Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poświęciłem troszeczkę czasu i stworzyłem rozpiskę gier które wylądują na Vicie w najbliższym czasie(do 2015 włącznie):
 

Premiery na najbliższe miesiące(2014/2015):


3rd Super Robot Wars Z Tengoku-hen
Airship Q
Alone with You
Atelier Ayesha Plus: The Alchemist of Dusk
Atelier Escha & Logy Plus: Alchemists of the Dusk Sky
Axiom Verge
Baboon!
Bastion
Bokosuka Girls: Tatsunoko Gakuen Climax
Broforce
Broken Age
Captain Earth: Mind Labyrinth
Chrono Rider
Chū Shingura 46+1 V
Citizens of Earth
Clock Zero: Shūen no Ichibyō ExTime
Cosmic Star Heroine
Criminal Girls: Invite Only 
Daitoshokan no Hitsujikai: Library Party
Dark Blade: Mirage
Darkest Dungeon
Day of the Tentacle Special Edition
Demon Gaze 2
Diabolik Lovers More,Blood Limited V Edition
Diabolik Lovers: Dark Fate
Digimon Story: Cyber Sleuth
Disney Infinity: Marvel Super Heroes (2.0 Edition)
Dragon Fin Soup
Duke Nukem 3D: Megaton Edition
Dungeon Travelers 2-2
Durarara!! Relay
Earth Defense Force 2 Portable V2
EarthNight
Fantasy Hero: Unsigned Legacy
Fenix Rage
FIFA16
Final Fantasy Agito Plus
Friend to Lover
Fuuraiki 3
Gakuen Heaven: Boy's Love Scramble!
Genji Koi Emaki
Geometry Wars 3
Grim Fandango
Grisaia no Rakuen: Le Eden de la Grisaia
Gyossait
Hajime no Ippo: The Fighting! 
Hakuōki: Zuisouroku Omokage-ge Hana
Hanayaka Kana, Ware ga Ichizoku Modern Nostalgie
Hand of Fate 
Harukanaru Toki no Naka de 6
Hatoful Boyfriend
Heart Forth, Alicia
Helldivers
Higurashi When They Cry Sui
Hitotsu Tobashi Ren'ai V
Hotaru no Nikki: The Firefly Diary
Hotline Miami 2: Wrong Number
htoL#NiQ: The Firefly Diary
Hyakka Ryōran Elixir: Record of Torenia Revival
Hyakka Yakō
Hyper Light Drifter
Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart
Hyperdimension Neptunia Re;Birth 2: Sisters Generation
I Doll U
IA/VT Colorful
Inferno 2X
Inner City Kids
Invizimals: The Resistance
Irotoridori no Sekai: World’s End Re:Birth
Justy×Nasty: Maō Hajimemashita
Kadenz Fermata Akkord: Fortissimo
Kaku-San-Sei Million Arthur
Kaleidoeve
KanColle Kai
Ken ga Kimi for V
Klap!! Kind Love and Punish
Klaus
Kodoku
Kurochō no Psychedelica
Kurogane Kaikitan: Senya Ichiya
La-Mulana EX
Lego Ninjago: Shadow of Ronin
Makai Shin Trillion
MechRunner
Mercenary King
Mighty No. 9
MilitAnt
MLB 15: The Show
Moon Hunters
MotoGP 14 Compact
Mr. Pumpkin’s Adventure
Ninjin: Clash of Carrots
NORN9: Last Era
Norn9: Var Commons
Not A Hero
Nova-111
Octodad: Dadliest Catch
OlliOlli 2: Welcome to Olliwood
One Piece: Pirate Warriors 3
One Way Trip 
OniKira: Demon Killer
Otoko Yūkaku
Ozmafia!! Vivace
Parfait
Persona 4: Dancing All Night
Poncho
Possession Magenta
Project Phoenix
Project Root
Qian Ji Bian
Red Goddess: Inner World
Reine des fleurs
Resident Evil: Revelation 2
Resogun
Risk of Rain
Road Not Taken
Root Rexx
Roundabout
Run Sackboy! Run!
Saki: Zenkoku-hen
Salt and Sanctuary
Sengoku Hime 5: Senka Tatsu Haou no Keifu
Sengoku Musou 4-II
Senran Kagura Estival Versus
Severed
Shinobi, Koi Utsutsu
Shinsō-ban Crimson Empire
Shinsō-ban Mahōtsukai to Goshujin-sama
Shinsō-ban Okashi na Shima no Peter Pan
Shovel Knight
Shu
Sketchcross
Skullgirls Encore
Söldner-X 2: Final Prototype
Soukiden
Soukiden 2
Soul Saga: Episode 1
Space Hulk: Ascension
Starwhal: Just the Tip
SteamWorld Heist
Stranger of Sword City: Black Palace
Super Time Force Ultra
Sword Art Online: Lost Song
Teslagrad
The Banner Saga
The Sun & Moon
Titan Soul
Tokyo Twilight Ghosthunters
Toukiden: Kiwami
TowerFall Ascension
Twilight Struggle
Ultratron
Untitled Ys game
Volume
We Are Doomed
Winning Post 8
Winning Post 8 2015
World Trigger: Borderless Mission
Xblaze: Lost Memories
Yūki Yūna wa Yūsha de Aru: Memory of the Sea of Trees
Zodiac
Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

indyczki z pc i japonszczyzna to jedyne zrodlo nowych gier na vite - ja nie gram na pc i lubie japonszczyzne wiec zapowiedzi tytulow mnie jaraja, jest tam kilka wg mnie super pozycji

 

nie zmienia to jednak faktu, ze o duzych aaa, czy zachodnich eksluzywach na ta maszynke mozna zapomniec - killzone mercenary i teraway to byly ostatnie duze aaa wyciskajacy cos technicznie z tej maszynki(szczegolnie ten pierwszy) - nic ladniejszego czy kolejnej pozycji probujacej je przebic juz nei zabaczymy

Odnośnik do komentarza

Jak na potenciał sprzętu, to z tego co wkleił Zdunek, straszna lipa. Fajnie będzie zagrać w Hotline Miami 2, Grim Fandago, The Banner Saga czy Broken Age. Ale możliwości sprzętu ją ogromne i żadna z tych gier tego nie wykorzysta i nie chodzi tu tylko o grafikę ale również wykorzystanie tylnego panelu czy żyroskopu. Druga sprawa, to premiery tych gier. Teslagard na PS3,4 już jest na Vicie brak. W ciągu ostatniego półrocza może z 3 fajnie indyczki na sprzęt wyszły, kiedy na PC jest tego cała masa miesiącami. Vita to sprzęt marginalny, nawet dla zespołów niezależnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I dobrze

Majac PSP najelpiej bawilem sie przy emulatorach malych gierek i te wszystkie daxtery, god of war, resistance ledwo zmeczylem

 

Podobnie jest z Vita, jedyna dobra pudelkowa gra na nia dostepna to Tearaway, Killzone i Uncharted to najwieksze wydmuszki w jakie gralem, w gravity rush zagralem 15 min bo odciagnal mnie Rogue Legacy, LBP bylo tak zapadajace w pamiec, iz musialem zajrzec do szuflady i sprawdzic czy rzeczywiscie w ta gre gralem

 

Natomiast indyki i male produkcje z PSN to juz zupelnie inna bajka

Formula tych gierek zdaje sie wrecz idealnie pasowac do przenosnej konsoli, a ich grywalnosc oraz oryginalnosc na nowo przywracja mi wiare w gejming

 

Sorry ale jezeli ktos ma konsole ktora dostanie w przyszlym roku The Banner Saga, Broforce, Super Time Force, Octodad, Resogun i Geometry wars, a zamiast tego wyczekuje duzych pustych i wtornych produkcji to jest Januszem gejmingu

Odnośnik do komentarza

Jak się nie ma co się lubi...

 

Wolę GTA, God of War, Wipeouta, PataPony, Loco Roco, Tekkena, Tactics Ogre i Medievil od genialnego FEZa, jakiś śmiesznych wektorowych giereczek za dolara. PSVita jest komercyjnym niewypałem i dlatego gry AAA leżą. Indyk też może być tripple A. Tyle, że na Vicie nie będą, bo stawia się na odrzuty z PC. Jestem Januszem gamingu. Firma Sony tworzy Journey i Flower na PS3, na Vitę nie dadzą rady zrobić czegoś dobrego?

 

Zapowiedź Duke Nukem 3D na Vitę, w 2014 seriously?

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

I dobrze

Majac PSP najelpiej bawilem sie przy emulatorach malych gierek i te wszystkie daxtery, god of war, resistance ledwo zmeczylem

Podobnie jest z Vita, jedyna dobra pudelkowa gra na nia dostepna to Tearaway, Killzone i Uncharted to najwieksze wydmuszki w jakie gralem, w gravity rush zagralem 15 min bo odciagnal mnie Rogue Legacy, LBP bylo tak zapadajace w pamiec, iz musialem zajrzec do szuflady i sprawdzic czy rzeczywiscie w ta gre gralem

Natomiast indyki i male produkcje z PSN to juz zupelnie inna bajka

Formula tych gierek zdaje sie wrecz idealnie pasowac do przenosnej konsoli, a ich grywalnosc oraz oryginalnosc na nowo przywracja mi wiare w gejming

Sorry ale jezeli ktos ma konsole ktora dostanie w przyszlym roku The Banner Saga, Broforce, Super Time Force, Octodad, Resogun i Geometry wars, a zamiast tego wyczekuje duzych pustych i wtornych produkcji to jest Januszem gejmingu

Dobrze byłoby, gdyby te indyczki faktycznie wychodziły. The Swapper, The Binding of Issac, Rogue Legacy, The Wolf Among Us, to wszystko co przychodzi mi do głowy z tego roku. Z czego dwie z nich to roguelike, czyli nie dla każdego. Jak na sprzęt pod tytuły niezależne, jak swego czasy reklamowało Vitę Sony, to straszna lipa.

Odnośnik do komentarza

"Chinskie" gierki > tytuly AAA na zachodni rynek. Ciagle nas zalewaja tym samym. Pozatym vita ma naprawde sporo ciekawych tytulow do ogrania. Jezeli tytuly takie jak danganronpa, rogue legacy, tales, freedom force itp nie przemawiaja do uzytkownika Vity to PS3 lub PS4 bedzie dla niego znacznie lepszym wyborem. Tam jest multum Call of Duty, battlefieldow, fifek, assassins creedow i innych tytulow "AAA". Co kto lubi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobnie jest z Vita, jedyna dobra pudelkowa gra na nia dostepna to Tearaway, Killzone i Uncharted to najwieksze wydmuszki w jakie gralem, w gravity rush zagralem 15 min bo odciagnal mnie Rogue Legacy, LBP bylo tak zapadajace w pamiec, iz musialem zajrzec do szuflady i sprawdzic czy rzeczywiscie w ta gre gralem

Uncharted to świetna gra w serii i benchmark Vity. Killzone ze srednim singlem jest jeszcze lepszy technicznie i ma najlepsze multi FPS na przenosne konsole.

LBP Vita to najlepsza czesc w serii (choc nie wiem czy LBP3 zmienia ten stan rzeczy).

 

A Tearaway dzisiaj kupilem wiec sie przekonam czy najlepsza gra na Vite.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...