Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

tenis nie jest jakis goty ale jest bardzo fajny, ja ta serie olewalem i dawno nie gralem dlatego nie odczuwam tego ze od dreamcasta ona sie w ogole nie zmienia. No i swietny port na vite - natywna rozdzialka, 60fps, duzo trybow, jest co robic. Cena dwoch browarow w knajpie wiec wg mnie warto brac

Odnośnik do komentarza

Warto jak najbardziej, co prawda ja wolałem kupić wersje pudełkowa za grosze. Ale cyfrowa za 15 zł, to istna okazja.

 

 

Kurde, ale (pipi) odwalili w CastleStorm. Gra jest w cross-buy, za grosze mamy wersję na PS3 i Vitę. Trofea są wspólne, te zdobyte na PS3 będą też od razu na Vicie (nie da się wklepać dwóch platynek). A co jest gównem? Nie ma opcji cross-save. Nie da się kontynuować gry z PS3 na Vicie i odwrotnie. Co za lipa :confused: Muszę się zastanowić na jakiej platformie to ograć. Bo na dwóch nie widzę sensu przechodzić gry.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

z gierek do 20zł z tej promocji jeszcze polecic moge thomas was alone, stealtch inc,  hotline miami, guacamelle i virtua tennis - choc czesc z nich juz byla w plusie lub w podobnych cenach byly wczesniej juz w promocjach. Szczególnie jesli wczesniej nie grales to bierz hotline lub qucamelle bo oba to "killer indyki"

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z gierek do 20zł z tej promocji jeszcze polecic moge thomas was alone, stealtch inc,  hotline miami, guacamelle i virtua tennis - choc czesc z nich juz byla w plusie lub w podobnych cenach byly wczesniej juz w promocjach. Szczególnie jesli wczesniej nie grales to bierz hotline lub qucamelle bo oba to "killer indyki"

Jest paczka 4 gier za 44zł :

lone survivor,

thomas was alone,

steal inc,

prometeus

Odnośnik do komentarza

Ale tak w ogóle to czymś konkretnym to się ma różnić od grania przez remote play? bo jak grałem jakiś czas temu właśnie przez tą funkcję to było to jakoś średnio wygodne dla mnie, żeby nie powiedzieć, że grało mi się po prostu chu.jowo. :(

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będzie wspólna platyna dla Vita/PS4 czy może osobna. Kończymy grę na Vicie, zdobywamy platynkę, odpalamy grę na PS4, pobieramy sejwa z chmury i cza-czing! Kolejna platynka za nic ;) Coś jak w Sly: Złodzieje w czasie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...