Skocz do zawartości

Need For Speed Shift 2


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=0nH4pyVEJfE

 

Nie wytrzymałem i zamówiłem dzisiaj, jutro będę miał :D

Mam nadzieję, że grę mocno poprawili bo na jedynce strasznie się zawiodłem. Nie oczekuje że będzie to sim pełną gębą, ale taki semi sim (jak forza 3 ;p) mogę jak najbardziej zaakceptować. Podstawa to żeby wyeliminowali kretyńskie zachowanie samochodu i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile w nowego Shifta i jestem trochęe zawiedziony;/ o ile model jazdy jest spoko (arcade, ale jezdzi sie przyjemnie), widok z kokpitu jest fenomenalny za to grafika jest OKROPNA jak dla mnie:/ do takiego GT5 to nawet startu nie ma. Mnostwo zabkow, jakby niska rozdzielczosc malo szczegolow;/ wszystko w 30fps. graficzny zawod roku.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę ;) Model jazdy niewiele się od jedynki zmienił ( opinie na podstawie testu GTR'a i paru wyścigów MX5 ), nie czuć nadal masy auta i ciężko wyczuć co się dzieje z tyłem ( gra na padzie, wszystko na off ). Widok z "kasku" wygląda fenomenalnie, do jazdy nadaje się średnio, nie wyobrażam sobię jechać na tym jakimś autem klasy GT1. Grafa jakaś taka hmm dziwna, Shift robił dużo większe wrażenie, a w 2011 taka grafa szału nie robi.

upd. Stare dobre tweaki sterowania z jedynki tutaj tez sie sprawdzaja, defaultowe ustawienia sa ponownie idiotyczne. na tych http://forums.xbox.com/29123795/ShowPost.aspx jest 5x lepiej.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Wersja na ps3 w 720p tak jak cześć pierwsza, Xbox został lepiej potraktowany niestety znów. Szkoda ale to ta sama gra co jedynka i ci którzy byli w niej po uszy zakochani i grali jak poyebanii jak jak będą w siódmym niebie.

 

 

 

 

Shift nadal jest grą w stylu Arcade i żadne inne określenie tutaj nie pasuje. Ta gra ma dawać fun z jazdy, tu nie ma nudy jak w GT5, całe szczęście. Shift 2 tylko dla fanów czesci pierwszej

 

 

Odnośnik do komentarza

pogralem troche , doszedlem do 10lvlpostaci i coz moge powiedziec?

pierwsza sprawa, model jazdy w porownaniu do shift1 (zdobyta platyna na DFGT) jest w moim odczuciu diametralnie rózny,tzn brak ciaglej nadsterownosci auta, wchodzenia w zakrety na pelnym gazie bez redukcji, czyli wszystko to na czym opieral sie model jazdy w shift 1.

fizyka w shifcie2 idzie ewidentnie w strone symulacji , nie mowie tu o poziomie simow typu gt5, ale napewno nie jest to poziom shifta 1 takie semisim.( w porownaniu do gt5 to wciaz arcade)

tutaj po wejsciu w zakret i wjechaniu na tarke z nieodpuszczonym gazem ,mamy pewnego bączka, co w shifcie1 bylo niemozliwe .

mowie tu o ustawieniu modelu kierowania na doswiadczony, z duperelami na off.

druga sprawa, pomimo duzej instalacji (ponad 4gb) wczytatywanie kolejnych wyscigow jest zbyt dlugie.

grafika na minus, spodziewalem sie czegos lepszego.

helmetcam - super sprawa, buduje klimat.

autolog fajna sprawa, jestem nr1 jak narazie na nurburgringu w polsce :)

to by narazie bylo tyle,aaa i jest e30 :) miodzio.

Edytowane przez diolek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra gra IMO. Wkręciłem się niesamowicie. Grafa faktycznie nie powala (choć zła nie jest), ale wrażenia z nowego widoku FPP to czysty power. Udźwiękowienie poprawne, podobnie jak model jazdy. W moim odczuciu Shift 2 jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż dwie poprzednie odsłony. Serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza

Jakie dwie ?

W znaczeniu że dwa poprzednie NFS-y.

 

A przy okazji: Shifta 2 oceniam wyłącznie pod względem rajcowności (a nie grafy czy modelu jazdy). Oceniam i jak byk wychodzi mi, że jest to kapitalna pozycja (z bardzo sprawnie działającym trybem on-line...). Jesszcze raz polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie dwie ?

W znaczeniu że dwa poprzednie NFS-y.

 

A przy okazji: Shifta 2 oceniam wyłącznie pod względem rajcowności (a nie grafy czy modelu jazdy). Oceniam i jak byk wychodzi mi, że jest to kapitalna pozycja (z bardzo sprawnie działającym trybem on-line...). Jesszcze raz polecam.

 

Dobra dobra i tak wiemy, że chcesz nakręcić sprzedaż ;) żart oczywiście

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...