Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

nie ruszy, jakby mialo ruszyc to by juz ruszylo, vita swoje 5 minut przespala, teraz juz nawet i technologicznie nie jest na takim full wypasie w porownaniu do najnowszych smartfonow, a wiara ze nagle ludzie sie na nia rzuca bo ma fizyczne przyciski czy dwie galki jest bezpodstawna. Ostatnie duze AAA od zachodnich oddzialow sony sprzedalo sie srednio (killzone najemnik) i beznadziejnie (tearaway) wiec sony juz calkiem olalo temat o czym swiadczy ze ich duze AAA na ten rok wyszly/wyjda tylko cyfrowo - orishika2, soul sacrifice delta i freedom wars(tutaj ludzie wyblagali wrecz wydanie pudelkowe). Brak nawet 5minut dla Vity na E3 i GDC, brak nowych dostaw do sklepow w US, zmiana nazwy vity tv na playstation tv - to sa dobitne dowody na to, ze sony ja usmierca, a nie odkada na bok na przeczekanie

 

sila vity sa indyki, na ktore umowy leca w tempie hurtowym i japonszczyzna z ojczyzny gdzie konsola sie sprzedaje swietnie i tylko na TGS mozna liczyc ze cos nowego swietnego na nia pokaza - jesli jednak za te 2tyg Sony zarznie Vite nawet tam to juz bedziemy mieli nic innego jak rok 2015 rokiem konca PS Vita. Ja po cichu licze, ze vita na TGS bedzie swietna - na pewno beda promowac Digimon Story, Demon Gaze2, moze zapowiedza tego gravity Rush2 (ps4/vita) czy Soul Sacrifice2, NIS czy inne devy japonskie na pewno tez pokaza cos nowego.

Odnośnik do komentarza

Ja widzę szansę na lepsze czasy dla Vity po premierze nowego handhelda od Nintendo który pewnie pojawi się za 2/3 lata.

Znając Ninny moc konsolki będzie co najwyżej zbliżona do Vity, cena wyniesie z 250 euro i przez pierwszy rok nie będzie co grać.

Vita wtedy może kosztować 100 euro i oferować podobne możliwości + będą jakieś gry. Kolejnej kieszonsolki Sony już pewne nie wypuści a rynek już się nasyci PS4 to może sobie przypomną o pogrzebanym dziecku.

Odnośnik do komentarza

 

 

kolejny jrpg zmiarza na vite i to od square enix, Chaos Rings to seria tej firmy znana dotychczas z urzadzen przenosnych, w jpn za niedlugo bedzie miec premiere trzecia czesc, na vite powstaje remaster calej serii - w jednym wydaniu dostaniemy czesc pierwsza, druga, omege i trzecia, zdjecia z wersji mobilnych, na pierwsze z vity mamy czekac do TGS

 

mza_5450270455922538148-525x350.jpg

mza_4437097732364965598-525x350.jpg

mza_8184242834545603011-525x350.jpg

chaos-rings-omega-04.png

darwin-cry.jpg

 

 

 

kilkunastu minutowy gameplay - zrezygnowali w Chaos Rings III z prerenderowanych lokacji 2d na rzecz pelnego 3d - wg mnie na minus choc calosc nie wyglada zle, ale na milosc boska czemu glowny bohater to kopia Sory z Kingdom Hearts

 

Odnośnik do komentarza

Sony już kiedyś powiedziało, że Vita będzie bardziej traktowana jako "kontroler" do PS4, więc nie widzą sensu w reklamowaniu tego bundla. W końcu nintendo nie reklamuje osobno swojego padleta ... 

 

Smutne... :( Mam Vitę 4 dzień dopiero, a jestem zakochany w tej konsoli. Smutno mi, że Sony zabiło nomen omen "życie" 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dlatego swoją sprzedałem na rzecz 3dsa, jednak milo miec sprzet ktory jest wspierany przez producenta. Swoja droga vita to na prawde kawal dobrego sprzetu podejrzewam ze za pare lat jak zostanie zlamana i emulatorki bedzie mozna wgrywac to bedzie miala 'drugie zycie' jak psp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...