to tylko mozliwosc sprawdzania listy znajomych i trofeów z PS3,pisaqnia do znajomych , a kupno czegos z PSS niema nic do rzeczy. Czemu np na VICIE nie widac opisu przy ID znajomego?

Zakładasz to samo konto co masz na PS3, masz znajomych i ten sam sklep,trofiki.

Po zakupie gry na vite zajmuje ona jeden z 2 slotów przeznaczonych na konsole przenośne, na ps3 nadal masz 2 .

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Witam

Dzis kupilem swój egzemplaz konsoli w salonie PLAY wraz z umową na tel. :nyam1: i bylem baaardzo mile zaskoczony jak Pan z salonu przyniósł konsolke wraz z grą Uncharted Złota Odchłań ktora dostalem jako gratis :yahoo: .

 

Powiedzcie mi co mam zrobic w sprawie PSN, czy mam otworzyc konto ktore istnieje na PS3 (poprzez podanie e-mila i hasła), czy założyc nowe konto na PS VITA. Bo jezeli otwoze istniejace konto , to jak sie ma sprawa z zajeciem jednego z dwoch portow jakie mamy na PS3 (wiadomo kiedys bylo 5), chodzi mi o to czy po kupnie czegos na PSS zostanie on zajety???, czy tez nie. Czemu słózy otwarcie istniejacego konta???, czy jest to tylko mozliwosc sprawdzania listy znajomych i trofeów z PS3,pisaqnia do znajomych , a kupno czegos z PSS niema nic do rzeczy. Czemu np na VICIE nie widac opisu przy ID znajomego?

Zakładasz to samo konto co masz na PS3, masz znajomych i ten sam sklep,trofiki.

Po zakupie gry na vite zajmuje ona jeden z 2 slotów przeznaczonych na konsole przenośne, na ps3 nadal masz 2 .

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Juz wszystko jasne, wlasnie o taka opowiedz mi chodzilo ,jasno i wyraznie :drinks:

Odnośnik do komentarza

Zauwazylem w swojej Vicie niepokojaca sprawe.

Otoz mozna to nazwac "nierownomiernym podswietleniem matrycy" (zwrot uzywany w przypadku LCD, nie wiem jak jest w OLED).

Jest to widoczne tylko w calkowitej ciemnosci, gdy ekran wyswietla czarny kolor (zauwazylem to podczas loadingow w Raymanie).

U mnie prawa dolna część oraz krawdzie sa o wiele gorzej podswietlone, mniej zaczernione niz reszta obrazu.

 

Czy ktos moglby sprawdzic czy ma podobnie?

Postaram sie zrobic zdjecie, ale nie wiem czy to uchwyce.

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj sie. To jest niestety normalne i naturalne w przypadku ekranów OLED. Każdy to ma i w każdym egzemplarzu to występuje. U Mnie też. Takie jakby plamy.

Ciekaw jestem, czy w przyszłości coś zdołają z tym zdziałać.

 

Mam dokładnie ten sam "problem" nowym Nexusie i psv, na xda-developers napisali, że taki ekran kwalifikuje się do oddania na gwarancji. Jest to tylko widoczne na czarnym tle przy najmniejszym podświetleniu ekranu czyli b. rzadko i ja nie zamierzam wymieniać psv z tego powodu, a przynajmniej nie teraz, pod koniec gwarancji się pomyśli :P

Odnośnik do komentarza

ja odpalilem gre zdalna ,i z tego co widac to leci to przez wi-fi , ale jestem zawiedziony, bo po pierwsze obraz wyglada duzo gorzej niz na TV , a po drugie jak odpalilem np Zumę tostrasznie sie to jakos cięło, a siedzialem od ps3 dosłownie 1,5 metra. Napewno widzieliscie filmiki na YT jak grali w BF3 na Vicie poprzez grę zdalną, i tam było to wszystko jakies ładniejsze i płynniejsze

Odnośnik do komentarza

Tak, ale póki co, żeby pograć w cokolwiek innego niż daje Sony przy użyciu Remote Play trzeba mieć CFW na PS3 co moim zdaniem jest strasznym kretyństwem.

 

Ale mimo to , opcja zarabista, mozna posłuchac tego co sie ma na dysku ps3, poogladac filmy itp.

 

 

A jest wogóle jkas mozliwosc tworzenia na ekranie glównym np ikony ,,gry'' w ktora wrzucamy wszystkie gry,dema?, bo jak sie sciagnie troche demek itp.to po np. roku uzytkowania konsoli tych stron z ikonami bedzie od groma, bo 10 pozycji na jednej stronie to troche mało

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich posiadaczy PS Vita w wersji WiFi only - http://www.skyhookwi...gy/coverage.php

 

Podajecie namiary na siebie dla usługi Near.

To działa, czy jakaś lipa?

 

To jest oficjalna baza danych używana przez Sony dla posiadaczy PS Vita. Zobacz ile w Polsce już ludzi się tam wpisało. Po zarejestrowaniu trzeba poczekać kilka tygodni (tak mi napisali w mailu po aktywacji) na zaktualizowanie bazy danych.

 

@UP nie da się póki co grupować w foldery, ale tych ekranów można mieć nieskończenie wiele (a przynajmniej tyle, żeby wystarczyło na wszystko).

Odnośnik do komentarza

Można przenieś tytuł z PSS pobrany na PS3 za pomoca kabla lub w inny sposób, byle nie przez logowanie się na ID na Vicie ? Chodzi mi o sytuację, że pociągnę sobie darmowego Motorstoma RC z konta US na PS3, a jak wiadomo na Vicie może być jedno konto (nie chce mi się nic kasować i kombinować).

Odnośnik do komentarza

u mnie tez jest tak ze ja sie sama uspi to sciaga sie nadal, u mnie jest troche inny problem, a mianowicie taki ze jak wczoraj sciagalem demko to kilka razy sie zatrzymalo i byl komunikat ze sciaganie nie powiodlo sie, musialem kliknac w dany plik, wyskoczyl komunikat czy anulowac sciaganie, wybieralem ,,nie'' i sciagalo dalej

 

 

Strasznie brakuje jakiejs ikonki w gornym pasku czy jestesmy zalogowani do PSN, to taka moja uwaga:)

 

 

 

 

EDIT:Beck, dla pewnosci przed chwila sprawdzilem, i sciaganie nie powinno sie zatrzymywac po uspieniu konsoli...,tak wiec albo cos masz przestawione w opcjach,albo jaks wada

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...