Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

Z trylogia Sly jest o tyle fajny patent, ze jest cross buy wiec jak ktos ma ja cyfrowo na PS3 to Vite dostaje w prezencie :) Mega, bo jedynke i dwojke mam splatynowana (a kto nie ma :P) i na trojke czekalem az wyjdzie na Vite liczac na ten cross buy.

 

Ale jak przy tym trofea dzialaja jezeli mam splatynowana jedynke i dwojke? Ta opcja dziala tylko przy cross save?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Mi sie podoba cena sly trilogy w psn. 99zł za 3 dobre gry to swietna sprawa tylko trzeba miec miejsce na karcie. W empikach maja resztki kart z jakiegos promo i widzialem ze w niektorych nawet 32gb za 150zl a to juz na prawde spoko cena. ja sam kupilem 16 i na razie starczy bo kupuje tez pudelkowe gry ale nie pogardzilbym w dobrej cenie duza karta wlasnie.

Odnośnik do komentarza

sypleno lokalizacjami japonskich tytulow. Po zapowiedzeniu na 2014 w us i eu Oreshika, Freedom Wars i Soul Sacrifice Delta mamy kolejne i to z datami premier:

- Danganrompa2 - 2 wrzesień

- Disgaea4 - 12 sierpień

 

Dzieje się dzieje...a ponoć trwaja rozmowy by lokalizacji doczekaly sie dwa Talesy, ktore od jakiegos czasu dostepne sa w jpn

Odnośnik do komentarza

staly doplyw tytulow raczej zapewniony bo vita w ojczyznie radzi sobie bardzo dobrze, problem z reszta kontynentow i devami innymi niz japonscy, tu dalej bieda z nedza za wyjatkiem indykow

 

moj backlog na vite to - soul sacrifice,sly4, ffx-2, rozgrzebany ffx,gravity rush, txk,olliolli, dragons crown i dopiero co zaczety football manager, dalej tez przymierzam sie do platyny w tearaway, a z checia dorwalbym fez,steamdig world, spelunky, danganrompe czy ys celceta czy ateliery totori i rorona - ktora z nich jest slaba?

 

pewnie zaraz zmienisz front ze wiele z tych gier ograsz gdzie indziej ale ja juz ripostuje ze zaluciles ze to slabe gry...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za tales of, fajnie mam nadzieje ze vita dostanie solidnego kopa i gry bedą nas zalewać ( chociaż i tak największy backlog mam na vicie:) )

haha pisalem ze plotki a dzis jest potwierdzenie od samego Baby - Tales of Hearts R dostanie lokalizacje, szczegoly mamy dostac niebawem, w kazdym razie super ze to juz nie ploty :)

Odnośnik do komentarza

Vita sie rozbujala tak jak myslalem. Oby tylko po dobrym roku nie stanela w miejscu i szlo dalej. Ciekawi mnie czemu np. nie pojda dalej i nie wydadza jeszcze jednego uncharted na vicie mi sie gralo swietnie, albo czegos na wzor z podobna oprawa.

 

Ja od wtorku pewnie wrzuce dragons crown bo dopiero mi dojdzie a sie na ta gre juz napalilem niezle po tylu reckach i swietnych opiniach.

Odnośnik do komentarza

@Ficuś

 

Nadrabiaj platynkę w Tearaway, bo właśnie ostatnio zobaczyłem, że jej nie masz. Myślałem, że skoro tak zachwalałeś grę, to platynka już dawno siedzi na Twym koncie ;) Aczkolwiek skoro tyle gier jest jeszcze do ukończenia, to nie dziwi w sumie, że ciężko się skupić na jednej i ją skończyć na 100%. Sam mam pełno rozgrzebanych tytułów na Vitę/PS3/PSX i nie wiem kiedy je skończę, bo co chwila łapię się za nowe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

plotki, ploteczki i małe newsy:

- ponoc w produkcji jest kolejna odgrzewana trylogia na vite - ratchet and clank

- ponoć level 5 ma pracowac nad gra na vite - moze nawet nad "ushiro" czyli skasowanym pare lat temu jrpg w stylu horror na psp

- ponoc atlus ma w planach kolejna gre z serii smt na vite

- shahid kamal przyznal ze projekt #jrpgvita dotyczyl wydania tales of hearts r na innych kontynentach bo w ankiecie to wlasnie ta gra zebrala najwiecej glosow graczy (neogaf nie moze uwierzyc ze nie wygral FF:Type-0)

- ten sam jegomosc w wywiadzie dla PSU przyznal ze przyszlosc duzych gier aaa na vite jest uzalezniona od jej sprzedazy - na razie prym wioda indyki i lokalizacje japonszczyzny ale jak sprzedaz ruszy to mamy dostac czesciej duze aaa (co jest idiotyzmem i blednym kolem - jak ma ruszyc sprzedaz vity bez duzych aaa?!)

Odnośnik do komentarza

plotki, ploteczki i małe newsy:

- ponoc w produkcji jest kolejna odgrzewana trylogia na vite - ratchet and clank

- ponoć level 5 ma pracowac nad gra na vite - moze nawet nad "ushiro" czyli skasowanym pare lat temu jrpg w stylu horror na psp

- ponoc atlus ma w planach kolejna gre z serii smt na vite

- shahid kamal przyznal ze projekt #jrpgvita dotyczyl wydania tales of hearts r na innych kontynentach bo w ankiecie to wlasnie ta gra zebrala najwiecej glosow graczy (neogaf nie moze uwierzyc ze nie wygral FF:Type-0)

- ten sam jegomosc w wywiadzie dla PSU przyznal ze przyszlosc duzych gier aaa na vite jest uzalezniona od jej sprzedazy - na razie prym wioda indyki i lokalizacje japonszczyzny ale jak sprzedaz ruszy to mamy dostac czesciej duze aaa (co jest idiotyzmem i blednym kolem - jak ma ruszyc sprzedaz vity bez duzych aaa?!)

Ruszy jak Sony obniży cenę i np. za 700 złotych kupisz w stacjonarnym sklepie konsolę z kartą 32 gb. Bez promocji, w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

 

Konsole już można dorwać w dobrej cenie poniżej 700 zł w jakiś zestawach z grami. Problemem są i od początku były karty pamięci. Nie dość, że u nas 32GB ciężko dostać, to jeszcze standardowo kosztują ponad 250 zł. To jest gwóźdź do trumny Vity, ale SONY nic z tym nie robi.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

- Atelier Rorona Plus na ps3 i vite wyjdzie 20czerwca - kolejny jrpg do biblioteki gier

- Senran Kagura: Shinovi Versus opusci Japonie i ukaze sie w wersji ang (bedzie nawet w formie fizycznej i limitowanej), zamiast tysiaca slow lepiej obejrzyjcie ten gameplay trailer by dowiedziec sie co to jest:

- bundle nowej vity z borderlands2 wyprzedano w amazonie i gamestopie

- wg plotek na e3 sony ma zapowiedziec wreszcie bundle vita + ps4

- juz kilka sklepow dodalo do oferty trylogie ratcheta wiec baaardzo prawdopodobne jest ze na e3 ja zapowiedza

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To już było wiadome od dawna i wypowiedź oficjela nie była do tego potrzebna. Vita na zachodzie jest w czarnej du.pie i duże gry by tego nie zmieniły, więc nie ma sensu tracić pieniędzy i czasu swoich zespołów. Studia Sony powinny całe swoje wysiłki skupić na PS4, bo to się sprzedaje a na niższej cenie nie mogą wiecznie jechać.

Odnośnik do komentarza

Shahid tez ostatnio w wywiadzie pisal, ze dalsze losy aaa od zachodnich devow zaleza od sprzedazy vity na rynkach us i eu - czyli po prostu jesli jakims cudem ruszy sprzedaz poza japonia to sony znowu bedzie robic aaa na vite, jak nie ruszy to aaa tylko z japonii i ich lokalizacje, cale szczescie ze w ojczyznie vita ma sie super - ilosc nowych zapowiedzi jest swietna, do tego toukiden kyoku i freedom wars zrobi swoje w tym roku, a za rok byc moze god eater3 (dwojkę mogliby wydac poza japonie - tam zeszlo jej 700tys)

Odnośnik do komentarza

- Atelier Rorona Plus na ps3 i vite wyjdzie 20czerwca - kolejny jrpg do biblioteki gier

- Senran Kagura: Shinovi Versus opusci Japonie i ukaze sie w wersji ang (bedzie nawet w formie fizycznej i limitowanej), zamiast tysiaca slow lepiej obejrzyjcie ten gameplay trailer by dowiedziec sie co to jest:

- bundle nowej vity z borderlands2 wyprzedano w amazonie i gamestopie

- wg plotek na e3 sony ma zapowiedziec wreszcie bundle vita + ps4

- juz kilka sklepow dodalo do oferty trylogie ratcheta wiec baaardzo prawdopodobne jest ze na e3 ja zapowiedza

 

Fajnie ze shinovi bedzie po angielsku. Wbilem platyne w japonskiej wersji i bardzo przyjemna i cycasta gra.

Odnośnik do komentarza

To jest czesciowo visual novel a czesciowo "bijatyka" ale nie taka jak np tekken tylko cos w stylu walki np God of War. Biegniemy po mapie i najpierw lejemy smieciowych przeciwnikow zeby zmierzyc sie z inna laska 1 v 1. Jest slaby atak, mocny atak, dash, skok + speciale. Wygrywa ta ktora zada max dmg lub calkiem rozbierze przeciwniczke niszczac jej ubrania.

 

Jest trophy (ciekawe czy przejdzie do angielskiej wersji) polegajace na dotykaniu laski w przebieralni w intymych miejscach za pomoca touch screena. Trzeba mietosić cycki, klepnac w tylek itp ;)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Port GoW: Collection, to jednak niechlujstwo bełna gębą. To powinno działać w natywnej rozdzielczości Vity z bitymi 60 klatkami. Gra momentami działa w 20 i mniej. Jak Sony ma tak bardzo wy(pipi)ane na Vitę, to niech nie robi już żadnych gier, łącznie z portami. Tym bardziej, po tym co pokazało Killzone i Tearaway. Wstyd i tyle.

Odnośnik do komentarza

pisalem wszedzie ze gowy sa zwalone, nie az tak jak jak&dexter ale dalej zwalone, ponoc nawet borderlands2 sportowano lepiej (ma przynajmniej natywna rozdzielczosc,a klatki przeciez tez gubily wersje na ps3 i x360), dalej chyba z tego co czytam najlepiej wypada trylogia sly i mgs2 i mgs3 jesli chodzi o porty reedycji hd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...