Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w koncu udalo mi sie uruchomic Near - dlugo sie laczylo i pobieralo dane lokalizacji, dodam, ze posiadam konsole w wersji Slim.

W okolicy wykrylo mi kilka osob posiadajacych PS konsole Vita, dodatkowo z listy znajomych dostalem jakis item do Uncharted. Podoba mi sie to Near, szkoda, ze za jakis czas to wylacza.

Odnośnik do komentarza

jesli rozgrywka to obie disgaea (3 i 4) - sa potwornie rozbudowane i maja gleboki gameplay, jedynie klimat niezmiernie inny

 

jeszcze jakby co masz z psp do ogrania - Tactics Ogre, Final Fantasy Tactics, Jeanne D'arc - tutaj i klimat i styl rozgrywki zblizony do FE

Odnośnik do komentarza

w ps store nie ma tych pozycji z psp w postaci cyfrakow bys sobie je ogral na vicie? jak pisze Copper - atakuj Jeanne cos pieknego, Disagea'e sa genialne ale bardzo specyficzne w kwestii fabuly i humory, jak zobaczyles trailery to chyba juz to wiesz. Ja swoja sztuke D4 kupowalem z playasia za 120zl, dlugo jeszcze w nia nie pogralem ale zostawiam w kolekcji chocby z uwagi, ze jak obserwuje to cena tej gry z czasem rosnie zamiast spadac ;D

Odnośnik do komentarza

Jak nigdy nie grales to Final Fantasy Tactics i Tactics Ogre Let us Cling Together z PSP. Nie ma i nie bedzie nigdy nic lepszego. Zaraz po tym Jeanne D'Arc, seria Disgaea oraz mozesz sprobowac Natural Doctrine (to z nowszych) ale jest wymagajaca i trudna. Do tego na 3DS mozesz ograc Fire Emblem Shadow Dragon z NDS, super gra przy ktore bawilem sie godzinami. Jest tez Knights in the Nightmare, nie doceniona gra bo tutorial trwa jakies 8 godzin zeby sie wszystkiego nauczyc xD

 

Nie polecam Monster Monpiece, jezeli dopiero zaczynasz przygode z japoncami to ta gra Ci sie nie spodoba, nawet mi sie nie podobala bo fabula infantylna, system walki sie nudzi po 2 godzinach i nie ma tam co ogladac poza cyckami.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście podobała się jeszcze gierka Luminous Arc. Ukończyłem kiedyś jedynkę. Pograłem też coś w 2, ale nie ukończyłem. 3 nie wyszła poza Japonię chyba.

 

W każdym razie jedynkę jakoś tak miło wspominam.

 

Zapowiedzieli też Luminous Arc Infinity na PSVitę... przed chwilką o tym przeczytałem... <ok>

Odnośnik do komentarza

Mam min. 50 osób znajomych z Vitą a ja posiadam 3 letni model, nikt z moich znajomych nie miał problemu, ja też nie mam.
Konsola spadła mi ze stołu i została zrzucona z biurka przez psa- jedyna szkoda to minimalne wgniecenie na rogu.

Zdecydowanie mocniejsza konsola od 3DSa czy dużych konsol MS albo Sony.

Pamiętaj jednak że to tylko sprzęt i o tym że możesz mieć pecha ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po ostatniej aktualizacji z moja konsola jest cos nietak.
Gdy sie laduje i jest wylaczona to pomaranczowa dioda normalnie swieci, wiec ok. Problem zaczyna sie gdy wlacze i wylacze konsole - wtedy konsola przestaje sie ladowac, pomaranczowa dioda gasnie. Ladowanie przerywa czasami nawet gdy juz wlacze wylaczona konsole - w prawym gornym rogu widac, ze bateria nie ma tej animacji ladowania pomimo tego, ze ladowarka jest ciagle podlaczona, a bateria nie naladowana.

 

Na PC nie da sie tez sprawdzic poziomu naladowania baterii bo zamiast % pokazuje tylko "?".

Dodam, ze to PS Vita w wersji Slim, a laduje zasilaczem z pradu.
Mam prosbe - czy ktos moglby sprawdzic to u siebie ?
Nie wiem czy tylko ja tak mam, a jesli tak to bede musial ja wyslac na gwarancje.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...