Skocz do zawartości

Devil May Cry Collection


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

DMC1 - gra dla której kupiłem PS2.

Jak przeczytałem dzisiaj tego news'a to odpaliłem sobie DMC 1 - pograłem chwilę... i nie wiem jak ja tą grę te parę lat temu przeszedłem na Dante Must Die! ^^ :potter:

 

Anyway pewnie temat zaraz zostanie zamknięty do czasu oficjalnego potwierdzenia wydania - ja co do reedycji mam mimo wszystko mieszane odczucia.

 

:potter:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Cóż zaroiło się od tych portów/remaków i innych cudacznych składanek. Co się tyczy DMC Collection to posiadam wszystkie części oprócz "sławnej" dwójki i tak się zastanawiam czy zamiast edycji na PS2 nie kupić tej składanki. Zawsze to minimalnie lepsza jakość grafiki, tylko ja bym raczej to kupił jeśli cena spadnie do poziomu tak 80zł. Więcej to imo przepłacanie, skoro edycje na PS2 chodzą za grosze.

Śmiałbym się gdyby te DMC Collection sprzedało się lepiej niż te cudaczne nowe DMC od Ninja Theory :teehee:

Odnośnik do komentarza

Mnie to nie zdziwi. Sporo ludzi może to kupić dla samej pierwszej części, która do dzisiaj co prawda wygląda ładnie, ale na dużym TV widać ograniczenia, choćby z braku widescreena i trzeba się męczyć z pasami.

 

A ja bym zbytnio nie liczył na jakieś mega wyżyłowane trofea. Pamiętajcie, że ten projekt musi się sprzedać

 

Jeżeli zostawią normalny poziom trudności z jedynki, to casuale w życiu tej gry nie przejdą i zatną się na pierwszym napotkanym Shadowie, który skroić może pasek 1-2 atakami. Do tego kontynuacje były przecież za orby, na które trzeba zarobić kasę.

 

Tak samo z DMC3, tylko w tym wypadku jeśli będzie to special edition, to poziomy były trochę obniżone (poza DMD). Oryginalny Dante's Awakening był nieźle wyżyłowany.

Odnośnik do komentarza

Sam znów nie tak dawno temu grałem pierwszy raz w DMC1 i muszę przyznać, że nawet po tylu latach od premiery gra robi wrażenie. Głównie za sprawą genialnego designu, no i poziom trudności również robi "wrażenie". Przed jedynką grałem w DMC4 i DMC3 SE ale normal w DMC1 to całkiem inna kategoria niż w tych dwóch poprzednich częściach. Już pierwszy boss dał mi się we znaki, a ja myślałem, że gram w miarę dobrze w gry z przygodami Dantego XD

To będzie dopiero zaskoczenie dla tych co nie grali nigdy w DMC1 jak ta gra na normalu może zajść za skórę. W dzisiejszych czasach, to niemal hard jeśli nie wyższy poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

Nom, pierwszy DMC posiada dosyć zaawansowany poziom trudności, a przejście tej gry w trybie Dante Must Die z całą pewnością dla zwykłego gracza okaże się wręcz niemożliwe, jednak w porównaniu do stopnia z podstawowego DMC3 (wersja "yellow" w Special Edition), to i tak ledwie pikuś, dopiero tam DMD pokazuje pazury. Co by jednak nie mówić, jeżeli twórcy zaszaleją z trofeami, to casuale za masterowanie nie mają się co zabierać.

Odnośnik do komentarza

Osobiście uważam, że DMC3 DMD jest trudniejsze niż to w DMC I. Fajnie będzie mieć skompletowane najlepsze slashery z PlayStation na jednej płycie. Te gry (nawet dwójka) po tych wszystkich latach biją grywalnościowo większość młócek chodzonych na głowę. Wiadomo jednak, że król jest tylko jeden...:whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...