Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

Trylogia Ratcheta już oficjalnie zmierza na vitę - premiera 2 lipca, twórcy w wpisie sami piszą, że port sportowany jest "amazing" więc mam nadzieję, że szopki w stylu trylogii jak&dexter nie będzie bo to ten sam dev co portował tamtą serię

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/29/ratchet-clank-hd-trilogy-hits-ps-vita-july/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja tam mam pretekst do kupienia ps4 wreszcie, majac kazda platforme praktycznie nie trzeba gier kupowac bo 2 miesiecznie to sporo jak ktos nie ma super duzo czasu na granie.

 

Zaintrygowal mnie ten indyk teslagrad wyglada wysmienicie ciekawe czy bedzie wart ogrania.

Odnośnik do komentarza

teslagad jest wporzo ale jeszcze wyzej oceniana perelka indykowa z pc wychodzi w czerwcu min na vite - the swapper, jak to bedzie udany port to zdecydowanie day one

 

no i radujmy sie ze zbiorka kickstarterowa sie powiodla i na vite bedzie tez zmierzac Heart Forth, Alicia - genialnie zapowiadajacy sie tytul 2d w stylu metroidvanii

 
Odnośnik do komentarza

Zadna z tych gier nie moje klimaty ale kibicuje bo sprzedaz kazdej wiekszej pozycji na vite moze tylko dla nas uzytkownikow przyniesc korzysci w przyszlosci wiec nie ma co hejtowac nawet jesli sie danej pozycji nie lubi. W sumie to ciesze sie ze mam vite, nie zamienilbym ja na ten moment na 3dsa.

Odnośnik do komentarza

chyba powoli ostatni gwizdek jesli ktos chce kupic vite z oledem, sony wlasnie oglosilo ze vita 2000 opuszcza UK i pod koniec czerwca bedzie dostepna w Austria, Czech Republic, Hungary, Ireland, UK, Bulgaria, Croatia, Iceland, France, Greece, Poland, Russia, Denmark, Germany, Portugal, Finland, Norway, Sweden, Spain

 

Za 200 euro dostaniemy vite 2000 + 8gb memorke + voucher na:

Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition
Batman: Arkham Origins Blackgate
PlayStation Allstars: Battle Royale
God of War: Chain of Olympus
Killzone: Liberation

 

Dziwny wybor, bo dwie gry z psp ale to typowe dla sony :P

 

14118062947_8e49bcb9a2_b.jpg

Odnośnik do komentarza

ciekawe kiedy sony pójdzie po rozum do głowy i opuści ceny kart pamięci, a także wprowadzi kartę 64gb do europy.

Jak tak się nad tym zastanowić, to marketingowcy odpowiedzialni za Vite mają chyba coś z głową nie tak, bo takie, a nie inne decyzje pogrążają tylko tą świetną konsolkę.

Freedom Wars mnie nie grzeje - ile można, kolejny hunting/srajting - paw chodnikowy. Wolałbym kontynuacje Legend of Dragons z PSXa.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

prawie pol godziny gameplayu z vita pets i powiem wam ze wyglada i prezentuje to sie sto razy lepiej niz sie spodziewalem, dzieciaki powinny byc tym zachwycone, oczywiscie premiera jest juz za pare dni, promocji i reklamy gry zadnej wiec gre kupia pewnie jedynie devi i ich rodzina ale to juz standardowe podejscie sony do tej konsoli

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

darmowych gier masz chyba z 5 jak nie wiecej w ps store dla tych co nie maja plusa przeciez, chociazby teraz w ciagu miesiaca wyszla montezuma arena i destiny of spir

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/cid=STORE-MSF75508-FREETOPLAY_CH|platform~vita|?smcid=ps:buy%20now:null:pdc-ps3-services-detail:569141-  to lipa jest mogli dac jakas stara scigalke albo cos :D Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza

- swego czasu na jednej z amerykańskich uczelni wystartowal projekt w ktorym studenci w ramach zajec projektowali gry na vite, najlepsi dostawali sie potem na staz do scea, projekt rozrosl sie w kolejne studio wewnetrzne sony nazwane Pixel Opus a ich pierwsza gre na vite ujrzymy na e3

 

- Markus Persson tworzy cos na vite co najprawdopodobniej nie jest minecraftem - od jakiegos czasu twituje dziwnie, niedawno dal nawet pierwsze zdjecie tego czegos:

BnDmWqGCYAAEzEk.jpg

Odnośnik do komentarza

watpie ze po sukcesie minecrafta wydanego na wszystko co sie da bralby sie za prace nad czyms ekskluzywnym, w kazdym razie cos sie dzieje - ten rozmazany screen jest z vity, a na moje oko na pewno nie jest to minecraft -albo troluje albo cos jest na rzeczy, w kazdym razie nic oficjalnego na razie

Odnośnik do komentarza

Akurat Notcha nie należy pod tym względem brać na poważnie, bo sam przyznaje, że tworzy MNÓSTWO prototypów, z których mało co jest ciągnięte dalej. Raczej nie chce, żeby powtórzyła się sytuacja z 0x10c, gdzie ludzie uznali to za zapowiedź nowej gry i byli bardzo zdziwieni, gdy jak ktoś go zapytał o nią na streamie to powiedział wprost, że porzucił prace nad nią.

 

Możliwe, że to po prostu raczej coś, co koduje dla treningu i zaznajomienia się z Vitą. I też nie wiadomo, czy ujrzy światło dzienne. Także jeszcze się nie hajpujcie. ;)

 

W sumie, może to jakieś rozwinięcie Prelude Of The Chambered - prostego dungeon crawlera, którego stworzył kiedyś na compo Ludum Dare (w 48 godzin!)...

http://www.ludumdare.com/compo/ludum-dare-21/?action=preview&uid=398

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...