Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

rewelacyjnie to wygląda, chyba będzie to najładniejsza gra tej generacji. Zaje.biście mi się podobają zbliżenia przy walkach, normalnie jak w bijatyce 2d, tak samo jak finishery pokazywane z bardzo bliska. Stig nie sprostał wyzwaniu i wg mnie nie udźwignął do końca trzeciej części. Mam wielką nadzieję, że nowy reżyser dostarczy nam lepszego GoWa.

 

MIÓD

Odnośnik do komentarza

No, właśnie objerzałem ten gameplay po raz pierwszy od X miesięcy i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Przede wszystkim o wiele bardziej przypadł mi do gustu design potworów teraz to chyba połącznie mitologii greckiej z baśnią, coś takiego. Mam tylko nadzieję, że to był poziom Easy, bo nie chcemy żeby było zbyt łatwo, prawda? GoW III na Chaosie też wyzwania większego nie stanowił (no może oprócz pierwszej walki z Posejdonem). Tak czy siak, gra leci na premierę. Teraz sprawiłem sobie kolekcję z PSP, więc w okolicach premiery wezmę się za Chains of Olympus i Ducha Sparty.

 

Mam małe pytanko: da się w Duchu Sparty zmienić język na angielski? Od razu załącza się wersja PL ( z dubbingiem).

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy jest do wyboru w opcjach czy trzeba mieć menu po angielsku, ale na pewno jest oryginana ścieżka (kolekcja na BD).

 

Nie ma sensu porównywać systemu walki w GoW do tych z topowych slasherów, ale nawet w tak prostackim systemie da się czesać fajne i przyjemne kombosy.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9hR9q3M50cw&list=FL2z4cDgI0wbsLki062OBdbg&index=114

Edytowane przez Square
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czyli nie ma się czym podniecać, bo piszą, że pod koniec lutego czyli standardowy czas na wypuszczenie dema. Co więcej nie wspomnieli w tym newsie, że będzie to inne demo niż to z E3. Nie pozostaje nic innego jak czekać na nowy chapter Rise of the Warrior, bo już prędzej tam będą jakieś bonusy (czyt. demo).

W samym newsie nie, ale w komentarzach community manager (SMS) jasno się wyraził na ten temat:

YES, ABSOLUTELY, our Single-Player demo we will release next month is something you’ve never seen before in Ascension. The E3 SP demo was a Total Recall exclusive.

This single-player demo is the BIG ONE.

Cheers

http://blog.us.playstation.com/2013/01/19/god-of-war-ascension-single-player-demo-in-february-collectors-edition-revealed/#comment-802418

Odnośnik do komentarza

akurat o stronę a/v to nie ma co się tu martwić. Każdy wie bo przykładów jest masa, jakie są często przepaście pomiędzy pierwszą grą na danym silniku, a następnymi.

Samo Santa Monica mówiło, że dużą część czasu developingu trójki zeszło im na pracę nad samą technologią, a szczególnie tym by zaprezentować te "ruchome, żywe poziomy". Teraz engine już mają i jak sami mówią ogranicza już ich tylko ich wyobraźnia.

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/ne...wszystkich.html

.

Na oficjalnej stronie God of War: Ascension pojawiła się informacja oraz kod potrzebny do przetestowania wieloosobowej sieki. Należy utworzyć konto na Stany Zjednoczone, a następnie wstukać poniższy kod na pobranie bety:

 

 

F2TA - HMNB - 762G

 

Skoro zassaliście już betę oraz odczekaliście chwilę na instalację, możecie poszaleć sobie w trzech dostępnych wcześniej dla Plusowiczów trybach: Łaska Bogów, Przechwyt Flagi (dla ośmiu graczy) oraz deathmatch każdy na każdego (dla czterech osób). Maksymalny level, jaki możecie osiągnać, to 30.

 

Testy multiplayera zakończą się w nocy z poniedziałku na wtorek, więc czym prędzej wbijajcie w nowego GoW-a i przetrąćcie dziesiątki łbów!

Edytowane przez Igor67
Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam czym twórcy są jeszcze w stanie zaskoczyć jeśli chodzi o bestiariusz. Mitologia grecka jest pełna potworów, a w serii GoW Kratos wybił większość z nich.

Ciekawi mnie co jeszcze może nawinąć się spartiacie pod ostrza. W wersje na PSP i (o zgrozo!) GoW 3 nie miałem okazji zagrać więc nie wiem jakie potwory tam ubił. Poszperałem trochę i kilka potworów znalazłem w sam raz na mielonkę w krwawym stylu.

Scylla

 

tumblr_lxgpebuabO1r1t4owo1_500.jpg

 

Karkinos (ogromny krab), Sfinks (wersja podobna do gryfa tyle, że zamiast głowy orła jest głowa i cyce kobiety), Ladon (smok). Ciekaw jestem jeszcze komu z ludzi mógłby obić twarz, a skopał już wielu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...