Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby ten trailer. Poczekałem z opinią do dzisiaj, żeby obejrzeć go drugi raz. Nadal słaby. Ludziom za bardzo udziela się hype i jakby na trailerze było pokazane cokolwiek związanego z tym filmem (nie wiem, Batman stojący przez 30 sekund), to też by się tak jarali. Ta scena z boiskiem fajnie wymyślona, ale wyglądała jakoś średnio, może jak wyjdzie zwiastun w normalnej jakości, to inaczej się zaprezentuje.

Odnośnik do komentarza

cały czas nie pokazują catwoman, czyli już wiadomo, że zdali sobie sprawę, że wyszła mega-kiczowato i trzeba trzymać sceny z jej udziałem w ukryciu. ogólnie średniawy ten trailer, kiepsko zmontowany, mało samego bane'a, "deszi deszi basara basara" nie ma kopa wcale IMO. zwiastun "incepcji" mogłem oglądać w kółko, tutaj już bardziej podjarały mnie sceny z końcówki prologu. nadal mam mieszane uczucia co do bane'a. niektóre kwestie już teraz wywołują ciary na plecach, no ale dialogi z prologu momentami wyglądają jak napisane przez sześciolatka.

 

CRASH THIS PLANE... WITH NO SURVIVORS! xD

IMO deszi deszi z trailerów to ten fragment, który był wrzucony jako przykład na tej stronce, gdzie można było wrzucić swoje nagranie. Właściwa przyśpiewka batmanowych nerdów pewnie pier.dolnięcie będzie miała :sorcerer:

 

e: BREAKING NEWS! Bruce Wayne poturbowany przez Chińczyków!

 

http://www.youtube.com/watch?v=X-NGweWIQqc&feature=related

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Prezentuje się to całkiem nieźle. Nawet jestem zaskoczony, że Anne Hathaway prezentuje się całkiem, całkiem (nie lubię tej aktorki, tak samo jak Maggie Gyllenhaal w TDK). Niemniej jednak do kina pójdę, bo jaram się Batmanem niezmiernie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...