Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

uncharted golden abyss, gravity rush, wipeout2048, soul sacrifice, dragons crown, toukiden, hotshots golf, danganrompa, killzone mercenary, tearaway, rayman origins, rayman legends, mgs2 i 3 hd, ff x i x2 hd, football manager classic 2014, ys celceta, lbp vita, lumines, batman origins blackgate, olliolli, txk, guacamelle, mutant blobs attack, limbo, hotline miami, virtua last reward, super stardust delta, virtua tennis 4, mortal kombat, sf&t i umvsc3 i masa innych indykow(terraria, spelunky, steamdig world itp), o ktorych pewnie zapomnialem

 

odlicz co ograles na innych sprzetach i ci wyjdzie mniej wiecej co warto ograc i czy ciebie to jara

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

puscilem sobie to przez vite i powiem wam ze tragedii nie ma, spodziewalem sie gorszej wersji

Nie wiem jak na tym ekraniku PSV, ale na tym filmiku wygląda to mega słabo. Spodziewałem się lepszej grafy. Jak uwielbiam BL2, tak teraz bym się poważnie zastanowił czy to brać (gdybym miał Vitę :D).

Odnośnik do komentarza

niestety vita i jej specyfika ekranu i rozdzielczosc sprawiaja ze ZAWSZE każdy filmik z gry z youtube czy zdjęcie z gry wygląda gorzej niż w rzeczywistości na ekranie vity. Kiedyś też do tej tezy nieufnie podchodziłem, nawet sie zastanawialem nad czym sa te spusty ze niby uncharted tak super wyglada czy wipeout, do czasu az wreszcie sam vity nie kupilem - roznica jest spora, a przy grach mega kolorowych 2d to juz w ogole

 

mimo wszystko ten borderlands2 i tak wyglada baaardzo srednio, ale jesli bedzie w natywnej rozdzielczosci i bedzie trzymac 30fps to mozna mu to wybaczyc - ten port robia jacys totalni nowicjusze przeciez

Odnośnik do komentarza

ooo czyzby kolejny posiadacz tej ponoc badziewnej i martwej konsoli bez gier? ;)

Vita jest genialna. Dla mnie line-up jest świetny. Próbowałem wiele razy ogrywac indyki na PC lub PS3 i zawsze jakos było słabo. Vita do tego jest idealna. Do tego małe kontynuacje dużych IP (Wipeout, Uncharted itp.) i Remote Play z PS4 (jak juz kupie to wszystkie pixelowate indyki ogram własnie na Vicie). Uwielbiam tą konsolę. Dla mnie jest na niej więcej giereczek niż na 3DS :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przyszla (dzieki Orzech za blyskawiczna wysylke!) i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Pisalem wczesniej, ze jesli port FMa bedzie udany to zdecyduje sie na zakup Vity, bo nie ukrywam, ze mozliwosc grania w ta zacna gre wszedzie jest bardzo kuszaca. Dodatkowo mam mase zaleglosci w postaci gier z plusa i indykow, ktore na duzych sprzetach mnie odrzucaja w wiekszosci, a na Vicie robia niesamowite wrazenie. Po pierwszym dniu uzytkowania wszystko jest super, w szczegolnosci ekran, ktory jest swietny.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

ekran kosi w kolorowych gierkach - zaden screen czy filmik na youtube nie oddaje tego jak gry sie na nim prezentuja, mi najbardziej sie podoba multitaskowosc tej konsoli - wszystko smiga i dziala i przelacza sie blyskawicznie - gadam w czacie z ludzmi co graja aktualnie w inne gry na vicie czy ps4, w miedzy czasie minimalizuje gry by podejrzec na necie jakies rozwiazanie na gamefaqs itp. Co do repertuaru gier to mam to samo co Paweł - swiadomy jestem wad lineupu i wspierania tej konsoli ale to co na nia nawet teraz powstje w wiekszosci trafia na moj gust. Kocham ten sprzet w miedzy czasie spokojnie wyczekiwujac kiedy ps4 dorobi sie tytulow by miec motywacje do jej kupna. Mimo wszystko wiem, ze nawet gdy juz przesiade sie na ps4 to dalej czesto bede odpalac vite, chociazby dla malych produkcji bo nigdy nie oswoje sie z ogrywaniem indykow na 42calach.

 

jak mialbym wymienic jej najwieksza wade to nie bylby to lineup (bo jak pisze - ja sie w niego wpasuje) a dosc olewajace podejscie devow do jakosci technicznej gier na nia(nawet przez same sony) - przez stosunkowa mala ilosc uzytkownikow w wiekszosci za porty z duzych konsol, z uwagi na ciecie kosztow biora sie male wydelegowane studia bez jakiegos duzego doswiadczenia i niestety przy portach zawsze jest ta niepewnosc jak im wersja na vite wyjdzie - niestety sa przypadki ze tragicznie - jak np. trylogia jak&dexter, ratchet czy modnation racer

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Pojawiają się pierwsze recki trylogii sly - oceny mega wysokie. Co najważniejsze nie odwalono kaszany jak z trylogia jacka i calosc nie dosc ze wyglada fajnie to chodzi jeszcze bardzo plynnie. Ci ktorzy kupia trylogie w wersji pudełkowej czeka dość niemiła niespodzianka - dwie czesci sa tylko na karcie, na trzecia jest kod do sciagniecia z psn - znowu wychodzi skrajny debilizm sony i ich nakaz by karty z gra czyli zarazem tez same gry wazyly max 4gb by posiadacze najmniejszych oferowanych memorek mogli zagrac w kazda gre z repertuaru konsoli. Najwyzszy czas zniesc ten limit, wywalic te 4gb memorki i zaprzestac ich sprzedazy i dac devom walka reke lub przynajmniej te 8gb miejsca na pojemnosc gry.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dokladnie tym bardziej ze jak ktos kupuje pudelko to chce miec calosc w takiej wersji a nie takie glupoty odwalaja. Japonce dostaly finala x hd na 2 kartach a u nas na x-2 byl kod.

 

Ps. do ilu warto podbic za uzywke dragons crown bo widze sporo teraz na aukcjach to moze wyrwe cos w sensownej cenie.

Odnośnik do komentarza

Moze uda mi sie wyrwac tak jak persone w weekend za 65zl :) Jak dragon's crown kupie to grania na vicie mam do wrzesnia jak nie dalej liczac ze cos tam z plusa jeszcze w miedzyczasie podochodzi i ze mam finala X w trakcie i X-2 do zaczecia. Jak dla mnie konsolka jest swietna. W sumie nawet chyba wiecej funu mam niz z ps3 na ten moment.

Odnośnik do komentarza

 Ci ktorzy kupia trylogie w wersji pudełkowej czeka dość niemiła niespodzianka - dwie czesci sa tylko na karcie, na trzecia jest kod do sciagniecia z psn - znowu wychodzi skrajny debilizm sony i ich nakaz by karty z gra czyli zarazem tez same gry wazyly max 4gb by posiadacze najmniejszych oferowanych memorek mogli zagrac w kazda gre z repertuaru konsoli. Najwyzszy czas zniesc ten limit, wywalic te 4gb memorki i zaprzestac ich sprzedazy i dac devom walka reke lub przynajmniej te 8gb miejsca na pojemnosc gry.

i miedzy innymi z tego powodu olewam na ten czas ps vitę (konsole posiadam od premiery). Głupota panolków z Słony nie ma granic w dodatku ceny memorek to skandal o ciągłym braku karty 64gb na naszym rynku, nie wspomnę. Ale niech robią tak dalej, to vita zobaczy naprawdę dobrą sprzedaż, jak świnia niebo.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Czasami faktycznie ich polityka dziwi tym bardziej ze powinni juz byli wyciagnac odpowiednie wnioski po psp jako ze vita jest juz druga generacja przenosnych konsolek. Cena najwiekszych memorek jest skandalicznie duza w porownaniu do kosztu konsoli. Dobrze ze pokrowce nie kosztuja po 300zł idac tym tokiem rozumowania. Na gry ja tam nie narzekam ten rok jest swietny zarowno dla vity jak i ps3 i nie zaluje ze kupilem obie konsolki.

Odnośnik do komentarza

memorki ostatnio mocno potanialy, nawet w empiku bez problemu 16gb kupisz za 100zl. skrajnym debilizmem sa te 4gb memorki bo prawie nic na nich nie zmiescisz, a przez nie gry moga miec pojemnosc tylko tych przekichanych 4gb by kazdy mogl w nie zagrac i nikt nie czul sie pokrzywdzony. devi juz na to narzekaja, gry jak np sly4 maja tragicznie skrompresowane filmiki animowane itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...