Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie tym bardziej, bo Sly jednak się udał. GoW 1 i 2 to najlepsze gry od zachodniego dewelopera na PS2. Wydać gry tej klasy w stanie obecnym to dla mnie... po prostu brak słów. Obok problemów z rozdzielczością i płynnością, są jeszcze niuanse z dźwiękiem. Jakby przytłumiony, przygaszony. Gram na Vicie w tych samych słuchawkach i w żadnej grze tego nie słyszałem. Ewidentne wina gry.

Odnośnik do komentarza

Senran Kagura: Shinovi Versus to kolorowa kupa gówna. Szkoda, że takie ścierwko dostaje pudełkową wersje, a np taki Conception 2 czy Muramasa Rebirth już nie.

Co do PS2owych wersji "hd"  na Vite. Jasne, ze Sony olewa pełną parą. Spójrzcie na Oddworlda Strengers Wrath, który jest jedną z najładniejszych gier na pierwszego X. Do tego gra została jeszcze podpicowana i co, i ......, działa pięknie na  Viciuszce - natywna rozdziałka, płynna animacja, aż chce się grać. Natomiast gdy zagrałem w Jaka i Daxtera na Vicie, to się karwa załamałem, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że na końcu jako współtwórca tego portu wymieniany jest "genialny" M Cerny - to kim on w końcu jest geniuszem, czy paprakiem -- szkoda gadać Pany.

 

Nintendo robi za-je-bi-st-ego porta Donkey Kong Country Returns z silniejszej konsoli (wii) na słabszą (3DS) i wychodzi im to świetnie,  a biedne Sony nie może zrobić porządnego porta, ze słabszej konsoli na silniejszą -- ja pier dole.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie tym bardziej, bo Sly jednak się udał. GoW 1 i 2 to najlepsze gry od zachodniego dewelopera na PS2. Wydać gry tej klasy w stanie obecnym to dla mnie... po prostu brak słów. Obok problemów z rozdzielczością i płynnością, są jeszcze niuanse z dźwiękiem. Jakby przytłumiony, przygaszony. Gram na Vicie w tych samych słuchawkach i w żadnej grze tego nie słyszałem. Ewidentne wina gry.

udal sie bo port robil bardziej zdolny developer, a jak sony prace nad tymi portami zleca jakims anonimom to potem mamy ruletke czy wyjdzie cos z tego dobrego czy nie, po mojemu porty reedycji hd powinny klepac z dwa-trzy studia i nikt inny - np ci od mgs2,3 (bluprint) czy nawet tego borderlands(tworcy divekick), a tak chyba oglaszaja przetarg i kto da najmniej ten bedzie miec mozliwsc portowania - i potem jakies dziady grzebia nad gra w piwnicy - tak to wyglada dla mnie przynajmniej

 

nienawidze polityki scea i scee wobec vity, scej i shahid robia swietna robote ale reszta...brak slow...jeszcze jak pisze kazuyoshi boli tym bardziej widzac jaki vita ma moc i potencjal i jak chodza i wygladaja jedna z najladniejszych gier z pierwszego xboxa czy w2048 czy tearaway czy killzone mercenary

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Senran Kagura: Shinovi Versus to kolorowa kupa gówna. Szkoda, że takie ścierwko dostaje pudełkową wersje, a np taki Conception 2 czy Muramasa Rebirth już nie.

Co do PS2owych wersji "hd"  na Vite. Jasne, ze Sony olewa pełną parą. Spójrzcie na Oddworlda Strengers Wrath, który jest jedną z najładniejszych gier na pierwszego X. Do tego gra została jeszcze podpicowana i co, i ......, działa pięknie na  Viciuszce - natywna rozdziałka, płynna animacja, aż chce się grać. Natomiast gdy zagrałem w Jaka i Daxtera na Vicie, to się karwa załamałem, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że na końcu jako współtwórca tego portu wymieniany jest "genialny" M Cerny - to kim on w końcu jest geniuszem, czy paprakiem -- szkoda gadać Pany.

 

Nintendo robi za-je-bi-st-ego porta Donkey Kong Country Returns z silniejszej konsoli (wii) na słabszą (3DS) i wychodzi im to świetnie,  a biedne Sony nie może zrobić porządnego porta, ze słabszej konsoli na silniejszą -- ja pier dole.

 

Bardzo ciekawe, dla Twojej wiadomosci zarowno muramasa jak i conception 2 maja wersje pudelkowe. Senran to swietna gierka, wiec wyrazaj sie chłopcze.

Odnośnik do komentarza

muramasy nie ma pudelkowej w eu, jak ktos chce miec ja fizycznie musi sciagac z us, tez ubolewam ze oba ateliery sa tylko w cyfrowej dyrtsubucji :(

Te Ateliery to bym brał na Vitę od strzału jakby były w boxach. A tak to raczej spasuję, no chyba, że byłyby w jakiejś niskiej cenie. Nie mam zaufania do e-dystrybucji na konsolach, a zresztą i tak jestem growym tradycjonalista i box>e-klucze

Odnośnik do komentarza

muramasy nie ma pudelkowej w eu, jak ktos chce miec ja fizycznie musi sciagac z us, tez ubolewam ze oba ateliery sa tylko w cyfrowej dyrtsubucji :(

 

To ze nie ma w EU, nie znaczy ze pudelkowa nie istnieje. Ja nie kupuje gier w EU bo to sie nie oplaca. Sorry ale jak limitka Conception II wychodzi 30% taniej od zwyklej edycji w EU i to cyfrowej to nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza

 

Senran Kagura: Shinovi Versus to kolorowa kupa gówna. Szkoda, że takie ścierwko dostaje pudełkową wersje, a np taki Conception 2 czy Muramasa Rebirth już nie.

Co do PS2owych wersji "hd"  na Vite. Jasne, ze Sony olewa pełną parą. Spójrzcie na Oddworlda Strengers Wrath, który jest jedną z najładniejszych gier na pierwszego X. Do tego gra została jeszcze podpicowana i co, i ......, działa pięknie na  Viciuszce - natywna rozdziałka, płynna animacja, aż chce się grać. Natomiast gdy zagrałem w Jaka i Daxtera na Vicie, to się karwa załamałem, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że na końcu jako współtwórca tego portu wymieniany jest "genialny" M Cerny - to kim on w końcu jest geniuszem, czy paprakiem -- szkoda gadać Pany.

 

Nintendo robi za-je-bi-st-ego porta Donkey Kong Country Returns z silniejszej konsoli (wii) na słabszą (3DS) i wychodzi im to świetnie,  a biedne Sony nie może zrobić porządnego porta, ze słabszej konsoli na silniejszą -- ja pier dole.

 

Bardzo ciekawe, dla Twojej wiadomosci zarowno muramasa jak i conception 2 maja wersje pudelkowe. Senran to swietna gierka, wiec wyrazaj sie chłopcze.

 

Wiesz, ja kupuje gry na naszym rynku. I choć wku..ia mnie taka sytuacja, że kilka świetnych gier zostało wydanych tylko w cyfrowej dystrybucji, to przynajmniej wspieram nasz rynek, a nie nabijam statystyki zachodnim sklepom, aby kilak złotych zaoszczędzić. Później niema co się dziwić, że np takie Nintendo nie wchodzi pełną parą na nasz rynek. Biorą statystyki z naszych internetowych sklepów z grami, po których widać, że wyniki sprzedaży są marne (mowa o Nintendo głównie), bo 80% użytkowników cwaniaczków, bierze gry z zagranicznych sklepów. Lepsza sprzedaż na naszym rynku generuje lepsze ceny, promocje itp, ale jak taki jeden z drugim cwaniaczek bierze gry wyłącznie z zagranicy, nie ważne nawet,  że w wielu przypadkach wyjdzie mu tyle samo, co na naszym rodzimym rynku, to później nie ma co się dziwić, że nasz podwórko jest olewane i nawet pudełkowej wersji nie opłaca im się wydać.

 

A Senran Kagura: Shinovi Versus jest gównem - przynajmniej dla mnie. Dla ciebie zaś, może być siódmym cudem świata. Przestrzegam tylko graczy, którzy po przeczytaniu Twojej opinii na temat tej gry, będą chcieli ją kupić, niech lepiej sprawdzą ten shit u znajomego ściągną demko z jap rynku itp  gdyż na tym czymś można się ładnie przejechać nie sprawdzając wcześniej zawartości.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Ja tam wolę być tym cwaniaczkiem niż przepłacać za biedniejsze/droższe gry w EU,o naszym kraju nawet nie wspominając. Mamy XXIw, globalne e-sklepy i mało mnie osobiście interesuje fakt, czy jeśli będę kupował drogie gierki w PL to czy za 10-15lat cenny bądź asortyment się zmieni u nas na lepsze.

Odnośnik do komentarza

mało by cie pewno też interesowało, gdyby na nasz kraj ruszył najeźdźca z celem podbicia - pewno pierwszy sperdo..ł byś za granice - szkoda gadać.

Do granicy z Czechami mam ok 20km więc kto wie :rolleyes:

 

Zresztą wracając do tematu gierek sprzedawanych w PL. To mogę się mylić ale nie sądzę by wiele z nich na 3DSa/Vitę było sprzedawanych z oficjalnych dystrybucji.Której czasem po prostu u nas nie ma, więc i tak daje się głównie zarobić ludkom z zachodu. A ewentualne statystyki nie będą do końca miarodajne.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

heh Czechy, no tak :wallbash:^^. Co do statystyk, to fakt, nie wszystko jest od polskiego dystrybutora. Jednak jeśli już ktoś pyta się o sprzedaż, to interesuje go ile tego wszystkiego sprzedało się na naszym rynku i ma gdzieś skąd są gry, ważne, że sprzedaż jest dobra i można wejść na rynek, zapełniać pułki sklepowe grami, a statystyki sprzedazowe przypisać naszemu rynkowi Europie - Polsce, a nie Amazonowi, Gejmowi czy Play asia itp.

Odnośnik do komentarza

 

heh Czechy, no tak :wallbash:^^

Nie wiem o co ci chodzi ale spoko ;)

 

Z tą sprzedażą zaś u nas to może być różnie. O ile sprzedaż gierek na stacjonarki i kompy może być ok, tak z handheldami to pewnie aż tak różowo nie ma. Bo wydaje mi się, że one u nas zawsze były taką bardziej ciekawostką niż platformą do grania braną zawsze pod uwagę przy zakupie sprzętu. Inną też kwestią jest to, że ja np oczekiwałbym większej liczby gierek z Japonii wydawanych u nas w pudełkach. Cieszyłoby mnie to niezmiernie ale też wiem, że fanów j-games u nas aż tylu pewnie nie ma by ten rynek rozruszać.

Tak sobie tylko gdybam, wielkim ekspertem nie jestem więc mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

 

 

heh Czechy, no tak :wallbash:^^

Nie wiem o co ci chodzi ale spoko ;)

 

 

Czeski film Panie ^^.Co do mojego oburzenia, to oczywiście trochu przesadziłem - nie pierwszy raz, nie ostań :whistling: Także spoko, kupujta sobie z zagranicy, jednak od czasu do czasu warto sprawdzić i nasze rodzime sklepiki internetowe, w których nie raz są fajne promocje i wychodzi tyle samo, a wtedy chyba lepiej brać u nas imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...